0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde (2,705 puan) tarafından

Önümüzdeki hafta olacak Rabbimin izniyle ama korkuyorum yaaa, canı acıyacak ben de kesin onunla ağlarım. Kaç güne geçer? Hastane de olmayacak, köy de olacak bir tanıdık yapacak. Sünnetçi o da

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac yasindaydi kuzum oglum anesteziylemi yapilcak
(2,705 puan) tarafından
18 aylık olacak gülüm ayın 21'inde, valla bir uyuşturacak herhal de. Ben pek bilmiyorum
tarafından
Ben hastanede 2yasinda yaptirmistim genel anesteziydi dedim anestezi agr gelmezmi isleme gore veriyoruz zaten korkma demisti ama sonrasinda 2gun aglar cabuk iylesir merak etme
(2,705 puan) tarafından
İnşallah canım yaa, onun canı yanınca içim parçalanıyor
tarafından
Her anne gibi cok normal bebisim guzel duygular bunlar rabbim canlarini sag etsin
(2,705 puan) tarafından
Amin bitanemmm
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Ben klinikte klipsli yaptırdım 3.5 aylıkken ilk gece zor sonrasi bisey olmuyor temiz tutulmali verdiği ilac ve krem kullanılmalı 
(2,705 puan) tarafından
İnşallah biz de hemen atlatırız
0 oy
(280 puan) tarafından
Of ne koyu ya hastanede yaptir en son tedavilerle
(2,705 puan) tarafından
Hastane sıkıntı, adam da sünnetçi eltimlerin oğlunu falan hep o yapmış
0 oy
(280 puan) tarafından
Of ne koyu ya hastanede yaptir en son tedavilerle cnm
0 oy
(12,840 puan) tarafından
Neden hastane tercih etmedin canım
(2,705 puan) tarafından
Kovid yüzünden yapmıyorlar abla
0 oy
tarafından
Sana tek tavsiyem hastahbede yaptır burda arkadaş da klinik de yaptırdı çocuğu maf oldu en hijyenik ve en güzeli hastahane 18 aylık demişsin nasıl tutcaksiniz çocuğu kesinlikle hastane 
(2,705 puan) tarafından
Aşkım kovid yüzünden yapmıyorlar burada, bir de maddi sıkıntı var. Eltimlerin falan çocuğunu da o yapmış
tarafından
İnşallah güzel olur kuzum ne diyim hijyenine çok dikkat et 5 gün karton bardak kes koy teramicin küçük krem var onu al günde 2 kere sür
(2,705 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bitanem tavsiyelerin için, inşallah hemen atlatırız da oğlumun acısı uzun sürmez
tarafından
Hiç korkma kuzum 1 haftaya geçiyor sıkma canıni Rabbim şifa versin inşallah
(2,705 puan) tarafından
Amin bitanem inşallah
0 oy
(945 puan) tarafından
Canım sünnet sonrası altermed panthenol forte diye bi krem var onu tavsiye ederim. Ben İzmir de, izmir sünnet kliniğinde yaptırdım çok memnun kaldım. Oğlum 2 güne toparladı. O kremi tavsiye ederim ama, kremi dökerken mayonez sıkar gibi dök hiç elleme orasını canı acır. Bir de dikkat et enfeksiyona, 5 gün sonra falan her gün banyo yaptır 10 dk oturt eğer dikişli yapıyorsa hemen atıyo öyle dikişler
(2,705 puan) tarafından
Sağol bitanem, ekran görüntüsü aldım inşallah çabuk geçer ve iyileşir oğlum
(945 puan) tarafından
Birde karton bardak koy orasına, bezle tuttur onu. İnşallah iyileşir 3 4 güne ağrısı kalmaz. Bizim 1 buçuk ay falan oldu şükür bişeyi yok
(2,705 puan) tarafından
Bizde hayırlısıyla bir atlatsak rahatlayacam canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 228 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 193 göst.
0 oy
9 cevap 231 göst.

374,611 soru

11,204,243 cevap