0 oy
1,385 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ben eşimle bı alyansla evlendim.anasinin babasının malı olduğu halde hiç birşey yapmadılar.bebegim oldu anası geldi lohusaligi burnumdan getirdi.analigima laf etti.

Arkasından oyun oynadığım iftirasini attı.ona rağmen hergun mesaj attım bebeğin resim videolarını gönderdim görüntülü aradım.

Bugünkü olan olaya geleyim.

Benimki kurban işi yapıyor.bana dedi ki bayramın birinci günü köye gidecez.tamam dedim.

Sonra babası beni aradı dedi o gelemez ben senle kızı alayım bize getireyim kalın.

Ben de ağrım vs olduğunu evde bile rahat olamadigimi söyledim.

Annesine de açık açık dedim yani 45 gün oldu sezeryan olalı.karnimin hissizligi geçmiş içi ağrıyor.

Üstüne bir de basurdan çekiyorum ağlaya ağlaya bebeği salladigimi biliyorum.bi de üstüne kabız oldum ya yerimde oturamiyorum ağrı gelince.

Annesine dedim.bugun de kapı çaldı bı baktım babası.şok oldum.ben tesettürlü yum.gittim başımı falan bağladım .adam başladı işte sizi götürecem bilmem ne.ya diyorum ki ağrım var evde zor duruyorum.yok ille de götürecem.

Ben de tatlı dille gidemeyecegimi ağrım sızım olduğunu söyledim.

Belki bı saat ısrar etti en son da yok biz ne kötülük ettin sen bizim evimize bigün gelmedin.sen yanlış konuşuyorsun.yarin gelirseniz gelirsiniz daha da ne ben gelirim ne siz dedi çıktı gitti.

Bu sefer benimki birsuru şey yazmış en son da bitti bu iş yürümez gidersen git falan yazdı.

Ben de dedim ki suçum yok ağrı gelince yerim de duramıyorum niye beni insan yerine koymuyorsunuz dedim.ki araları babasıyla bozukken ben ona dedim kaç kez annenlere gidelim diye.sanki şimdi keyfimden mi gitmiyorum.

Kısacası beni kovuyor annem de yanımda.ben kötü bişey demedim hiç bı iki gün müsade et giderim dedim.cunku ev esyalar onun.

Bebeğim de 1 buçuk aylık daha.ya aramız ne kadar iyiyken bu babası yüzünden böylece bozuldu ya.

O kadar zoruma gitti ki ben ağrıdan duramıyorum .o babasının emrivaki yapmasından hasta halimden anlamaması dan babasını değil de.bu halde gitmedim diye beni suçlu görüp bitirdi.

Gerçekten ben insan değilim ya bıktım bu insanların nankorlugunle.yarin ekip çağırıp sığınma evine gidecem.cunku bebeği bana vermez.

