+1 oy
299 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Hanımlar sizde yaradı mı pisigi geçirmiyor, olmadan önce sürsem bari pişik olmasına engel olur mh

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben her popo açmada sürerim. İdrar yolu enfeksiyonu için bile iyi geliyormuş. Tahrişi önlüyor.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok mu pişik var ben pudra kullanmaya başladım Cok iyi geldi oranın kuru olmasi gerekiyor ki pişik geçsin krem de kurubisey degil yami
tarafından
Yıldız kız senin oğlun büyük degilmi annem psik mi oluyor hala
tarafından
Çok kaka yapıyor gün içinde kanka ondan oluyor diye düşünüyorum
tarafından
Anladım tuvalete alıştır kuzu
tarafından
Çok zor knk çocuk bezinden hiç rahatsız olmuyor kaka yapsın öyle oturuyor oynuyor yani ben anlamadimki
tarafından
Sen üzerine dus öğrenir yaşını geciyo
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Kız ben kullanmıyorum harika bişi ben eczaneden aldım nette daha uyguna ama orijinal mi belli değil valla kızımın pişiğini 1 günde geçirdi 
0 oy
(5,342 puan) tarafından
Canım bu gibi kremler zaten pişik olmadan önleyici kremmis aile hekimimiz öyle dedi pişik olduğu zaman başka krem verdiydi
0 oy
tarafından
Yaa benim kizimi bir suruste gecirirdi yaa demekki her bebekte farkli oluyor kimisine de bepantol baby iyi geliyor onu dene istersen
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Komsumda demişti bana hiç alma hiç bı işe yaramadı diye trosid aldim mükemmel pisik olmasin diye önleyici olarakta mustela kullaniyorum şu anlik iyi pişik olmuyo şükür
tarafından
Bide onu denerim canm saol
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sudocrem kullanma içeriği temiz değil zaten 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bende bi faydasını görmedim koca kutu kaldı bi kenarda 
tarafından
Allahtan en küçüğünü almıştım biz ya
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Aslında onu pişik olmadan kullanmak lazım ama bende bayağı işe yaramıştı 1 günde geçirdi. Bebekten bebeğe fark ediyor ya bence.
0 oy
tarafından
Bende beğenmedim fito ve hamazing karıştır sür birebir pisige canım
tarafından
Fito var hamazinge de bakauim ins
tarafından
İkisini bir sür anında geciriyor
0 oy
(1,537 puan) tarafından
8 ay oldu kizim daha pişik olmadı her altını aldığımda sürer kapatirim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Canım çok pişiği varsa bezlemeyeceksin iyileşen kadar ben öyle yaptım öyle iyileşti birde kullandığın bezde pişik yapabilir molfix benim oğlumda o kadar kötü bir pişik yaptı ki ne sudocrem ne başka birisi geçirmedi 2 hafta bezleme din altını devamlı yıkadım sudocrem sürdüm sonra iyileşti bende primaya geçtim ve hala sudocrem sürmeden bezlemem
tarafından
Bende böyle yapayım o zaman sudockremi,  yok pisigi geçti fazla değildi ama sudockremden fazla şey beklemism
0 oy
(482 puan) tarafından
Trosyd  krem bi de bepanthol pişik kremi al.guzelce ikisini bebeğinin poposunu temizledikten hemen sonra merhem ve kremi nohut tanesi kadar karıştır sür. Geçen bebeğim in bez markasını değiştirdim bebeğimin poposu çok kötü oldu. Bu kremi hemen eczaneden alıp sürdüm bir günde etki etti.bugun 3.gun ve düzeldi 
0 oy
tarafından

Eğer ileri derecede pişik varsa trysol ve hametan birlikde sür bişeycik kalmaz sen bile şaşırırsın 

tarafından
Karistirip mi surim
tarafından
Evet canım ben öyle yaptım bişeyi kalmadı hatta kanamalıydı o derece kötüydü
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet çok överim sudocremi harika bir krem bir ili sürmeye hepei geçiyor sizde işe yaramadıysa o bizim sorunumuz değil :D 
0 oy
tarafından
Zaten pişik olmadan once surmelisn ki pişik olmasın cnm bn özellikle geceleri sürüyorum hem sicak hemde uzun süre değişmiyor bezi.Gerci bi ara boşladim sürmeyi pişik olmuştu bizde işe yarıyor iki güne geçiriyor
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bende hem sudocrem  hemde  pisige  karşı  krem  war her bez  acmada  sürmeye  çalışıyorum
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İgrenc bir krem ve icerisi kimyasalla dolu
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Ben hametam ve travazolu karıstırıp kullanıyorum iyi geliyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 172 göst.
25 Mart 2023 Aile kategorisinde Slmcnm (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 106 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde yesmesn (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 311 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 181 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,953 soru

11,312,891 cevap

34,747 kullanıcı

...