0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Soru yukarıda

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Hiç biseyini o marrka şu marka diye almadım işin gerçeği şu ki marketleri takip ediyorum pazardan alıyorum vallaha inanki mağaza malından daha iyi çıkıyor çoğu yer mesela burda popüler çocuk diye bı mağaza var bı hastahane çıkışı sordum 170 dedi 11 parça yemin ederim sana aynı takımı o gün içinde pazardan 80 TL ye aldım 20 TL olan ince yıldız takımı deniyor burda onlardan pazardan 10 ar TL ye aldım zibinlar pazarda 10 TL şoka gelmiş iki tanesi 11 TL ordan aldım sonracima anne yani yatağı deniyor ya içinde yastıkla olan yataktan sitelere baktım 80 90 dan aşağıya yok şoktan 55 TL ye aldım şimdi gene takip ediyordum küvet setleri biberon falan geliyor onları da alicam :) Kızıma mesela çoğu zaman bimden ayakkabı alıyorum 15 TL ye bot aldım ışıklı 20 TL ye spor ayajkabi aldım simdigene ayakkbi geliyor 30 TL falandi ondan alicam disari da aldığım bot vallaha inanır mısın 40 50 TL spor ayakkabılar zaten 50 60 dan aşağıya imkanı yok alamıyorum o yüzden ben pazar ve market malından eşyalarımı tamamlıyorum çok da memnunum tavsiyede Ediyorum şimdi bime 30 temmuz kataloğu çıkmış onada bak isterim belki işine yarayan olur :) 
tarafından
Maşallah canım güzel yazmışsın haklısın ben güvenilir açıdan soruyorum hem Uygun hem kaliteli yoksa markaya bakmıyorum sonuçta bebekler. Vücutlarında alerji olmasın yeterli yani. Bı bakiyım teşekkür ederim ;) sende hayırla kullan inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
(3,551 puan) tarafından
Bime kıyafet bazen organık geliyor ama ayakkabı tarzı şeyleri alma. Neden mi ayakkabılar çok adi. Beş para etmez. İlk adım ayakkabısı sadece en ucuzu 100 lira. Ama tam ortopedik. Annem kızıma almış kırmızı Bi babet o zamanlar çok modaydı kızımda heveslendi br süre giydi ayagı yamuldu biraz.. Farkettim hemen attım çöpe. Kuru ekmek yerim ama adi mal giydirmem bebelerime... Boğazımdan kısarım gider nıke alırım. Ki alıyorum da şükür. Sende öyle yap. Kaliteli yerden al ayakkabıyı vs. Elbise çok önemli değil ama yeni doğana öyle abuk subuk renkli kıyafetler alma derim. Biraz kaliteli olsun kanserojen madde içeriyor onlar. Ben tam organık hastane cıkşını 170 e aldım içinde de zıbın iç zıbın kundak bere alt üst pijama ve agız silme mendili var... İki de kızım var. Eşim esnaf parca parca alıyorum ama iyisini alıyorum.az olsun öz olsun yakın akrabalarıma da söyledim bebek görmek için kıyafet istemiyorum parasını verin dedim. Çünkü gerçekten saçma kıyafetler hem kullanılmıyor hemde kalitesiz olması benim için ciddi sıkıntı...
(1,722 puan) tarafından
O kadar haklısınız ki aynısını ben yaptım şimdi 30 temmuzda bime geliyor yine katlanabilir küvet kova maşraba marka sitelerde dünya para ya 30 temmuzu kaçırmayın
tarafından
Vallaha bacm sen bilirsin ben bı çocuğumu öyle büyüttüm şükür ki ne yürümesinde ne bedeninde su zamana kadar bı sıkıntı yaşamadım inşallah da yaşamam daha. Ben aldığım ürünlerden memnunum tabi gene tercih meselesi Nike Adidas gibi ürünlere ben inanki o kadar para veremem sonuçta bı ayakkabijin ömrü çocuk elinde en fazla 6 ay o mevsim nedeniyle bı daha ki sene zaten giyim olmuyor çünkü ayakları çok çabuk büyüyor vallahi dediğim gibi ben marketleri falan takip ediyorm öyle ilk adım ayakkabısı falan da almadım ben ilk bez ayakkabıdan başladık sonrasında plastik terliklerle alistirdim hiç de sorun yaşamadım şükürler olsun ki
-Reklam-
0 oy
(6,919 puan) tarafından
E bebek ten almıştık 
tarafından
Biliyorum bunlari hani farklı uygun başka kaliteli site varmı merak ettim sağol tatlım
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Valla  2 tane BIM den aldim 2 tane SOK tan bikac takimda hediye geldi 

tarafından
Bende cinsiyet farklı diye alicam 6 7 tane alayım dedim çok degisio diye birde doğum kış diye
 Oralara da bakayım olmazsa
(2,375 puan) tarafından
Aynen takip et cnm geliyor arada 30 tl idi en son
0 oy
(1,772 puan) tarafından
İnstagramda en ucuz bebek marketten almıştım kaliteliydi 10lu set 99 a almıştım 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Cıvıl almıştım beli dar oluyo e bebekten aldm memnunum özellikle beli uzun altlı olanlar çok güzel 
0 oy
(865 puan) tarafından
N11 canim......
0 oy
(34 puan) tarafından
E bebek indirimlerini takip edebilirsin çok uyguna geliyor. Hastane cıkısı içindeki Bi çok seyde kullanılmıyor zaten. Eldiven yerine çorap kullanıyosun mesela :) 
0 oy
(4,859 puan) tarafından

İnternetten değilde geçen gün ablamla mağazaları gezdik sadece yumusakligina baktım markasına değil bı yerde çok beğendim 190 dedi bütçem yoktu o kadar cıvıl mağazasında 150 ye beğendim onu aldim pazara gittim bir tane hastane çıkışı bulamadım 

image

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Genelde  e bebek den alıyorum  kaliteli ve ucuz  oluyor  bi kaç parçada  civilden ve lcw den aldım  hepsinden  memnun kaldım 
0 oy
(10,204 puan) tarafından
Ben trendyol indiriminden almıştım canım. 
0 oy
(115 puan) tarafından
Trendyoldan aldım 
0 oy
tarafından
Önderimde gorunce birini e bebekten biri ni de kotonkids trendyoldan aldim vok güzel cıktı ikiside
0 oy
tarafından
A101 ve bimden aldım bir tane 10 lu mağazadan aldım o kadar çocuklar çok çabuk büyüdüğü için doğduktan sonrada alırım diyorum 
0 oy
tarafından
Teşekkür ederim kızlar hepinize hayırla sağlıkla giydirmek nasıp olsun bakicam onerilerinize:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 148 göst.
22 Nisan 2022 Diğer kategorisinde fatma23_karakas_ (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 74 göst.
23 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde gulistaN18 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 483 göst.
0 oy
2 cevap 141 göst.

377,988 soru

11,313,869 cevap

34,752 kullanıcı

...