Sonra da annemle bı eve cikacam yoruldum nankör insanlardan

31 Cevaplar

+10 oy
tarafından
B.k yoluna evlilik bitiriyonuz kocan sanki bu ani bekliyor muş gibi ama sende de hata var adam kapiyaca gelmiş götürmek için gideydin sanki ne olacak ha yarın gitmişsin ha bu gün ne fark eder bu günden yarina hemoroitin iyilesmeyecekki
tarafından
Tamam da o zaman tamam dediğimde ağrım yoktu ki.bugun çok fazlalaştı kivrandim resmen.hastalik bu benim ne suçum var ki
(671 puan) tarafından
Cnm insna hele ki lohus ahaliyle tek başına kaynanasinin evine gitmek istemeyebilir bu en doğal hakkıdır. Cnm kocan dünden razı sanki bahane arıyormuş gibi. İns raaniz düzelir.
-Reklam-
+3 oy
(937 puan) tarafından
Ama adam kapına gelmiş o kadar ısrar etmiş evde oturacağına orda otururdun yani bişey olmazdı 
tarafından
Tamam zaten normalde giderdim.ama ağrım var bebek emziriyorum.yeri geliyor ağrıdan oturup ağliyorum nasıl bı halde yol vekip orda rahat edeyim
(937 puan) tarafından
Tamam ama eşin olsa da durum ayni değil mi ?  Gidecektin rahatsızım diyip çekilecektin kenara adam şimdi kapına kadar gelip dil dökünce gitmemen olmamış canım ya
tarafından
Ama oturamiyorum bile ağrıdan nasıl yol çekeyim bu halde bebek emziriyorum tesetturluyum.hic canımın kıymeti yokmuş
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Saçma sapan bir sebep yüzünden evlilik mi bitermiş. Kusura bakma ama bayram bu yani idare edebilirdin ayrıca kocana tamam demişsin tek dediğin şey ağrım var ağrım var , çok abartmışsın bence evliliğinizi bitirmeye bahane aramışsınız ama saçma bahane olmuş
tarafından
Bu halimle kırıcı yorum yapıyorsunuz Allah a havale ediyorum
+1 oy
(4,912 puan) tarafından
Bu erkeklerin evden kovma keyfi nedir böyle ya. Canı sıkılan kapıyı gösteriyor. Devrin kadınları daha sabırlı. 

