0 oy
720 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bilen bilir kaynanam ve eşimin  bazı aile üyeleriyle hiç anlaşmam sevmem de bi aydır doğum yaptım kaynanam bizde . Başıma getirdiklerine rağmen yinede hizmet eder guleryuz gösteririm .galiba birbirimiz de karşılıklı olarak hiçç sevmeyiz . Dün sağlık ocağına gittik eşimle aşı  için orda tartıştık beni  o kadar cokk kırdı ki . Eve geldim eşimle hiçç konuşmadım bi iki soru sorsa da kaynanamın yanında hiç cvp vermedim .. az önce kaynanam eşim odadan çıktıktan sonra neyin var sanki dalgan yok dedi yorgunum dedim gecistirdim  ferit mi seni üzdü dedi yok dedin boşver dedi hiçbirşey için kendini üzme dedi . Gerçekten bu diyalog iki yıldır yuvama sürekli huzursuzluk veren kadının arasında geçti .  Üzüleyim mi sevineyim mi bilemedim kahvaltı yapıyorduk lokma boğazıma durdu ne nefes alabildim ne verebildim gözlerim doldu. Demek insanın yüreği kırgın olunca kedi miyav  bile dese gözleri dolarmis

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Usagini tanıyor ki o mu üzdü diye sordu :) iyi yine sordu güzel davranış 

tarafından
Cok saskinimmmmm
-Reklam-
0 oy
tarafından

Inanma sormak icin sormus bence

tarafından
Onu tanirim ben böyle  birseyi gorse üsteler illa niye konuşmuyorsunuz der didikler .. ilk defa hiç ustelemeden  kendini üzme dedi ;(
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Sende anne olacaksın o da anne ne kadar sevmesenizde  belki üzülmeni istememiştir  canım 
tarafından
Galibaaaaa oda kızgınlığının farkında
0 oy
(69 puan) tarafından

Bazilarida sana hak verir gibi davranıp arkanda n konusr kaynanamdn biliyorum

tarafından
Bende oyle dusunuyorum
tarafından
Ne ben ne eşim kavga sebebimizi demeyiz .  Ben konuşmayınca evin neşesi yok ;)  2 yıldır bi kere bile kendini  üzme dememisti
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Bende eşimle tartıştığım zaman kaynanam benim yanimdadir sürekli oğlunu hiç savunmaz hatta bazen eşim der siz şımarttınz der yani halbuki öyle bişey yokta beni korudukları için o öyle olduğunu sanıyor

tarafından
Biz açık  etmiyoruz  kavgayı .   Beni de hic tutmaz
(1,114 puan) tarafından
Bizde ufak tefek sorunları kendi aramızda çözüyoruz bazen biz evde tartışırken kaynanamlarin benim evin altında dükkan var bana çay yapmaya çıkıyorlar bazen oylelikle denk geliyo kavgalarimiz
0 oy
(385 puan) tarafından

Bence esin yaptığının farkına varıp hala kırgın mısın diye ölçmek için anasına demiştir o da şaşkınlık duyup bosşlhpa düşeceğini zannederek anasını yollamıştır agız aramaya ahh ahh neler gördük neler yaşadık bunlar senaryo ama inşallah Rabbim kaynananın gönlüne hidayet vermiştir

tarafından
Hic bulastirmaz anasiniiii .. anasinin kendi duygulari bu defa umarim vermistir rabbim
0 oy
(13,268 puan) tarafından

Zalimden alime geçiş yapmya başlamış :) 

tarafından
Hahha . Halen eşimle konuşmuyorum eşim benle konuşuyor soru soruyor    .. kaynanama dedim oğluna söyle çöp poşeti alsın.. dedi siz konuşmuyorsunuz dedim yok ee dedi o konuşuyor dedim suçludur ondan .. konuş ayıptır dedi dedim sen karışma ben konuşmayacam;))
(13,268 puan) tarafından
İja ayıptıııır :) bnmkid3 öyledir yanında bişi olmuyo zaten genelde kanda kussam yutuyorum sırf bizi mutsuz diye niteendirmesin diye.
O alttan alttan der ayptıe sen uzatysn herşeyi. Kendisi kocasıyla 4 ay knuşmadı bi evn içinde
tarafından
Bana diyor ben kocamla 1 saat kus  almazdım.  Kin yapma.. falan filan .
(13,268 puan) tarafından
Kesinde eledir zaten. Emin ol onlar kadar 4 4lükçü kmse yok.
tarafından
:))))))))))))))) benim ki 4 /5 lik
(13,268 puan) tarafından
Bişi olmaz bişi olmaz der bide anlamıyorum sanıyo dilini, halbuki öğrendim artık :D

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 179 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Vidividi (1,516 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde tugbabirol28 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 608 göst.
0 oy
8 cevap 238 göst.
20 Nisan 2022 Aile kategorisinde nevinnzn (123 puan) tarafından soruldu