0 oy
79 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar 9 gün oldu sezaryen olalı göbeğim 5-6 aylık gibi kaldı çok üzülüyorum korse kullanayım belki faydası olur inşallah ama hangi korseyi kullanmalıyım ne tarz korse takmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz? Havalar sıcak çok terliyorum sezaryen yerini kapatacak Bi korse olursa enfeksiyon kapar diye de çok korkuyorum tecrübeli anneler size ihtiyacım varr. Sadece korseyle gider mi o göbek spor felan yapamam zaten yemek konusunda nelere dikkat etmeliyim lütfen hepsi için bilgi istiyorum. Uzun oldu hakkınızı helal edin 

1 cevap

0 oy
(16,490 puan) tarafından
Canım çok eskı postta kı yorumuma yazmıştın sabah kbakma o zmn cvp veremedim

Sonrada unuttum şimdi görmüşken yazayım dedım

Ben normal bu eskiden kullanılan sarı lastikli olan varya ondan kullandım sonra belime kuşi bağladım 
(44 puan) tarafından
Estağfurullah canım teşekkür ederim yinede. Kilotlu korse mi yoksa sadece beli mi kapsıyor yada atlet gibi olan mı? Onu sormak istedim aslında nasıl Bi korse derken. Çünkü yaranın enfeksiyon kapmasından korkuyorum göbek için sağlıktan olmayayım
(16,490 puan) tarafından
Sadece bel
Sakın kilotlu giyme canım sıkar sezeryan yerını dikişler patlar Allah korusun

Atlet olanada gerek yok cnm
(44 puan) tarafından
Tamamdır çok teşekkür ederim Allah razı olsun. Peki sezaryendan kaç gün sonra başladın kullanmaya bide günlük kaç saat kullanıyordun. Nasıl kullanacağımıda bileyim
(16,490 puan) tarafından
4.gün taktım cnm
Hiç çıkarmadım 40 gün boyunca
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 111 göst.
3 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
3 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 495 göst.
17 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
22 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...