Git gelme bir süre kapında köpek olmazsa kocan sürünsün
tarafından
Öyle yapacam ama bu kapıdan çıkarsam affesecegimi sanmiyorum
0 oy
(448 puan) tarafından
Eşin köye gidicze dedğinde köy yani kaynananlarımı kast ediyordu?
tarafından
Evet ki o zaman da ağrım olduğu halde tamam demiştim yani.
(448 puan) tarafından
Keşke o zamandan hayr deseydin canım..Eşin şimdi haklı duruma düşüyor..Yani ne benile gidince geliyorsun babamla gidince gitmiyorsun anlamında..
tarafından
Kız yok ama bugün çok ağrım var.hatta annesine de söyledim ağrım var duramıyorum evde bile gelemicem dedim siz gelin dedim
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Çok basit bı sebep kusura bakmada,......
tarafından
İşte ama kime göre ağrım ola ola bana birsuru laf sayıp bitti bu iş yürümez bı daha bana yazma yazmış git yazmış
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Böyle boktann bi mevzu için evliligi bitrimek aşırı saçma geldi
tarafından
Evet ama ben güzelce konuştum dedim yapma benim suçum yok Allah'tan kork dedim.ama yok ille de bitti diyor
0 oy
tarafından
Eşine tamam demişsin. Keşke o kadar reddetmeseydin kayinbabani. Yanlış anladı alındı büyük ihtimalle
tarafından
Ben beraber gidecez diye tamam dedim.ama ağrım o zaman da vardı bugün daha da arttı.yerimde oturamiyorum.insan gibi dedim ki ağrım var gidemem siz gelin hastalık bu sonuçta dedim.kotu bişey demedim ki.ama kimse benim canımın acısını dusunmuyor benim ne suçum var ki
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Sezeryan doğumun zorluğunu bilmem ama o tuvalet problemini bende yaşadım ve bağıra bağıra ağlardım seni o kadar iyi anlıyorumki çok zor bi durum havalar böyle sıcakken lohusa galinde daha çok bunalıp terliyceksin ay nankör insanla yaşamak çok zor ama böyle anlayışsız düşüncesizle çok daha zor gerçekten Çok üzüldüm şuan hayırlısı hakkında  
tarafından
Çok sağol vallah ya beni anlayan birileri var demek ki.ya onlara bir türlü anlatamamdim işte ya evde ağlayacak duruma geliyorum nasıl orda durayım tesetturum var bebek emziriyorum ağrım var.evde en azından ağlaya sizlaya kendim cekiyorum
(1,625 puan) tarafından
Evet deidklerni okudum 1 gün erken nolurdu falan demişler ama 1 saat bile fazla evinde kalsan kâr dır o acıyı ben bilirim kayınvalidem alt katımda yemeği orda yerdik oturamayıp sofradan kalkıp evime gelip ağlıyordum yaşamayan bilemez
tarafından
Öyle vallah ben de bebeğe tek bakıyorum bir de ağlaya ağlaya uyuttugum geceler oldu uykusuzca.ama insaf olmalı insanda anlaması icin
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Fark eden 1 gün erken gidicektin eşine hayır deseydin hakli olurdun bitti demesi yanlış tabii ya birşey dikkati mi çekti neden birşey yapmadıklarını ima ettin ki çocuğun bile olmuş bence geçmişe takilma mal gelip geçici 
tarafından
Yok gidecektim zaten ama ağrı gelince duramıyorum ki güzel bı dille söyledim.bu halde bı buçuk saat yol nasıl çekeyim.ustune emziriyorum tesettürlü tüm babası erkek kardeşi var.he halimi anlatıp hastayım ağrım var diye güzel dille söylemesem neyse
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok  basit  bir şeyden evlilik  bitermi  yaa ağzınıza  sakız  yapmışsınız  resmen  birde  bebegi  bırakıp  gidicem  diyorsun  ne diyeyim  ki ben sana  hemen  hazırsın  yawrunu  bırakmaya  sonuna  kadar sana  hak verdim  ama   bebegimi  bırakacağım  dedirten sonra  baştan  sona kadar  sen haksızsın 
tarafından
Bebekle birlikte sığınma evine gidecem.ekip cagiracam çünkü bebeği vermez dedim ben niye haksız misim
(5,949 puan) tarafından
Ben yanlış  anlamışım  ozaman  k.b bebegi  bana vermez  sığınma  evine  gidicem  deyince  bebegi  birakcan sandim
tarafından
He yok yaw bırakır mıyım.ekip cagiracam dedim yani çünkü asla vermez yavrum ne yapar ki emiyor
(5,949 puan) tarafından
Aynen  canım  tekrar  k.b ama  bu kadarı  basıt  birsey  için  evlilik  bitmez  yaa al karşına  kocanı  güzel  bir  şekilde  konusun
tarafından
Konuştum güzelce ama ısrar ediyor ille de bitti diye.sanki keyfimden gitmedim.kicimin üstüne zor oturuyorum
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşin haklı bence gidicem diyosun adam geliyo yok diyosun 
tarafından
Çok kırıcı konusuyosunuz ne diyim ki başka bu halimle
(1,501 puan) tarafından
Adam seni boşucam demiş sen kırıcılık diyosun yani bence otur düşün bi kocam niye boşanıcam dedi ya da burda niye haksız görüldüm diye demek ki haksızsın bu kadar nazlı olmayın yani
tarafından
Ya sizde vicdan diye bişey yok.agridan zor duruyordum diyorum nazlanmaktan bahsediyorsunuz
tarafından
Kiz bebek emziriyor bide o kadar yolu k.babisinin yanunda nasil yapacak.suç k.babasinda sonunda kadin yeni doģurmuş gelemem dediyse bişiyi var deme ki gelemezmiş k.babasinin anlayişli olmasi lazimdi
(1,501 puan) tarafından
Canım ben de defalarca arabaya bindim arka koltuğa geçip emzirebilir ama adam ayağına kadar gelip adım atıp da cevapsız kalınca istemiyor bizi diye düşünüyor kendi babası olsaydı gerçekten git der miydi acaba en azından hastaneye gidelim deseydi önce ya da orada rahatsızım bebeğe bakın deseydi bakmıyorlarsa eşine eve gitmek istiyorum diyebilirdi en azından koca adamı oynamamış olurdu
0 oy
tarafından
Ha bugun ha yarın ne farkeder kusura bakma da 1 saat ikna etmek için uğraştı diyorsun resmen nazlanmışsın
tarafından
Karşımda saçma konuşma hadi işine bak ablacım herkes yorum yapmış herkese beddua etmişsin resmen
tarafından
Bı tane beddua çıkar bana
tarafından
Canım benim rahatsız tamm Rabbim sana şifalar versin seni bu dertten kurtarsın ama bak yazdığın yazı kızalacak cinsten haksız mıyım
tarafından
Kız ne yazmışım etme gözünü sevem ya
tarafından
Sende olursa gidersin dedim.beddua olarak değil yani.ki sen de gidemezsin.bak girmezsin değil gidemezsin öyle böyle bişey değil bu basur
0 oy
(1,020 puan) tarafından
İyi yapmışsın desene siz beni düşünmüyorsunuz diye herkesin rahat ettiği bir  bir hali var deseydin bu ne ya zorla üstüne bir de haksız oluyorsun hayatta gitmezdim onları da suçlu çıkarırdım insanların doğrusu yanlışı değişmiş herhalde loğusa kadın mazur görülür ya ben mecbur muyum benim evim ayrı sen ne karışıyorsun 
tarafından
Öyle vallah kimseye anlatamadım derdimi kivrandigim halde ağrıdan beni suçlu gördüler
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Yerinde olsam giderim sonrada yerimden kıpırdamam ben size demiştim hastayım vs derim git ye iç iş yapma arada da ayyy oram ayy buram de anlasınlar 
tarafından
Aklıma gelmedi keşke öyle yapsaydım ama ne yapsam da kıymet bilmiyorlar acimiyorlar
0 oy
tarafından
Canım gidivereydin şimdi adamı da bilmiyorum belki sen isinamadin belki ters konuştun ama gitseydin yatardin ağrıyor derdin kalkmazdin ne bilimm 
tarafından
Yok kız adamla aramız iyiydi ama inan ne yol çekecek halim vardı ne de başörtülü hirkali dolaşacak.cok ağrım vardı .sen düşünsene hem basur ağrın var hem 1 haftadır kabizsin onun ağrısı var hem miden kötü hem basın catliyor.vallahi bunların hepsi aynı anda vardı
0 oy
(418 puan) tarafından
Kocanın hödüklüğü babasından geçmiş

