0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Hadin bakalm ¿¿¿  

Edit=Herşeye :D

Adam başını telefona bi egse beş dakika sen niye benimle ilgilenmiyosun:ermm:adamda ne yapacağını şaşırdı artık :kissing:

25 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından

Bende herşeye triplenirdim ama en saçması ne yemek yaptın hayatım demişti bende ağlamıştım bu halimle yemek mi soruyorsun, sen beni artık sevmiyorsun demiştim ahahah :D

Kıyamam eşim de canım yoğurt istemişti evde yoktu paramız da yoktu, oda oturdu ağladı sana bi yoğurt alamıyorum diye hala aklıma geldikçe ağlamaklı olurum 

(1,505 puan) tarafından
Ay kiyamam ya rabbim hiçbir kimseyi çaresiz bırakmasın heleki bazen eşlerimizi öyle görüyoruz biz daha çok etkileniyoruz
(3,527 puan) tarafından
Aynen öyle canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gebeliğim ilk 5 ayı düşük riski yüzünden yatarak geçti 3 ay eşim baktı sağolsun evi temizledi yemek yaptı 

Canım bi şey istedi söylemeyim krema gerekiyordu çırparken dolaba sıçradı sen evi batırdın diye ağladım adam temizliyor bi de :-):-):-)

5.aydan sonra okula gitmesi gerekti ayrı kaldık kaynanaya goturdu beni sen beni görüntülü aramiyorsun çirkin oldum diye dimi deyip ağlamıştım adam dersten kaçıp beni aramaya başladı :-):-)

Okuldan geldi yanıma erken doğum riski var karnimi sev diyorum yok oglunla konuş diyorum yok nasıl üzülmüştüm ertesi güne doğurdum hastaneye gidene kadar içim çıkmıştı ağlamaktan kırmızı ışık felan dinlemedi bastı geçti ben niye yavaş gidiyorsun hadi diye çok bagirmistim sancı felan yok ha sinirden 
(1,505 puan) tarafından
Hahahahahaha herşeye bisey buluyoruz vallahi ben bile hayret ediyorum şu ozelligimize
tarafından
Aynen valla ya
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ki Hiç trip atmadım öyle 
(1,505 puan) tarafından
O massallah vala ilksin
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Valla hic atmadım saçma bir seye :D

(1,505 puan) tarafından
Sanada massallah vala sende ikincisin trip atmayanlarda