0 oy
32 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Kızlar 34+5 hamileyim vee son 1 buçuk aydır dişlerim hep kanıyor ne yapabilirim. Nasıl durdurabilirim ağrımıyor ama kanıyor sürekli.  Bi çare söyleyin lütfen ne yapabilirim  

4 Cevaplar

0 oy
(3,617 puan) tarafından
Canm benimde hamileligin basindan beri kaniyodu dogum yapinca gecti diş etlerin hassas oluyo.hamilrlik dönemindd korkmana gerek yok
(3,617 puan) tarafından
Canm 1 ay icinde felan duz3liyo merak etme kaniyo die fircalamazlik yapma sakin
(92 puan) tarafından
Çok kanıyor işte fırçalayamiyorum
(3,617 puan) tarafından
Canm diyorm ya benimde ayniydi fircalamazsan eger duzenli dişlerin sararıyo bi arkadasm fircalamadi ayni dönemde hamileydik benim dişlerim bembeyaz onunkiler sap sarı
(92 puan) tarafından
Çok haklsın canım bende bırakmayacam dişlerim kirlenince çok rahatsız oluyorum zaten ama kanayınca korkuyorum.  Teşekkür ederim canım çok sağol
(3,617 puan) tarafından
Rica ederm canm
-Reklam-
0 oy
(957 puan) tarafından
Hamilelik döneminde vücut resmen çöküyor dişlerin de kendine düşen payı aliyor hassaslasiyorlar benimde çok oluyordu doğumdan sonra da agirmaya başladılar şuanda soğuk içerken zorlaniyorum dikkat et yavaş fircala ama hep fırçala düzelir yavas yavas
(92 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım çok haklısın .
0 oy
(112 puan) tarafından
Aynı sorun bende de var dişlerimi bile fırçalayamıyorum fırçaladığım an tonlarca kan akıyor sanki
(92 puan) tarafından
Aynı ben yemin ediyorum fırçayı bin kere vurunca bu sefer bi kanıyor durmuyor.  Midem bulanıyor midem agzima geliyor resmen
(112 puan) tarafından
Mide bulantısı olmuyor da dişlerim sökülecek gibi oluyor resmen fırçalasak bir dert fırçalamasak bir dert
0 oy
(3,869 puan) tarafından
Canım inan yapacak birşey yok ben kan kaybından ölecek gibiydim fırçalamayı bırakma ama 
(92 puan) tarafından
Ama fırçalayınca daha kötü oluyor işte . Normalde  fırçalamayınca bile kendi kendine bakıyorum kanıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 96 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde Ayselselay (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 167 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
30 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemree (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 52 göst.
30 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Cemree (26 puan) tarafından soruldu

232,270 soru

6,259,659 cevap

22,598 kullanıcı

...