0 oy
535 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar delircem artik eşime laf anlatamıyorum normalde ben çalışıyordum 4 gün önce doğum yaptım izindeyim evimiz kira yeni evliyiz 11 ay oldu borclarimiz var lohusayim diye kayinvalidem ve kayinbiladerim bizde kalıyor hergun paket paket sigara alınıyor maddi olarak hiç bir destekleri yok aksine herşey iki katına çıktı havalar çok sıcak diye klima kapatilmiyor evde elektirik 480 TL geldi neymiş kayınvalidemin tiroidi varmış kayın öderim ayrı bı alemde normalde lohusa evinde adetli kadın bile gezmez bu 3 gündür sürekli evimde şarap içiyor delircem az kaldı eşime soyluyorum anlamıyor inanın bunaldım artik

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Esin hiç mi bir şey demiyor yaaa
-Reklam-
0 oy
(612 puan) tarafından
Bunların hepsi bi şekil. Destek olacaklarına insanı gerip bırakıyorlar. Yapacak bişeyin yok canım. Çocuk emiyo dinleniyorum diyip bi odaya kapan bebeğinle görme duyma. Allah sabır versin
0 oy
tarafından
Ben okurken bunaldım seni düşünemiyorum artık toparlandiysan evlerine gitsinler. Lohusalik bahanne canim onlar icin sizi sömürmeye gelmişler
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Esin nasıl susuyo ona yuh bence yollayın gitsinler 
0 oy
(8,956 puan) tarafından
Ay keşke gelmeselermis hiç daha burnundan gelmiş lohusaligi unuttururur bunlar ne ayıp esin konuşsun başka çare yok
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Anlamadım lohusasın diye niye sende kalıyorlar ki? Kendi evleri yok mu bunların? 
tarafından
Sözde yardıma gelmişler herhalde
(561 puan) tarafından
Kaynanayi alana kayinpeder kayınbirader promosyon mu veriliyor ne ap.tallar ya bir an once postala cnm onlari. Destek boyle olunmaz
0 oy
(3,033 puan) tarafından
Okurken sinir kat sayım tavan yaptı resmen. Sende yat yerine kalkma. Odaya geç bebeğinle kalkamıyorum de. Hiç bir işe el atma. Sürekli bişeyler iste durm canım şunu çekti yaptır. Ev batmış bi süpürge çekin de. Sende onları bunalt. Kısa sürede kaçarlar yoksa başına kalırlar. Bişey diyen olursa da yardıma gelmediniz mi siz iş yapmak niye zor geliyor dersin. Madem yardım etmeyeceksiniz niye buradasınız dersin. Burunlarından getir. İnsan az halden anlar ya. 
0 oy
tarafından
bi kere lohusanin evinde kayınpederin ne işi ne kadar haya edep bilmeyen insanlarmış 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Onlar desteğe değil kösteğe gelmişler canm tez zamanda yollamaya bak ben lohusykn kayınvalidem kaldı benmle ama kayınpderim asla kalmadı hergn 15 dk yolu arbyla geldi Gtti ve sadce evmde kahvaltı yaptı o kdar bitrdmi giderdi lohusa sn raht edemezsin derdi kal derdim dinlemedi hiç
0 oy
(607 puan) tarafından
Or.os.pu çocukları diyeceksin öylesine . 
(187 puan) tarafından
Ay walla okurken aynısını dedim
0 oy
(290 puan) tarafından
Çok haklısın bence hem anlayışsızlar hem de ayıp ediyorlar kendi evlerinde kalsalar daha rahat edersin bence eşinin önce seni anlamasi lazım hiç normal değil bu durum
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Pardon ama kayınpederinin ne işi var evinde. Kaynanan kalsa ya 
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Yükler yanı. Kayınpederın ne faydası olacakmıskı gelmıs. Allah yardım etsın. İş esınde bıtıyor. O uyarmadıkca gıdene kadar boyle surer bu iş
0 oy
(1,621 puan) tarafından

Eşinin hepsini de göndermesi lazım bence evde taze bebek bi tarafta içki bi tarafta sigara hadi kaynana geliyor kaynatayla kaynın ne işi var eşin bir an önce gönderir inşallah bişi söylemeye de gelmez alkollü adama:angry:

0 oy
tarafından
Ayip denen bisey var ya insanlari anlamiyorum gercekten anlamiyorum.

Esinle konus ne yap et gonder. Bu nedir ya ne hadsiz insanlar var.
0 oy
tarafından
Biran önce kendini toparlayıp onları göndermeye bak sen Allah yardımcın olsun 
0 oy
(215 puan) tarafından
Bence eşine değil direk kayınpederine söylemelisin evimde içki içme diye ben olsam söylerdim. Bu ne terbiyesizlik
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Kahretmen kendini onlar için birşey değiştiremiyorsa takma sütün kesilir. Maddi kısmına daha çok takılmışsın gibi geldi de kendi anneni çağır yatılı kayınpederin gider belki yakın yerseyse açıkca sen söyle baba rahat edemiyorum acaba arada bir gelip çocuğu mı görsen de. 
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Annen uzak mı annene git bence canım
0 oy
tarafından
Diyeceksin bana bir yararları yok zararlari da olmasın güle güle edeceksin bu nasıl bir saygısızlık düşüncesizlik ya 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 352 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 675 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
29 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu