0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (517 puan) tarafından
Sadece memede uyuyan bir bebek, sadece memede uyuyup ta sütten kestiginiz zaman nasıl yaptınız nasıl unuttunuz asla ayakta sallanmaz yastığı gördüğü gibi kalkıyor  

6 Cevaplar

0 oy
(5,377 puan) tarafından
Aynı benmki bugün başladım yavaştan şu saate kadar 3 kez emdi sirke sürdüm sadece çok üzüldüğünde ve uyucağı zaman verdim mecbur :/
(517 puan) tarafından
Ya canım benimki günde 20 kere emiyor beni ne zaman gorse ac diyor üstünü başımı çekiştirmiyor çok bağımlı
(5,377 puan) tarafından
Benimkide aynı yine yaptı sürekli meme diye geldi hep sirke sürdüm emmiyo ama üzülüyo sürekli meme diyo 3 kere emzirdim işte bugün anlatyım sen büyüdün büyüyünce sütün tadı acı olur biberondan süt içer büyük çocuklar dedim hayır bide süt de içmiyo napcam bilmiom akşam babanla marketten süt alalım sana dedim alcam bakalım emzirmeyince vercem belki mecbur içer
(517 puan) tarafından
Sağol canım bende bir  2 güne başlayacağım inşallah allah yardımcımız olsun
(5,377 puan) tarafından
Valla zor ya o üzüldükçe emziresim de geliyo kıyamıyom çocuk boşlukta gibi oldu ne yapcağını bilemiyo sıkıldı sürekli mızmızladı parka götürcez birazdan işte oyalamak lazım Allah yardımcımız olsun kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şurada bekleyim
(517 puan) tarafından
Allah hepimizim yardımcısı olsun
0 oy
(6,807 puan) tarafından
Benim oğlum salı günü 2 yaşına girdi ben pazartesi başladım kesmeye canım yara bandı aldım yapıştırdım uf olmuş bak yara oldu dedim uff uff dedi gitti günde 2 defa verdim şuana kadar bugün sadece 1 defa emdi ve benim oğlum çok ama çok bağımlısı maşallah çok kolay oluyor bizimki bugün hiç gelmedi meme diye uyuturkende emzirerek uyurdu şuan yanına yatıyorum pış piş yaparak uyutuyorum
tarafından
Ben de ilk yara bandı deneyeceğim
(6,807 puan) tarafından
Dene canım inşallah kolay olur
tarafından
İnşallah öyle gözümde büyüyor ki anlatamam 19 aylık şimdiden korkuyorum bi bundan bi tuvalet eğitiminden :(
(6,807 puan) tarafından
Yok canım hiç korka yemin olsun sana benim oğlum günde 50 kez emiyodu
tarafından
Al bizden de o kadar :(
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bu post çok değerli yerimi alayım şurda :D 
(517 puan) tarafından
Bekle bekle :)
(517 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun
(14,005 puan) tarafından
Yaaaa benim icindeeee :d
0 oy
(171 puan) tarafından
Yanina uzanip saciyla felan oynadim ninni soyledim o sekilde alisti uyudu canim umudu kalmayinca memeden uyuyorlar. Kolay gelsin. 
(517 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim
0 oy
(177 puan) tarafından
Bebek arabasında uyudu bi 10 gun kadar sonra ayakta sallamaya alıştı 2 aydan fazladir da öyle uyuyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 654 göst.
5 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ogluşumm❤ (517 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde eskiprofl (5 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı