0 oy
2,410 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (249 puan) tarafından

Hanımlar 4 aylık hamileyim popom çok büyüdü bide arkaya doğru baya gidiyo sanki top var kendim zayıfım kilom yok hamilelikte 4 kilo aldım ama hepsi popoma gitmiş eşim çok büyümüş popon diyo acaba rahatsız oluyo mu kafama takmaya başladım hamilelikte popo eritici ne yapabilirim 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Popo eritici ne kiz kirec cozucu geldi aklima :D allah iyiligni versin 

tarafından
Hahaha kireç çözücü mu :))
(249 puan) tarafından
Kireç çözücü popomu eritiyo kireç mi :) . egzersiz anlamında sordum
tarafından
Popo kirec mide erisin diyorum iste tabirin bana o yuzden komik geldi :) anladim neyi sordgunu
tarafından
Ahhahaa :)))
tarafından
Hatice iyi guldun haaa :)))
(249 puan) tarafından
Hatice zaten maşallah her yorumda oluyo canım bilmiyo musun :)
tarafından
Bilmem mi :) dogursunda bebesine baksin az cok takiliyo ortamlarda :D
(249 puan) tarafından
Her yorumda her posta Hatice maşallah herşeyi biliyo :) biz fazla cahiliz galiba
tarafından
Yorum yapmak icin cokta bilgiye gerek yok ki :D bazem dusunce bazen icinden gecen yetiyo :)
tarafından
Kızlar :)) aşk olsn size. Napim doğurunca olmycm burda o kdr. Canım sıkılıyor bnde buralarda takiliyurm
tarafından
:)) saka yapiyoruz kuzum ya
tarafından
Biliyorum canım :) çok ararsınız yorumlarimi
tarafından
Bi iki aya gelirsin ki geri :D dayamamazsn bende oyle oldum bebege alistiktan snea duzende othrunca artik teli elime alabildim :D
tarafından
Sosyal medyam yok yahu burası bana öyle geldi. İnternetim olmayınca kim ne yazmış napmis meraktan catliyorum :)
tarafından
Bendede gok sosyal medya :)
tarafından
Sadece burasi :))
tarafından
Aynen esimde bende evlenmeden kapatmistik bitek whatsapp var ikimizdede oda sosyal sayilmaz :D burasi iyi ya
tarafından
Biz tanıştığımız dan beri kapattık. Yaklaşık 6 yıldır kullanmıyoruz. Hevesimz de yok zaten
tarafından
Aynen bizdede heves yok bi yil once bi oyuna takildik faceden girilirse telleri birbirine baglayabiliyoduk sahte birer hesap actik uc gun snra ikimizde sifreleri unutmsutul kaldilar oyle :D
tarafından
Bnm görüşüm sosyal medya karı koca ilişkisi olsn aile bağı olsn insanı soyutluyor sadece oraya bağlıyor. Bn bir de kıskancım hayatta istemem kullansın diye bizde WhatsApp da yoktu eşimin işi gereği kurduk
tarafından
Bencede oyle cok gereksiz geliyo banada
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Kaçıncı haftadasınız bilmiyorum ama 20. Haftadan sonra falan düşük ya da erken doğum riski yoksa pilatese izin veriyor doktorlar mini squad yapabilirsiniz
tarafından
Canım bnde bu konudan yakindim eşime pilates topu aldırdım daha da buyudu ve squat zaten popoyu kaldırır bn çok yaptım spor salonlarında ama büyüttü malesef
(597 puan) tarafından
Ilk kez sizden duyuyorum
tarafından
Arastirinca da doğru olduğuna karar verdim
(597 puan) tarafından
Su anda da yapiyorum Doğumdan sonra da salona gideceğim pilates icin valla ben de öyle bişey olmadı belki vücut yapısına göre degisiyordur
tarafından
Belki de canım bnm sıkılasti ama biraz da büyüdü sonra bıraktım öylece kaldı. Kilo da verdim gitmedi
0 oy
tarafından

