0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Jeurbnendnicudb xkckx

7 Cevaplar

+1 oy
(1,501 puan) tarafından
E sen de çık gez madem öyle kaynana kim ki hesap verecem kocama bile hesap vermem kendinizi ne kadar küçültüyosunuz
tarafından
Canm dogulularda pek hos karşılanmıyor gidip gezmek . Ama kocamla geziyorum tabiki . Kendilerincs bi adet cikarmislar kaynanaya danisilcakmis ruyalarinda gorurler artik
(1,272 puan) tarafından
Danışıyormuydun bide. Ben kendi babamdan izin almazdım :D kaynanamdanmı izin alacam gelmişim 32 yaşına kimseden izin alamam.
(1,501 puan) tarafından
Bizimkiler de Doğulu nişanlıyken evlerinde kalırdım bir kere dedi dışarı çıkacaktık benden izin al dedi alamam dedim kıyafetime karıştı karışamazsın dedim bazı şeyleri sen yöneteceksin yani adet vs olabilir ama eşim de benim ailemden izin alsın o zaman derim hele de evlenmiş barklanmş halimle danışmam yani asla tavırlı mesafeli ol biraz eşine söyle sadece. Bir ara kvdem de yaptı işim var derim geçerim sınırı sen çizeceksin. Eşini de kendine çek ona söyle ya da ailen beni dışlıyo de bu devirde iyilik yaramaz
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ben oldu bitti sinir oluyorum kaynanama:D

tarafından
Hicbirine iyilik yaramaz
0 oy
tarafından
Aramıza hoş geldin bacım benim kayinnam da gorumcemde böyle otomatik olarak bizi disliyorlar 
tarafından
Cehennemin dibine kadar yollari var
tarafından
Aynen öyle ****** et tak tak nereye kadar bende sildim artık onları
0 oy
tarafından
Sende git gez dolaş sende durum yap eşin varken neden kaynanana hesap veresin ki 
tarafından
Oyle valla artik oyle yapicam
0 oy
(225 puan) tarafından
Canim ben de ayni binada oturuyorum 2 gorumcem var.ilk zamanlarda kaynanam.her gittigim yeri ogrenmek istiyordu haber ver gibisinden.bir iki kere dedim ama baktim olmuyor dedigin gibi kizlariyla bi yere gitse benim.haberim olmuyorrdu.simdi hic umrumda degil eger misafirim geldiginde cagiracaksam oyle geliyor yoksa gelmiyor.giderken de tabiki hsbrr vermiyorum.dogulu degil kaynanam.ama nerde oldgumi merak ettigi icin ogrenmeye çalışıyordu.bazen bana da kizlariyla giderken haber vermez.cok da onemli degil ben de annemle gezerken ona haber vermem
0 oy
(1,552 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yanlış anlamayın ama kaynana çağırmıyor diye üzülmek de ne bileyim.. Keşke beni de çağırmasa, gitmeyince küsmese, benden uzak olsa.. Anca işe güce çağırır benimki de
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm sen niye takılıyor buna kadın. Seninle gezmek istemiyor kızlarıyla gezmek istiyor. Sende git arkadaşlarınla kocanla gez. En güzeli. Kaynana ve gorumcelelrle gezilir mi.:))
tarafından
Esim demis niye cagirmqdiniz diye oda sasirmis sonra gorumcem iceri girince konuyu değiştirmiş esim yarim kaldi ama gelip bana bi bahane bulacaktir
(671 puan) tarafından
Sen tek başına yad arkdaslarinla yad eşinle gezemiyor musun onlara bağlılığını anlayamadım. İnsanlar gorumcesinden kaynanası dan uzaklsmak istiyor sen gezmek istiyorsun :)) nerde oturuyorsun acaba
tarafından
Istanbul  arnavutköyde oturuyorum cnm samimiyiz biraz icli disliyiz ondan alındım
(671 puan) tarafından
Boş ver alinma sen. Herşey olacağına varır. Beklide hayırlısı bu.

İlgili bir soru bulunamadı

377,098 soru

11,285,286 cevap

34,689 kullanıcı

...