0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (115 puan) tarafından
Merhaba kızlar normalde jilet kullanıyorum ama sert ve çabuk çıkıyor ağdaya başlamak istiyorum ama acır diye düşünüyorum genital bölge için hangi ağdayı tercih etmeliyim özel bölge için bir ağda varmı? Birde ağdayla almak için tüylerin uzunluğu ne kadar olmalı ilk defa alıcağım için bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben ılık ağda kullaniyordum. Suan hamileyim yapamıyorum. Ama yaoman icin iyi bilmen gerekiyor yoksa cok zorlanırsın.

Gecen bir tanidgimiz hamile dogumuna yakın kiafore aldirmaya gitmis kuafor nasıl yaptıysa kızın eti yırtılmış 5 dikiş atılmış. 5 gun sonrada kiz dogum yapiyor bide ordan dikiş yiyor.  Duyunca ödüm koptu. Dogumda yapacagim diyordum ama vazgectim yapmicam :/
tarafından
Ohaa ya nasıl yırtılır
tarafından
Bende yaptiracaktim vazgectim. Bide ilk dogumdan kalan dikisler var hala sızlıyor eti incelmis sanki. Bide onlar yırtilirsa perisan olurum.
tarafından
Yırtmişlar canim valla.
tarafından
Ayyy kız korkunç içim bi tuhaf oldu ayaa
(115 puan) tarafından
Çoook korktum şuanda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boncuk ağda kullanıyorum
0 oy
(389 puan) tarafından
Boncuk agda kullanıyorum 
(115 puan) tarafından
Boncuk ağdayı nerde ısıtıyorsun
(389 puan) tarafından
Küçük ağda kazanı oluyor ya onunla canim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ben kartuş ağda kullanıyorum eritip çubukla sürüp alıyorum küçük küçük. Ama sen jiletten agdaya yeni geçiyorsun bi kaç kere kuaförde al bence daha rahat olur sende öğrenmiş olursun
(115 puan) tarafından
Yukarıdaki yorumu okuduktan sonra vazgeçtim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 275 göst.
24 Mayıs 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.
4 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 137 göst.
0 oy
2 cevap 70 göst.

377,956 soru

11,312,923 cevap

34,747 kullanıcı

...