0 oy
1,000 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Eşimle ayrıyız oğlum 7 aylık bugün gene görüş günü vardı babasıyla ilk 6 ay oğlumu hiç arayıp sormadı 6 aydan sonra görüş günlerinde gelmeye başladı 2 3 defa yanlız geldi şimdi annesiyle babasını da getiriyor oğlumu alıp götürmek istiyorlar bende vermedim götüremezsin bisey yiyemiyo daha dedim biraz inatlastilar sonra kabul ettiler bahçede sevdiler ama bu bahaneyle nereye kadar gondermeyebilirim ki eninde sonunda götürücekler ve ben esimin ailesine hiç güvenmiyorum ogluma her şeyi yapabilirler ya ona bisey olursa zaten bu yaşadıklarımı sadece onunla avutuyorum kendimi bi yandan bu düşünceler bi yandan eşimi görünce nasıl acı çekiyorum çocuğumun babası ama ne konuşabiliyorum ben eşimi hala çok seviyorum çok istiyorum onun aklı başına gelsin yeniden aile olalım ama olmuyo 11 aydır bekliyorum yok olmuyo artık dayanamıyorum kendimi çok kötü hissediyorum hiç mutlu değilim etrafıma bakıyorum herkes eşiyle çocuğuyla mutlu ben ne doğum yaparken mutlu oldum nede oğlumu büyütürken bi mutluluk yaşıyorum çok özeniyorum çevremdeki mutlu insanlara acaba hiç mutlu olamiycakmiyim şu hayatta hiç bi ailem olmıycak mi ki

15 Cevaplar

+1 oy
(1,933 puan) tarafından
Bence bu sevme konusunu atmalisin kafandan o seni sevseydi ne yapar eder o çocuk için bile olsa tekrar bir araya gelirdiniz artık sadece bebeğine ve yeni hayatına odaklanmalisin
(86 puan) tarafından
Odaklaniyorum ama bi geliyo herşeyi karıştırıp gidiyo
(1,933 puan) tarafından
Müsade etme karistirmasina artık eşin değil senin o onun kararları geçerli değil çok havalanmis o bişey sanıyor kendini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım ya... Çok üzüldüm özel değilse Niye boşandonız aklı belki yerine gelir çocuğunu gördükten sonra 
(86 puan) tarafından
Annesi yüzünden ayrıldık bizi ayırana kadar yapmadığı kalmadı eşim de onun sözünden hiç çıkmıyo
0 oy
(66 puan) tarafından
Neden ayrildiniz peki ozel degilse anlatirmisin sorun neydi sizi ayiran 
(86 puan) tarafından
Bizim hicbir sorunumuz yok ikimizin kaynanam ve görümcem ayırdı görümcem bana kendi kendine küstü kaynanam o sana küser de sen onla konuşmaya mecbursun dedi ailemi evden kovdular kaynanam yüzünden nerdeyse bebeğimi düşürüyodum en sonunda aileme gitmiştim ziyaret için eşime soyle bidaha geri gelmesin demişler
(66 puan) tarafından
Tabi esinde ailesini dinledi bence hic takma kafana esinde suc var tamam herkesin kaynanasi gorumcesi fenadir ama esin seni tutmamiski oda onlari dinlemis hic uzulme seven kimseyi dinlemez gider getirirdi
(2,266 puan) tarafından
Allah inş onların  yuvasınıda bozar
(66 puan) tarafından
Oyle soylemede Allah bildigi gibi yapsin de mevlam herseyin en iyisini bilir
(86 puan) tarafından
Amin inşallah yaşattığını yaşasa yeter
0 oy
(2,181 puan) tarafından
oyle deme bunlar da senin imtihanin herkes bi sekilde sinavini veriyo bu dunyada :/ Allah yardimcin olsun ondan baska siginacak kimsemiz yok 
(86 puan) tarafından
Haklisin Allah yardımcım olsun
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Canım üzme kendini herkes eşiyle çok da mutlu değil kimseye o gözle bakma sen çocuğuna odaklan kendine meşgale edin 
(86 puan) tarafından
Odaklaniyorum ama bi geliyo herşey degisiyo
(3,149 puan) tarafından
Sen o gelince hiç muhattap olma aile büyüklerin göstersin o hadi seni bırak kendi çocuğuna acımıyorsa ailesinin davasını güdiyorsa sende onu bi kenara at
0 oy
(11 puan) tarafından
Yasadiklarin cok zor seyler ama bu zamandir dayanmissin demekki guclu bi kadinsin. Unutmaya calis gecmisini. Çıkış yolu elbet vardir. Oglunla kendine bir hayat kurmaya odaklan . Boyle kendini uze uze nereye kadar. Rabbim yardimcin olsun . 
(86 puan) tarafından
Amin canım çok saol
0 oy
(78 puan) tarafından
Inşaallah hakkınızda hayırlısı ne ise olur gerçekten severek ayrılmak çok zor eşinin barışmaya niyeti yokmu rabbim size bunları yaşatanlari daha beter yapsın 
(86 puan) tarafından
Barışmak için şartları var kardeşine hizmet edecekmisim ailemle gorusmiycekmisim o zaman barisiyo
(78 puan) tarafından
Rabbim dayanma gücü versin canım boşver sen niye kardeşine hizmet ediyorsun o sana hizmet etsin
(1,933 puan) tarafından
Aman sakin o zaman Kurtulmusken gitme daha onun yanına kardeşine hizmetçi tutsun ayrıca senide ailenLe görüşturmek istemeyen birindan ne kadar es olur

