0 oy
631 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Sizinde çocuk olduktan sonra eşiniz ile uzaklaşma oldumu sonra düzeldi mi ya da tamamen aşk meşk bitti mi merak ettim biz her gün tartışır olduk 

23 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
4-5 aydan sonra düzelir gibi oluyo 8 aydan sonra eh iste 2-3 yas ideal :D ama bnm kizim 9 aylik daha
(446 puan) tarafından
Benim daha 13 günlük :D
(7,791 puan) tarafından
Erken canim ya benimki kolikti esimle 40 im ciktiktan sonra 2-3 kere anca oldu cocuk 3 aylik olana kadar ve gram zevk almadim onun icin yaptim. Simdi 9 aylik her istedigimizde olmuyo tabi dis donemi kizimin ama eskiye gore daha iyi.
-Reklam-
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Ilk zamanlar oldu tabi
(446 puan) tarafından
Ne zaman düzeldi acaba
(2,291 puan) tarafından
Cok uzun sürdü düzelmesi çocuk 2 yaşına girecek yeni düzeldi sayilir
(670 puan) tarafından
Benimde öyle 4 aylık yanasmasa hiç yanaşmam yani
(2,291 puan) tarafından
Dogumda cinsellikten sogutuyolar zaten ebeler doktorlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hersey dahada güzelleşti bizim için çok şükür 
(446 puan) tarafından
Allah daha mutlu etsin canım
(670 puan) tarafından
Ne güzel canım Allah daim etsin
(25,224 puan) tarafından
Allah razı olsun hepimizi inşallah
0 oy
tarafından
Çok şükür herşey daha iyi oldu hamdolsun
(446 puan) tarafından
Allah daha iyi etsin
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Ilk zamanlar bilmem soğukluk mu ama bebek ev baya zorlandık oda bende sonra konuştuk yine bunları şimdi iyi şükür kafada kurmayin birbirinize yardım destek olun 
(446 puan) tarafından
Hayırlısı teşekkürler yorum için
0 oy
(48,449 puan) tarafından
cogunlukla kankaya bagliyoruz biz☺️
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Evlat; bin parçalık puzzlenin bir tanesini kaybedip tamamlayamamak gibidir.. siz engel şeye sahip olmuşsunuz.. eşiniz size yardımcı olup sizde eşinize yeterince zaman ayirirsa hiç bir sorun olacağını sanmıyorum..
0 oy
tarafından
Canım lohusalık psikolojisi ile biraz uzaklaştık.ben kafamda kurdum artık sevmiyor beni diye baya uzaklastirdim onu kendimden. Ama sonra toparlandım. Lohusalık psikolojisi geçince de onunla bil vakit geçirdim. Beraber mutlaka kahvaltı kahve molası mümkün olursa bir film. Ne olursa  yeter ki varlığımı hissetsin yeniden diye. Ve gerçekten işe yaradı  hatta çift terapilerinde doktorların ilk önerdiği şey mutlaka beraber kahvaltı yapmak. Sende bunu dene. Bozulan biseyler düzeltilebilir.
(446 puan) tarafından
Inşallah :(
0 oy
(932 puan) tarafından
Bunda babasi yanimda deil ilk esimde cocuk dogrunca yatahi ayirmistm oglumla yatar kalkardim snra snra bitti ona sewdim tabi ban yasattiklari cabasi ozir dilerim en sn oliski esnasinda agladim bana dokundu die icim o derece almiyordu ayrildim yasattiklari agirdi bebekte oluncs sogudum ondan
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Östrojen seviyesi düşüyor annelik hormonları tavanda oldugu icin o yuzden insanin yaklasaai gelmiyor. 2 yilda duzeldi 2. Cocukta daha iyiyiz
0 oy
(265 puan) tarafından
Bizim 10 aylık, o kadar uzaklaştık ki boşanmanın eşiğine geldik, 1 haftadır toparlamaya çalışıyoruz 
(446 puan) tarafından
AA bizde boşanma aşamasındayız oysa ki deli gibi aşıktı
0 oy
(14,013 puan) tarafından
Bizim tam tersi kavgalarımiz bitti tam bir aile olduğumuzun farkina vardık çok şükür maşallah ♥️
0 oy
(342 puan) tarafından
Oyle vallahi ilk evlendik hersey cok guzel biz evlendikden 1 sene sonra ilk kizimi kucagima aldim o sene sarilmadan yatmazdik ve hic ayri yatmazdik ilk kizim dogdu yataklar ayrildi anca konu farkli yere geldigi zman benimle yatar oldu aradan 5 sene gecti 2 kizim dunyaya geldi suan 5 aylik 5 senedir yanimda hic yatmadi hep salonda koltukta yatiyo ve surekli kavga var evde siddetli bir kavga deil ama hep küsüz (( evlenmek akil isi deil valla ))
(342 puan) tarafından
Valla  bende ayirmak istemezdim o ise gidiyodu cocuk dogdugu zman ben bebek sesinden uyuyamam diye bir kere yatti o koltuga kaldi oyle
tarafından
Valla benim ki onu bi kez dedi gitti koltuğa bende peşinden gittim yanına yatırdım çocuğu o zmn beraber yatın bende kafa dinleyim dedim gittim yatağa yattım baktım çocuk kucağında tıpış tıpış geldi bi daha da denemedi bile zor olur senin için zor öyle evlilik öyle hayat zor olur çözmenin yolunu aramanı tavsiye ederim tabi yine tercih senin..
(342 puan) tarafından
Okadar sıkıldımkı evlilik denen şeyden daha 6 senelik evliyiz ama sanki 50 senedir evli gibiyim bide ayni yerde calisiyoriz 7 24 yan yanayiz 3 senedir 1 kere bile gel disariya cay icelim bile demedi bazen diyorum anneme beni aldatsada bosanma sebebim olsa
tarafından
Anlıyorum seni ben 2 gün ayrı yattım geçen hafta bacıları ve anası yüzünden kendim ayırdım yatağı ve o 2 günde soğuduğumu hissettim ve bunu eşime de söyledim bu his içimden gitmezse bu evlilik yürümez benle ilgilen benle vakit geçir dedim mesela bugün başbaşa öğle yemeği yedik yemekleri o hazırladı sonra çay koyduk tv izledik ben omzuna yattım öylece izledik sonra bebiş uyandı normal hayata devam :)  birlikte bişeyler yapmazsanız soğumanız da normal.. Allah yardımcın olsun..
(342 puan) tarafından
Dogru diyosun  aminn Allahim yardimcimiz olsun bizde sizin gibi iletisim yok malesef ben anlatiyorum ama o dinliyomus gibi yapiyo
0 oy
tarafından
İlk 3 ay birbirimize girdik  sonra düzeldik 
(446 puan) tarafından
Ben de ilk 3 ayın bitmesini bekliyorum sonra bakıcam duruma
0 oy
tarafından

