0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (3,100 puan) tarafından
Sabah sabah eşimin bacisiyla kavga ettik kızlar eşimle ben balkondaydik buda aşağıya kaynimi çağırmaya gelmiş eşim eliyle sus yaptı sustuk dinledik iyikide dinlemişiz kaynima diyorki simge kalkıp bı bardak cayinimi koydu bizim yakacak gelcekti onlardada usta varmış yardıma çağırdı bize yardım etmesin diye öyle diyor öyle diyince indi eşim aşağıya başladılar kavgaya benimde üstüm müsait değildi direk giydim üstümü indim arkamdan iyi konusuyonuz gelin yüzüme soyleyin dedim eşim yokken cumalinin benim evime girmesi yanlış eşim varkende çağırıyoruz zaten dedim sanami kaldı dedim sonra geldi hem kızıma hem karnımdaki çocuğuma yagdirmaya başladı bedduaları eşimde bundan sonra benim merdivenime bile ayak basmiycan dedi o sinirle elini vurdu duvara neymiş ben yardım etmemişim yakacaklarina kaynanamgilin esleme hamileyken karnım burnumda 3 römog yakacak yaptirdiginiz benim kisliklarima niye yardım etmediniz elin evinde elin kadınlarıyla yaptım dedim yalan söyleme dedi Allah görüyor dedim çocuklarıma beddua ede ede gitti tam gidiyordum arkasından eşim tuttu karnımdaki çocukta eslemde gebersin diyerekten gitti Allah ıslah etsin bı çocuğa beddua edebilecek kadarda karaktersizlermis.. 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız dün benim kocamın annesi d benim çocuklarıma neler demiş aç karnınızı ben doyuruyom ins cocuklarindan hayır gormessin falan demis
tarafından
Halbuki verdigi torunlarına arada on yirmi TL kayannam.ikinci evliliği yaptı bizde pikniğe gidecektik eşim.kardeslerini istedi oda yollamadi eşimde niye göndermiuon kardeşlerimi görmek hakkım dedi bu başladı TLF neler söylüyor eşim yanına gitti yanına gidincede siz kimsiniz kanınız beş kuruş etmez hepiniz aynı boksunuz bıktım sizden akşam kocam gelsin siz görürsünüz bilmem ne eşimde evde ne var ne yok fırlamış gelmiş
(3,100 puan) tarafından
Karakter yoksunlari işte dua etsin yakalayamadım eşim tuttu yoksa sakat bırakırdım oni
tarafından
Pislikler boşver
(9,731 puan) tarafından
Keşke hayatınzdan tamamen silseniz şoyle pislikleri..
tarafından
Sildik
-Reklam-
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Kendi gebersin utanmaz nasil o günahsizlara beddua etmeyi diline alabiliyor 
(3,100 puan) tarafından
******** işte kendi cocuguda var 2 tane cahil değil birdaha gelmesin benim kapıma aşağıda goruyum gene iyi olmaz onun için
(7,096 puan) tarafından
Ben çoktan parcalamistm onu iyi sabretmissin
(3,100 puan) tarafından
Eşim tutmasaydi yolmustum valla onu hele kizlarima beddua etti ya gözümden ateş çıktı eşim vurcakmis ona halası tutmus o hisimla elini duvara geçirmiş eli felaket halde şuan ici gozukuyo
(7,096 puan) tarafından
Dengesiz iste muhattap dahi olmayın artik ne hali varsa görsün
(3,100 puan) tarafından
Muhattap olurmuyum ona inat çatlasın diye güle oynaya geçcem evinin önünden cekemiyor bizi
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Görümcen kaç yaşında 
(3,100 puan) tarafından
27 yasinda
(3,466 puan) tarafından
Zeka yaşı küçük demek ki boşver beddua eden kişiye döner bütün ettikleri beddualar, sen arkasından beddua etme Allah ıslah etsin de geç hiç kafaya takma böyle gereksiz varlıkları
(3,100 puan) tarafından
Allah'a havale ettim canım benim günahsız yavrularima beddua ediyor Rabbim elbet çıkarır acısını
0 oy
tarafından
Yazıklar olsun el kadar sabilerin ne sucu günahı var da beddua ediyor muş allah kendine döndürsun ayağına dolandırsın bedduasını 
(3,100 puan) tarafından
Onlar daha bı melek dunyadan haberleri yok günahsız lar Rabbim elbet çıkarır bı tarafından ben Allah'a havale ettim
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Beddua doner dolasir sahibini bulur canim. Allah yardimcin olsun. Kendi yegenlerine canına bunları demek de degisij cirkeflik yani
(3,100 puan) tarafından
Sabah sabah gelmiş fesatlık peşinde bide çocuklarımdan çıkartıyor acısını aha yazıyorum şuraya pişman olcak eşimden gelip özür falan diliycek her zamanki yaptığı şey o zaman ona yapcagimi gayet iyi biliyorum iki yüzlü pislik bir dediğini iki etmedim bişey istedi hemen verdim
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Ölene kadar bir daha adını anip bir araya gelmeyin o pislikle .. 
(3,100 puan) tarafından
Asla bitti benim için bir araya gelirsekte benim elimde sakat kalir
0 oy
(374 puan) tarafından
Bosver zaten kocan cevabini vermis canim uzulme kopeklerin bedduasi kabul olsaydi ....
(3,100 puan) tarafından
Üzülmüyorum canım böyle karakter yoksunlarina ne uzulcwm Rabbim önce onlara bı akıl fikir versin
0 oy
(775 puan) tarafından
Kız onun bedduası tutmaz sakın endişe etme

