0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Öncelikle günaydın bebiskolar :) Ben 32 haftalık hamileyim ve oğlum olucak Rabbim izin verirse. Dün gece rüyamda doğum yapmışım ama kızım olmuş ama nasıl güzel ama nasıl tatlı öyle güzel gülüyor ki anlatamam size :) Rüyamda yeni doğum yapmışım heralde ki daha bebişimin göbek bağı düşmemişti ayy nasil mutlu oldum :) 

Ya aslında şöyle diyim ben dün oğlumla çok konuştum karnimda sevdim dedim bak Betül ablan seni çok seviyor ben baban çok seviyoruz sen iyi ol falan düğünü askerliği hepsini bı huzel konustuk :D belkide bundan dolayı gördüm :D sonra kalktım tekrar yattım bu sefer de güya bişey oluyor dereye düşüyorum falan ama gülüyorum hep yani hiç morel bozma falan yok sonra kaynanam eşime diyo ki sırtına alda çıkar ozgeyi falan eşim de diyoki inatçı dağ keçisi gel hadi gel falan ilk kez böylesine iyi rüyayla kalktım ama şuan çok aşırı uykum var kahvaltı hazırladım kalksinlar diye bekliyorum :(

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah hayretsin canım rüyalar genelde bikincaltidr ,ama oglunla konuşman düğün askerlik çok tatlıydı:)),Rabbım sağlıkla kuvagina almayı Nasib etsin benim de oğlum olacak inşallah 28 haftalik hamileyim bende 
tarafından
Vallaha benim bı kızım var bacım ellerinden öper 4 yaşında dün o yanımda uyurken Allah'ıma nasıl dua ediyorum gör ama karnımı okşuyorum gelinim hakkında askerliği hakkinda konuşuyorum falan görmen lazım başkası olsa delirdigimi düşünür :))
tarafından
Çok tatlısınız, Allah evinize bereket versin çocuklarınızı bağışlasın:)
tarafından
Hepimizin inşallah bacım çok çok sağol  :))
-Reklam-
0 oy
(48,392 puan) tarafından
rüyada bebek kismet derler hayir olsun ruyan
tarafından
Amiiin baci

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 61 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rabia.12374 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.