+1 oy
287 göst.
Aile kategorisinde (845 puan) tarafından
No kızlar ben 2 buçuk yıllık evliyim kocamı çoook seviyorum severek evlendik zaten ama şu aralar rüyalarda hep tacize tecavüze uğruyorum yada tehdit şantaj mesajları geliyor ve bunlar hep evlenmeden önceki erkek arkadaşlarımdan bakın lütfen linçlemeyin eşimi gerçekten çok seviyorum onalrıda hiç düşünmüyorum şimdi saçma sapan yorumlar yazacaksanız lütfen yazmayın 

7 Cevaplar

0 oy
(937 puan) tarafından
Kafana öle bişey mi taktin ki izledigin haberden falan etkilenmiş olabilirsin yada 
(845 puan) tarafından
Hayır canım hiçbişeyi kafama takmıyorum herley rayına olduğu gibi acaba bildiğin dua sure vb varmı
-Reklam-
0 oy
tarafından
1 kere görmüşsün fazla taktgn için bilinç altna almışsın fazla düşünme uyurken aklna o rüyaları getirmesen bidaha görmesin geçmiş olsun 
(845 puan) tarafından
İnşallah canım ama bebek ev işleri yorgunluk kafamı nasıl yastığa koyduğumu bile bilmiyorum
tarafından
İnşallah geçer şimdi sen bu posta gelen cevapları okuyunca daha fazla düşünmeye başlayacan ve tekrar tekrar göreceksin
(845 puan) tarafından
Ya ben şimdi bu rüyalarımı kimseye anlatamıyorum eşime de size sorayım dedim belki dua sure vb okuybileceğim bişey varmı diye
0 oy
tarafından
Ruya iste korkmaaa
(845 puan) tarafından
Kız artık gına geldi rüyalarımdan
0 oy
tarafından
rüyalar genelde bilinç altında yatan şeylerden olur canım. dua okuyup öyle uyu o tarz rüyalar çok etkiliyor insanı. mesela ben ne zaman tacize istismara uğrayan bi çocuk vs bişey görsem veya çevredeki tabiri caizse o şeyi yapan kadını duysam hakkında konuşsam yani yorum yapsam Allah'ım bizden uzak tut fln desem göz yuman kişilere de kızsam asla kınamıyorum da desem o gece rüyama giriyor öyle olduğum fln ve kinamiyorum da yani bilmiyorum bilinç altının oyunu öyle şeyler konuşmamaya düşünmemeye çalışıyorum.
(845 puan) tarafından
Ya canım benim valla ha düşünmüyorum zaten ev çocuk iş derken kafamı nasıl yastığa koyduğumu anlamıyorum bile
0 oy
tarafından
Cok normal bilincaltinda onu bir tehdit olarak goruyorsun ve bu yuzden boyle ruyalar goruyorsun. Muhtemelen eski erkek arkadasindan esinin haberi yok
0 oy
tarafından
Bir kere gördükten sonra cok takmışsın ondandır canım düşünme zamanla geçer 
0 oy
(7,793 puan) tarafından
Canım yatmadan nas felak ayetel kürsi oku evde bakara aç bunlar bilinç altındeğil başka kötü şeyler gibi

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,167 göst.
0 oy
4 cevap 91 göst.
11 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ftmaa (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
10 Mart 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 187 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Birisidiye (50 puan) tarafından soruldu