0 oy
212 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Kizlar, hamile kadina yaptığın biseyden yedirmemek yada önünde bisey yemek gunah mi

6 Cevaplar

0 oy
(232 puan) tarafından

Bence günah sonuçta hamilesin aşerebilirsin kesinlikle verilmeli biz bir gün bahçede mangal yapıyorduk balkondan suriyeli hamile kız bakıyordu ben hemen ekmek arası yapıp götürdüm sonuçta aşerebilir 

(232 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ne kadar düşüncesiz kaynanan
(17 puan) tarafından
Gozumun önünde yer
(232 puan) tarafından
Yemin ederim yakınımda olsan herşey getirirdim sana :)) bu konuda çok hassasım
(17 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim benim Allah razı olsun senden :)
(232 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun canım ♡
-Reklam-
0 oy
(2,851 puan) tarafından
Günah mı değil mi bilmiyorum ama benim vicdanım el vermez ne yaptıysam hamile kişiye de veririm 
0 oy
tarafından
Günah olmaz olur mu hiç nefis bu normal zamanda bile insanin canı çeker gebelik de nefse hakim olmak çok daha zor 
(17 puan) tarafından
Evet haklısın. Bunu yapan da kaynanam malesef
tarafından
Allah ıslah etsin ne diyim canım benim
0 oy
(3,100 puan) tarafından
Bence canımız çekerse günah bende ilk kızıma hamileyken yağlı bezmek derler burda gorumcemde hamileydi yapmışlar bı kaç tane gözümün önünde herkese verdi gorumcemede verdi bı ben kaldım nasıl canım çekmişti kokusu burnuma burnuma gelince hep aynı şeyi yapıyordu gerci
(17 puan) tarafından
Bana da ayni seyi yapıyor. Kizi da hamileydi kendi gunahindan düştü cocuk :( ben hakkımı helal etmiyorum inşallah cikar bi sekilde
(3,100 puan) tarafından
Rabbim hakkimizi bırakmaz canım ben hamileyken aç yattım vitamin haplariyla büyüdü çocuğum karnimda şimdi ikinci doğacak çocuğunada eşim senin adını koycaz demiş bende koydurmuyorum hele bı bişey desin o zaman bunları tek tek sayicam
(17 puan) tarafından
Sakin yapma. Hakeden insanin ismi konur. Allahindan bulsun kotuluk yapanlar. Bana göre hamile birine bunları yasatanin yatacak yeri yok
0 oy
tarafından
Bence günah ben lokum görmüştüm saklamislardi ben yemim diye ah etmiştim çok canım çekti çünkü gece yarisiydi
(17 puan) tarafından
Inşallah cezasini bulur Allah bidaha yedirmesin
tarafından
Buldu canım buldu merak etme sürünüyor şuan
(17 puan) tarafından
Gercekten miii Allah benimkine de nasip etsin
tarafından
Eder canım ederr Allah öyle bir sorar ki sen bile inanamazsin ben hamileyken yediğimin ictigimim lafını yapan şimdi diyalize giriyor artı hereey yasak
(17 puan) tarafından
Ohh cok sukur valla icim soğudu senin adına
tarafından
Ben yine de acıyorum canım ama herkes hakettiğini yaşıyormus bunu anladım
(17 puan) tarafından
Evet Allah hic biseyi kaybetmiyor. Dun yemek yapmis ne yaptığını söylemeyim canın çekmesin. Sadece ogluna verdi bana vermedi. Oyle ah ettim ki bi ton beddua ettim bisey gelirse basina kesin cocugumun gunahindan gelir
tarafından
Gerçekten pes diyorum artık bende yaşadım önce hamileye verilir ki tatsin benim evime hamile gelince çocuğun birşeyini bile gorse istemese bile sen tat benim için der mutlaka yediririm öbür dünyası var canum bu dünyanın nasıl hesap verecekler bakalım pislikler
(17 puan) tarafından
Inşallah hesap veremez. Ve ben inşallah gözümle gorurum
tarafından
İnşallah canım
(17 puan) tarafından
Sagol canim dinlediğin için
tarafından
Rica ederim canım ne demek ♥️
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Bir hamileye canının istediği bişeyi yedirmenin hacca gidip gelmiş kadar sevabı vardır diye duymuştum.. Bile bile yedirmemenin de günahı vardır herhalde
(17 puan) tarafından
Inşallah vardır gunahi
(1,552 puan) tarafından
:) İnşallah

İlgili bir soru bulunamadı

397,040 soru

11,875,408 cevap

35,990 kullanıcı

...