Yeni doğum yapan karısını kovma nedenine bak

Nasıl denk geliyorsunuz böyle adamlarla
tarafından
Aynen öyle bacım şimdi ne yapayım bilmem
0 oy
tarafından
 ceviz kabugunu doldurmuycak sebeplerden evlilik bitirilmez olay taze sinirlen söylenmis sözler hemen gideyim deme sakinligini koru oturun konusun guzel guzel 
tarafından
Ben güzelce konuştum ama o inat etti şimdi oturuyorum bilmem ne olacak
0 oy
(5,252 puan) tarafından
Bu rahatsızlığı çekmeyen bilmez bende aglıodum wc ye gittiğimde burda gitseydin ne var diyenler olmuş gitmek zorunda değilsin ki zaten hastasın adam emrivakiyle kapıya dayanmış . Sen kimsenin malı değilsin gitmek istemiyorsan gitmezsin bu kadar basit . Ya sen agrıdan kıvranırken başlarım misafirliğe sen ordada perişan olurdun
tarafından
İşte bunu bir türlü anlatamadim eşim de dahil beni suçladılar.bu halde bir de yuvam dağılıyor diye acı çektim.ettikleri zulüm resmen çok zoruma gitti
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Okadar dil dokmus adam keske gitseydin agrin olunca evde napiyosan onu yapardin kim bilir ne anlatti cunku
tarafından
Bacım düşünsene hem basur ağrıyor hem bı haftadır kabizsin hem miden bulanıyor hem basın catliyor ya benimki de can canım çıkıyordu nasıl yol cekeyim

İlgili sorular

+1 oy
50 cevap 2,399 göst.
0 oy
10 cevap 549 göst.
28 Mart 2021 Aile kategorisinde Mine_22 (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 455 göst.
0 oy
22 cevap 583 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,041 puan) tarafından soruldu

377,360 soru