+1 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (1,856 puan) tarafından
Ben bugün yerleri bol bol çamaşır suyu kullanıp sildim sıkıntım şu titiz biriyim ama aynı zamanda  dağınık biriyim de kendi temizliğimi hiç beğenmiyorum duvarları da sildim yeri de cami da ama yüzdelik dilime vursak bence yüzde 30  şuan değil de ileride temizlik hastası olur muyum ondan korkuyorum kendimi pis biri olarak görüyorum  

8 Cevaplar

0 oy
(1,856 puan) tarafından

En İyi Cevap
Neyse kizlar şimdi bebişi yatırma molası verdim aha da uyuttum gideyim de kalan işleri yapayım offff yemek de yapacam daha hem bize hem cocuga  kocam olsa neden yapıyorsun yapıyorsun ev akşamına aynı diyor :)) 
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından

Nolur iş temizlik demeyin sular yok catliyorum sinirden yine:'(

(44,604 puan) tarafından
Netten bakiyom burayla ilgili bişey yok kesinti yani tuhaf olan karşı binalar akiyo vede her gün bı kesiliyo son 1 aydir bole
(15,821 puan) tarafından
Amannn çokta olmuş belediyeyi falan arasanız su ile yapılıyor herseyy
(44,604 puan) tarafından
Binanın deposu var 4/5 saate bitiyo oda sun veremiyolar depo bosmus
(15,821 puan) tarafından
Tüh ya zor valla
(44,604 puan) tarafından
Ev olece duruyo kahvaltısı bulasigim duruyo ev supurcem şimdi akşama babam gelcek yemeğim bile yok bu su ne zamana gelcek onuda Allah bilir
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Iyide camasur suyu ile yapilmayan temizlik bana gore temizlik degildir ev soyle bi burcu burcu camasir suyu kokacak canim birde bejim vilada suyum bol kopuklu olamayinca temizlik yaptigimdan bisey anlamiyorum
(1,856 puan) tarafından
İşte sıkıntı orda bende de vilada var ama ben bezle elde siliyorum yerleri viladayla sanki temiz olmuyor gibi geliyor bana
0 oy
(2,139 puan) tarafından
36 haftalık hamileyim ev berbat temizlik yapamıyorum çıldırıyorum valla. Şöyle çamaşır suyuyla cifle foşur foşur temizlik yapmayı o kadar özledim ki.
(1,856 puan) tarafından
Ooo ben tektim fesatliga gelince sinir tanımayan kaynanam olacak kişi bir güne bir gün yardıma gelmedi anca seytanlik
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çocuğun varsa bingo oksijen kullan çok çamaşır suyu kokusu çocukta nefes darlığına sebep oluyor 
(1,856 puan) tarafından
Ben 2019 korona geçirdiğinde beri hiç koku alamiyorum yani bana göre hiç kokmuyor çocugu bilmem belki o da almiyordur o geçirmedi galiba
(4,698 puan) tarafından
Canım o almaz olur mu doktorlar söylüyor bunu nefes darlığına sebep oluyor
(1,856 puan) tarafından
Ayda bir kullaniyorum kiz bebiş var diye böcekler geziyor yerde çocuk düşürdüğünü yiyiyor sabah iki dk altını açtım kaka yapmış parkeye şimdi ne kullanırsam kullanayim mecbur çamaşır suyuyla silmem gerekecekti
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Bence evet

Uff her yerde. Çamaşır suyu koksa tamamdır :) 
0 oy
(519 puan) tarafından
Cnm ne kadar temizlik yaparsan yap dağınıklık varsa işin zor.daginiklik temizliği göstermez.duzenligi olmaya calis
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Valla ben bayram temizliği yaptım iki kutu bitti banyom ve kapılar kaldı çamaşır suyum bittiği için yapamadım evde çeşit çeşit deterjan var ama çamaşır suyuyla yapilmayinca asla içime sinmiyor aldıktan sonra onlarida yapıcam sıcak diye çıkmaya üşeniyorum

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 219 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 385 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cansu880 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.