0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
Kızlar ben 34+4 hamıleyim 32 haftamda kadr çalısıyordum bızım patron nisanda öğrendi dogumda fazla ızın kullanırım diye hemen ızne gönderdi benı agırlaşmadan aılenın yanına git gel dedi tam dedim gittim öyle şanski o sıcak havalarda kar yagdı ucakla ıptal oldu fılan birsürü sorun cıkmış tı bana pahalıya patlamıstı gittimde gideceğime pişman olmustum. Neyse bu haftada doktordan rapor aldm cumartesi gidicem dedim verdi raporu şimdide bayram sonrası malum bizimkiler ful korona olmus ve ben zaten 1 kez kovid geçirdim bida geçirirsem ne olr bılmıyorum astım hastasıyım gebeyım falan cok korkuyorm ertelersem doktorum ızın vermem diyor 15gün bekleme lanım yok gitsem nere gidicem burda kalma şansım yok kımsem yok eşim yogun calsıyor sıcaklar da tek başıma ılk gebeliğim nasl doğum yapcam:((sinirden gülüyorum resmen napcam bılmıyorum bıleti bıle aldık eşim göndermem diyo ben gitmek istiyorum bı hal çaresine bakarız gel dedı bizimkiler suan arada kaldım napcam ben

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Hem korona olmakdan korkuyon hemde sızınkıler full korona yınede gıtmrk ıstıyom dıyon ... ne dıyelm kı sana 
tarafından
Uyanirsin hic korkma .Benim arkadasim sezaryen dogum yapti .Cocugu hastanedeyken annesi ilgilendi arkadasimla .Cocuk eve geldigi andan itibaren arkadasim kendisi bakti .Her seyini kendisi yapti .Korkma sakin yaparsin , basaririsin :)
tarafından
Kayınvalıden felan yokmu onlara soyle onlar  gelsın madem canım. Ama emın ol tek olmak daha ıyı bebegınle bagın daha kuvvetlı olur
tarafından
Kesinlikle sana katiliyorum.Bir de insanlarin karismak istemesi cinlerini tepeme getirir benim .O konuda kafan rahat olur canim arkadasin dedigi gibi.
(99 puan) tarafından
Sagol valla gerçekten ıyı gelıyor burası t. Ederim
(99 puan) tarafından
Onlarla görüşmüyoruz inşallah dediğiniz gbi olr
-Reklam-
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Canim ailenden korona olmamis biri gelsin yardima hem senin icin hemde bebek icin cok riskli bu korona bbeginin bagisikligi ne ki koronayi nasil atlatsinnn gitme bence 
(99 puan) tarafından
Buldu çözüm evde tek dogurmak:( yardımı da dokunmuyor yogun çalısıyor izin de alamıyor her iş buna bakıyo
(1,667 puan) tarafından
Babalik iznide var aslinda bi hafta bile kalsa toparlarsin en azindan
(99 puan) tarafından
Evet 5 gün babalık hakkı varmş 5 günde toparlanabılır miyim bılmıyorum
(1,667 puan) tarafından
Sezeryan degilse toparlarsin baktin 5 gune toparlanamadin bi yardimci tutarsin 10 gunde o kalsa bence yeterli sana
(99 puan) tarafından
İnşallah öyle olr normal düşünüyorum bı sorun cıkmazsa
0 oy
(1,885 puan) tarafından
imkanın varsa birini tut sana 1 hafta bakacak zaten yanında olacak kendi yaşadığın yerde yap doğumu.ailenin yanına gitsen zaten şuan bakamazlar sana, Allah korusun birşey olsa birde vicdan azabı çekecekler
(99 puan) tarafından
Durumum o kadar iyi degil kimi nasl güvenip tutabılırım ki İstanbula oturuyorum devlet hastanesı cok karısık esenyurttayım en pis yer o yüzden özele gidiyorum özelde para yetiştiremedigimz melkette devlette dogum yapayım demiştim
(1,885 puan) tarafından
Valla kuzum çok da bı seçenek kalmıyor ki o zaman eşinin ailesinden biri gelecek bakacak. Çok zor bı durum insan kendi ailesinin yanında olmak istiyor ama şans işte
(99 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle görüşmüyoruz:(( Bende kı sans kımsede yok
(1,885 puan) tarafından
Hadi ya(( bı yol bulunur illaki canım ya kendi akrabalarindan yardm ederm diyen çıkar belki
(99 puan) tarafından
Hayırlısı bılmıyorm cok canm sıkıldı valızımı herseyım ona göre hazrlamştım bılet bıle aldık
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Iyi de sen daha 34 haftalık hamilesin doğuma nerden baksan 4 5 hafta var karantina zaten 15 gün suruyor bitince git 
(99 puan) tarafından
Nasl gidicem sorun orda:( 35 haftadan sonra ızın vermıyor doktorum bu hafta gittim gittim sonra gidemem otobuse fılan ızın yok zaten sadece ucakla var oda bu hafta son
(50 puan) tarafından
Karantine bitince ordan biri yanina gelsin o zaman canim. Temasli sayilan ama korona olmayan ablam var dedin. Karantine suresi bitince atlayip gelsin sen gitme bence. Herkesi gormek istiyorsun, hem belkide memleketini ozledin ama yinede yeni doğmuş bebegine yapma gunah. Hasta olsa allah korusun kendini paralarsin benim yuzumden oldu diye. Hiç olmadı kendin yapabilirsin inan ilk zamanlar daha kolay. 40ı çiktiktan sonra huysuzlasiyor bebeler. Butun gun uyuyor zaten, bi alt degistircen, bi yıkıcan bide emzircen baskada bisey yok :)
(99 puan) tarafından
İnşallah dedin gibi olur :) hayırlısı baklm kaldık ortada
(50 puan) tarafından
Kendine güven canım, emin ol yaparsın korkma, ben bi 4 yaşında bi 11 aylık bebeyle yeni dogmuş bebeğime tek başıma baktim, 3 çocuk. Korkma hiç kadınların isteyipte başaramayacagi sey yok  :)

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,528 göst.
0 oy
5 cevap 355 göst.
7 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 544 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
30 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gamzemucize (11 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,406 cevap

34,711 kullanıcı

...