Bizmki hep aynı 3tne var adamda alıştı artık benim her halime :silly:

0 oy
(6,360 puan) tarafından
Arada ister istemez tartışma oluyo ama bunun araya sogukluk katması gerekmez bizde öyle olmadı hiç 
0 oy
(447 puan) tarafından
1 yaşında ozel anlamda da muhabbet anlamında da yeni yeni kendimize geliyoruz sürekli kavga sürekli trip bagrıs vardı 
0 oy
tarafından
5 aylik oglum var dogdugundan beri bikere yanimda uyumadi cocuk agladi icin uyuyamiyormus sabah ise gidecegi icin uykusunu almasi gerekiyormus iliski esnasinda gelir yine gider bilyorum igrenc bi durum 
(446 puan) tarafından
Bence de :( Allah yardımcımız olsun bizimgibilerin
0 oy
(418 puan) tarafından
Benimkiler büyük ama yoruyorlar. Kendimi yatağa nasıl atıp uyuduğumu bilmiyoeum. Haliyle başka şeyler akla gelmiyor. Tabi günlük sıkıntılar sorunlar sorumluluklar birleşince kadın olduğumu unutuyorum bazen
0 oy
(119 puan) tarafından
Yok çok şükür eşimle arama soğukluk girmedi hep iyiydik araada tartışmalar oluyor ama o akdar olsun

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 482 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
18 Mart 2024 Aile kategorisinde heygirls (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.