0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Bu hafta memlekete nevsehıre doğum yapmaya gidicem eşim istanbulda çalısıyor doğumda gelcek inşallah bır ay ben olmıycak dışarıdan yemesın düzgün beslensın diye hazırlık yapıyorum evı dipten temızledı gelince temız bulayım diye börek çörek pogaca dolma aklınıza ne gelirse yaptım pişirdim dolaba koydum cıkarır hazr yer diye ama kendıme doguma hıc hazır hissetmiyorum açıkcası hazırlanamıyorum da gidince hallederim dedim sizde durumlar nasıl dogru mu yapıyorum yanlışı bılmıyorm bebıse de kendıme de pek hazrlık yapamadım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

Lohusalıkta eşinin boğazına düğümlenecek ama onlar :D

(99 puan) tarafından
Ciddi misiniz:)) nazlıyımdır da kızımız da öyle olursa inşallah burnundan gelmez haha
-Reklam-
0 oy
(276 puan) tarafından
Bacim bos esini kendine bak. Evi asla biraktigin gibi bulamasın. Buzluktan cikarip isitmaya üsenir erkekler hazir yer yaptiginla kalirsin. Rabb7m sag salim yavruna kavustursun seni
(99 puan) tarafından
İnşallah öyle olmaz durmumuz sıkışık tenbıhledim sıkı sıkı dışarıdan yeme diye acıktık a hazrlaısn yesin artık bebiş var harcama vaktı degil bide ılk defa tek kalcak aklım onda olr
0 oy
tarafından
Hazrla cantani benimde 32.5haftaym hazrliyom
(99 puan) tarafından
Kendime sadece pıjama aldm baska ne lazm olr bılmıyorum
tarafından
Hem anladm cnm
tarafından
Nette yaz ckiyor canm ben ordan bakip alym
(99 puan) tarafından
İnşallah bakalm durumda pek yok ufak tefek ayrıntılara giremiycem
tarafından
Anladm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bsra77 (179 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 52 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 96 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deu (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 570 göst.
9 Ocak 2019 Aile kategorisinde Zehra.32 (27 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...