Sakın barışma pişman olursun
tarafından
kendine maaşlı hizmetçi bulsunlar o zaman
(86 puan) tarafından
Yok bu şartlarda barışmam zaten kendi kendimi yiyip bitiriyorum düşündükce
(1,933 puan) tarafından
Aynen adamdaki rahatlığa bak köle alıyor evine sanki
tarafından
neyini bitiyorsun sen arabesk e bağlanmış gidiyorsun kendini degersizlestirme. barışmak için o cabalasin çabalama yoksa niye üzüluyon ki.
(1,933 puan) tarafından
Bencede dik dur barışmak istiyorum seninle falanda deme daha gencsin karşına ondan bin kat iyi biri çıkar onunla zamanında evlendiğine bile pişman olursun kendini toparlamaya adamın istediği bu zaten seni güçsüz görmek istiyor
(3,149 puan) tarafından
Adam adam olmamış ki bacısı az yesinde hizmetçi tutsun insan evladını nasıl göz ardi eder belkide allah bu yüzden merhameti biz kadınlara vermiş
tarafından
bende ilk başlarda ağladım tamam zor durum pişmanım şimdi. ağladığıma çalıştım kizimida kendimede baktım. evlendim çok mutluyum. bir tane oğlum oldu. ona ne oldu Trafik kazasında geberdi gitti. kimsenin ahi kalmıyor merak etme. onlar bebegini görsün gitsin sen çıkma bile dışarı merak ettir kendini
0 oy
tarafından
bende senin gibiydim bayram gelmesin isterdim eşinin yanında oturup bayramlaşmaya gidenlere gözüm bakardı kendimi suçladim. çok şükür hepsini yaşattı Mevla'm sakın umudunu kaybetme bolca dua et. sana değer vermeyen insanı nasıl sevebiliyorsun. ben hemen silerim
(86 puan) tarafından
Sonra mutlu oldun mu
tarafından
boşadim yenisini aldım :)) öz babasından daha iyi babalık yapıyor. kendini üzmeye değmez canım hayat onun üzerine kurulu değil. poposunu kaldirmissin.  tek boşanan sen değilsin kabuğundan siyril bak nasıl peşinde koşuyor
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Kocan olmadanda mutlu ola bilirsin oglunlaa..inşallah bir gun akli başin gelir gelmezse de takma kafana evladina saril onunla mutlu olmaya caliş
(86 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Umarim hepsi bigun gecer canim:(

(86 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Uuzldm insllh esinde pisman olur birlesrsiniz en zoru da ogluna inan ordan oraya cocuklar hirpalnyo veleyati sende degil mi
(86 puan) tarafından
Bende ama 7 aylık olduğu için ayda 2kere 4 saat görüşü var bende küçük olduğu için bahçede sevin diyorum onlar yok götürücez diyolar
(1,151 puan) tarafından
Hakim disarda gorusebilirler vs dedi mi yoksa polis cagr
0 oy
tarafından
Ayrılmak isteuen herşeyi bahane ederek ayrılır canım üzme o görümcen de aynı şeyleri yaşayınca anlarlar inşaAllah kimsenin ahı kimsede kalmaz canım bir söz var kişi yaşattığını yaşamadan ölmezmiş sen oğluna bak canım
(86 puan) tarafından
Inşallah canım amin
0 oy
tarafından
Cok zor cnm yasadikalrin yorumlarini okudum biraz cok uzuldum ama artik bu adamdan sana koca olmaz.bnce yavruna da bisey yapmazlar.bnce babannesi babasi sonucta severlet kiymet veririler onun ne sucu varki sonucta masum bi melek o Allah sana da dayanma gucu versin cnm insalalh
(86 puan) tarafından
Ben o kadar emin değilim canım 6 ay hiç arayıp sormadılar doğunca şimdi de götürmek istiyolar zaten normal değiller babasını kandırmak için anne kız birlikte plan yapıp görümceme hp içirdiler kendi cocuguna bunu yapan benim ogluma ne yapmaz
tarafından
Ayyy korkulur kiz o zmam bunlardan elinden geldigince onlari tek birakma
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Boşandınız mı yoksa  ayrımısınız 
(86 puan) tarafından
Ayri yaşıyoruz mahkememiz sürüyor daha ayrilmadik
(1,290 puan) tarafından
Niye smdiye kadar sürdü mahkeme altın falan bişey istemesen bosanirim diyor mu yoksa sevdiği için mi uzatıyor boşanmayı
(86 puan) tarafından
Yok canım başta benim babam dedi ki ona benim kızımın eşyalarını altınlarını ver anlaşmalı boşansınlar dedi ben ailemi ziyarete diye çıktığım için herşeyim orda kaldı cüzdanım bile bizde evin bütün eşyalarını kız tarafı alır yani evdeki bütün eşyaları babam aldı ve bi miktar altın verdi Bana evlenirken sadece onları istedik biz vermediler o zaman mecbur biz dava açmak zorunda kaldık
(1,290 puan) tarafından
Sor sana bı hiç bişey istemiyorum yeterki bosanalim de bende hayatıma bakacam artık falan de bakalm ne diyor seni sevse zaten boşanmaz ama kabul ederse tabiki hakkını almadan boşanma
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Inşallah bebeğin sayesinde eşinin aklı başına gelir kuzum rabbim yardımcın olsun yuvanı bozmasın eşini doğru yoldan ayırmasın şaşırmasın inşallah tatlım 
(86 puan) tarafından
Amin canım insallah
(4,758 puan) tarafından
Aminnnnnnnnn inşallah tatlım aminnnnnnnnn

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 942 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ö.B❤️A.C.A (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,240 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu

377,845 soru

11,309,466 cevap

34,741 kullanıcı

...