Böyle insanları hayatınızdan çıkarın yok edin 
(3,100 puan) tarafından
Tutmaz zaten canım hem hakkıma giriyor hem dedikodumu yapıyor hemde gelmiş günahsız sabilerin hakkına giriyor çıkarır Rabbim bı tarafindan
(775 puan) tarafından
Aynen öyle kendisinden çıkacak haberi yok
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Kız yok uydu bır sopa demır fılan vuraydın beynine
(3,100 puan) tarafından
Eşim olmasaydı o an büyük kavga çıkmıştı zaten
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm beddua edene karşilik varme Allah'a havale et çok üzülerek söylüyorum ki onun evladı varsa Rabbim onu sınar evladıyls yinede yaşatmasin Allah evlat sçisi büyük 
(3,100 puan) tarafından
2 tane çocuğu var bide gene utanmıyor beddua ederken gerçi kendi cocuklarina bile saygısı yok ne beklersinki
0 oy
tarafından
Aman kiz takma valla ya bi söz var çok klişe ama cok doğru valla köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı derler öyle kapının önünde ki köpek nasıl havlar havlar susarsa o da öyle demek ki havlar havlar susar sen canını sıkma dikkate bile alma hamilesin bi de eger doğumdan sonra bisey falan daha derse git yol saçını başını ama şimdi umursama bebeğini düşün kiz ben orda olacaktım senin yerine ayiriverirdim kolunu bacağını iki tarafa
(3,100 puan) tarafından
Eşim olmasaydı köy ayağa kalkmıştı canım zaten millet hep çıktı balkona cama gorumcemin rezilligini izledi
tarafından
Aman bırak ya gerizekli yesi üzülmene bile değmez gul gec kudursun
(3,100 puan) tarafından
Cekemiyo zaten canım bize kimse yardım etmesin işimizde gucumuzde istiyo
0 oy
tarafından
Ben böyle bir sey duymadım Allah Allah bende bir halayim canımı veririm abimin kuzusu Allah'ım hep mutlu etsin benim evminden daha iyi ev daha iyi araba daha güzel hayatları olsun kalpten dilerim ki rabbimden 
(3,100 puan) tarafından
Keşke herkes senin gibi hala olsa kuzum işte sende karakter merhamet var ama bazılarında yok
0 oy
tarafından
Köpeklerin duası kabul olsa kemik gökten kemik yağardı 
(3,100 puan) tarafından
Aynen öyle canım heleki çocuğa beddua ediyor küçücük daha ya ne istiyon 2 yaşındaki cocuktan helede daha doğmamış dünya yuzu görmemiş bir çocuktan karakter yoksunuymus cidden işine geldiğinde kapıma dikilip dakka başı bişey istemeyi biliyor iyilik yaramıyor boylesine
tarafından
İyilik iyi insana yapılır. Bu da sana benden Dost tavsiyesi olsun
(3,100 puan) tarafından
İşte canım onlar gibi olmadığımdan iyilik peşindeyim her zaman ama anladım yani artık iyilik haram böylesine kötü olcamki kıymetim bilinsin
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Yazacak bişey bulamadm yazıklar olsun hala olacak bide puuu... iyi daayanmşsn ben olsam eşim de tutsa gider iterdim onu merdivenlerden pislik.. hoş eşin de bi tokat atsaymş gorurmuş gununu
(3,100 puan) tarafından
Eşim zaten vurcakmis bitane beddua edince öyle halası tutmus o hisimla elini duvara gecirmis
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Saçına dalaydın ya bacım ne durdun. Aynı benim görümce gibi şeytan yılan kılıklı. Çocuğuna beddua edecek kadar nalet bir insana yıllarca özür bile dilerse çocuklarını gösterme sevdirme. Beddua da döner dolaşır sahibini bulur deseydin 
(3,100 puan) tarafından
Asla ne çocuğumu sevicek yüzünü bile göstermem kurban olsun günahsız yavrularima karakter yoksunu insan eşim kapıma bile gelemez diyor zaten zaten gelse ben sürükleyerek geri cikartirim
(2,148 puan) tarafından
Karakter yoksunu çingeneymis resmen
0 oy
tarafından
Itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı günahsız yavrulara beddua edecek kadar Allah kimseyi karaktersiz yapmasın 
(3,100 puan) tarafından
Amin canım aminn Ben Allah'a havale ettim utanmiyorda bide gelir önceden yegenim diye severdi tam bı iki yüzlü pislikmis

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
21 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslem 01 (29 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
1 cevap 33 göst.
12 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,563 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 137 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,103 cevap

36,003 kullanıcı

...