0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ben 10 aylık gelinim ilk evlendigimde eşimle başka şehirde yaşıyorduk ama  ev kiraları yüzünden eşimin ailesinin oturduğu ilçeye taşındık ev ve iş bulana kadar onlarda kaldık bu surećre eltimlerde ordaydi ilk geldiğimizde sorjn yoktu ama sonraları çok değişti 

Sürekli kendini üstün tutmaya çalışıyordu  , beni kiskaniyordu her şekilde 

Bana çok altın takmışlar işte güzel giyiniyormusum 

Güzel konusuyomusum yani adım atsam ona bile bişey buluyo kendi evleri olmasına rağmen biz oradan gidene kadar orda kaldılar yaptığım her yemeğe laf ettiler kocası ile birlikte oysa kendisi yemek yapmayı bilmiyo 

Zaten çok temiz biri de değil şöyleki bebeğin bezlerini balkona atıyordu ve kirli elbiseler  hep yerlerdeydi ortak alanda bile onların elbiseleri vardi 

Ben bütün evi ramazan bayramı bayram temizliği amacıyla temizledim camları sildim bunları yaparken 6 aylık hamileydim ama ben oradan ayrıldıktan sonra evi eski haline geri sokmuş ve ben çok sinirlendim  çünkü çok emek vermiştim 

Eşimin annesi beni cagiriyo tekrar evi temizlemem ve yemek yapmam için gitmek istemiyorum .

Eşimde sen  onların dediklerini yap gözlerine gir diyo artık bıktım napicam bilmiyorum 

8 Cevaplar

+2 oy
(320 puan) tarafından

oha ya valla oha eşinin annesi seni niye çagırıo geçen sen yapmışın bu kezde o gelinini çağırsın bunlara yüz veriyosub böyle bide temizlikçi niyetine seni çagırıyor niye ödün verdin bu kadar . gitmeni tavsiye etmem kayınvaliden elden ayaktan kesildiyse yardıma ihtiyacı varsa her seferinde senin değil diğer gelinin de etmesi lazım herşey eşit olmalı kaldıki şuan hamile misin eğer öyleysen çok kızarım sana 6 aylık hamileler kendi evini zor temizliyor sana mı kaldı milletin evini temizliyorsun bebişini riske atıyorsun sana benden tavsiye milletin gözüne girmek için hizmetçilik yapma yemek yaparsın kurabiye yaparsın en sevdiği keki yaparsın götürürsün ama evini de sen temizleyemezsin her seferinde

tarafından
Haklisin bende eşim için yaptım hep yani görsen ne kayınvalidem nede eltim elini birsye surmezler.
Ama eşim diyo işte gidelim yatalım orda bişey yapmazsın diyo ama gittiğin zmn yap dediklerinde bıraksan olmuyo bu yüzden gitmek istemiyorum
(320 puan) tarafından
sorma eşim banada hep diyo gidelim die bende dogum yaptım 1 aylığım ama bebişin gazı oluyor durmuyor ben yorgun oluyorum bebiş zaten hep uyumuyor sen nasıl 1 aylık bebişim varken onların evini temizleyecek sin sen kendi evini zor temizlersin şuan . yani kendine bunu yapma tamam eşinle ters düşme eşinin huyuna git ama birazda nazlan bari yorgun değil misin ben zombi gibi geziyorum yemeklerimi zor yapıyorum yani seni düşünemiyorum . biraz sert ol sana böyle iş buyuramasın kimse sen yardım etmek isteyip et millet buyurunca etme senden beklentiye sokmuşsun onları
tarafından
Haklısın ben iyilik yapmak isterken kedimi kullandırtmışım
Ben orda yatmak istemiyorum çünkü oğlum la kendi evimde daha rahatım   ama bu seferde eşim darılıyo
Torunlarını ozlemisler diyo
(320 puan) tarafından
benim eşim de aynı canım herkes aynı anlayacağın sen sadece kendini ezdirme özlüyorlarsa sabah gidin akşam gelin sen de yanına bebeğim bezlerine azal kalamayız bezi falan yok dersin denedin mi hiç öyle
tarafından
Hayır cnm ama aklımda teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(496 puan) tarafından
Kimseye yaranmak için bişy yapma sakın artık kalkamıyorum anca yavaş yvaş kendi evimi yapabiliyorum kusura bakmayın de bir söyler iki söyler alışırlar 
tarafından
O zmn da dariliyolar  
Yapamam gibi bişey söylediğim zaman tmm yapma yat sana yapi diyen oldu diyolar
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Kız  hamile değil misin zaten ne yemeği ne temizliği sen kendi evini görsen yeter şuan da
tarafından
Doğum yaptım  daha 1 aylık
(7,641 puan) tarafından
He anladım aman bosver küçük bebeğin var neden sen gidiyorsun yemeğe temizlige biraz anlayışlı olsunlar
tarafından
Çünkü eltime bişey diyemiyorlar
(320 puan) tarafından
sanada diyemesinler ?
0 oy
tarafından
Şuan küsüm hiç birini evime almıyorum şu durumda eşim tutupta deseki gözlerine gir gözleri çıksın banane derim o derece nefret ettim ne ölüme ne ölülerine benden uzak olsunlar dedim kavga esnasında da eşim tek kelime etmedi neden böyle dedin demedi çünkü biliyo ki haklıyım gözleri çıksın desem ona da kızmaz eminim..
tarafından
Eşim annesine çok düşkün aramız açılsın istemiyorum
Annesine en ufak bisey desem
Tmm yapma o zmn gitme otur sen fln diyo
tarafından
Valla bnmki de düşkün ama bnm delirmiş yanımı da gördü ya haklının yanında olacak ya da yuvasından olacak oğluna da çok düşkün tercihi biz olduk.. Çekip gidecektim vazgeçirdiler abimle eşim..
0 oy
tarafından

Ben anca kendi evime ve bebeğime yetisebiliyorum kusura bakmayın de geç bune Allah aşkına ya. Millete yaranacam diye kendimi harab edemem kimse kusura bakmasın:ermm: bence sende kimse için kendini tüketme cnm yazık günah<3

0 oy
(12,840 puan) tarafından
Resmen eltinin bütün kirli çamaşırlarını buraya dökmüşsün kayınvaldenin kendi eli ayağı yok mu kalksın temizlesin ya da yardci abl buldum temizletsin
tarafından
Bunlar hiç bişey canım şu 10 ayda bana yaptıklarını bir bilseniz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kim kirlettiyse o temizlesin anne de, ben bebekler kendi evimi zor trmizliyorum de. Kimsenin gozune gormeye gerek yok esin halt etmis
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşinde  çok  boş  konuşmuş  temizlik  yaparak mi  gözlerine  gircek misin  sakın  gitme canım  kıymetin  olamaz  bırak  ne hali  warsa  görsün  kendi  evini  kendi  temizlesin 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,435 göst.
0 oy
7 cevap 384 göst.
17 Ekim 2021 Aile kategorisinde Cagla46 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 336 göst.
0 oy
5 cevap 370 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Esila han (146 puan) tarafından soruldu

374,570 soru