Ay cok koru duruyo o yaaaa. Ben 31 haftaligim 7 kg aldım ama  popom yok 

(249 puan) tarafından
Önceden biraz vardı normaldi ama şimdi köşeyi önce ben sonra popom dönüyo çok büyüdü ya napçam bilmiyorum
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Popo erkek bebeklerde olurmuş oylemi :) belki gider o daha gobek cıktı mı ki bi tanidıkta 4aylıkta onunda once kalcaları genisledi sonra gobek oldu. Esininde rahatsiz olacagini sanmiyorum yemekte salca kadinda kalca demisler :)

(249 puan) tarafından
Kızda kapa genişler derler aslında canım karnım baya çıktı afedersin ama *** göbek önden gidiyor :) aramızda sorun oluyo yok ört poponu kocaman olmuş diye tartışıyoruz
(2,172 puan) tarafından
Hamilelikte kısa giyilmiyo pek zaten bol uzun biseyler al giy alsana de kıskanma erkekim de :)
(249 puan) tarafından
Üzüm giyiyorum canım da işte yine de sorun . Allah iyiliğini versin :)))
0 oy
(357 puan) tarafından

Cnm benimkide buyudu ama guzel duruyor kiz bn rahatsız olmuyorum :) kocamda buyumus der bnde yemekte salca kadinda kalca derim.ona evet oda kalcasiz olmaktan iyidir der begenir yani ama dogumdn sonra kuculur diye umuyorum 

tarafından
Bendede oyle oldu geciyo canim eski kiloma dondum iki ayda
tarafından
Ben önceden spor salonuna gidiyordum orda squat falan yaptırdı hoca iyice büyüdü sonra plates derken sıkılaştırı smdi kaldı öyle. Aman ne olck ki sanki
(357 puan) tarafından
Aynen ya kuculmesede canmiz sagolsun evlatlarimiz saglikli olsunda gerisi boş
(249 puan) tarafından
Aynen güzel duruyo ama eşim rahatsız mı oluyo hoşuna mı gidiyor ayırt edemiyorum :)
0 oy
(475 puan) tarafından

Bende popom çıksın dşye bir kez daha hamile kalmayı göze alabilirim☺Benimde hiç yok ya çok imreniyorum basenli popolu bayanlara keşke benimki büyüse öyle benim popo sıfır ha bire göbekten alıyom kiloyu asla popodan aldığımı bilmem:(

(9,652 puan) tarafından
Herkes olmayanı ozeniyo işte nabican canim :) herşeyin kararı ideal de olaydı popol iyiydi :/
(2,172 puan) tarafından
Popocular sizi :D Allahım memişlerine popislerine bombe ver :D kesip veriliyosa veriyim ben size :D
(9,652 puan) tarafından
Aminnnn aminnn :) az biraz da dudak alalım;)
(249 puan) tarafından
İnsan oğlu işte hiç bişeyden memnun olmuyoruz özelliklemkadın milleti
(9,652 puan) tarafından
Bi karikatür var ya diyo ya allah kadını mutlu edememiş daha nolsun aynen de öyle valla..
0 oy
(70 puan) tarafından

Kız daha ne ıstıon bnm de gobek  meme popo onden gıdıo  buyudugu bnm hosuma gıdıo mıllet para yatırıo sısırmek ıcın bızım kı gebelıkde oluo vede cınsyt ne acaba 

Vede erkekler kalcalı sever :-)

(249 puan) tarafından
Çok büyük kuzum ya ondan biraz rahatsızım bide eşimden dolayı öyle düşündüm
Oğlum olacak :)
(70 puan) tarafından
Takma kafaya erkekler sever guzu
(249 puan) tarafından
İyi bari canım ya :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ElaLii (221 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 150 göst.
25 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nujiyan (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 540 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Zezeee (96 puan) tarafından soruldu

374,668 soru

11,206,765 cevap

34,510 kullanıcı

...