0 oy
2,019 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Yalan söylediğinde eşiniz bunu hisseder misiniz? Tepkiniz ne olur tecrübeniz var mı?

40 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Anında hissederim malımı tanıyorum derler ya .. 

tarafından
Vuvvv:)) Allah seni iyi etsin
tarafından
Senideeeeeeee ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından

tabi ki hemen hissederim. 

tarafından
kavga mi ettiniz yalanını mı yakaladın kocanın
tarafından
Yok kız yalan falan değil de öyle aklıma geldi.  Arkadaş var burda kocası yalan söylüyor evdeyim diye ama evde değil dışarda :)
(118 puan) tarafından
Bize de taktik ver :))  benim de bağırma çağırma gibi huylarim yok hep içime atarım herşeyi
tarafından
Bnde öyle offf :((
tarafından
yo ben içme atmam gununu beklerim ama bagırmam yanı oyle kolay kolay. eşimde suskunlugumdan korkar ztn bnm. mesela kaynanam bnaa cok eşimin gecmişi hakkında hataları hakkında laf soyler ben gidip eşime dırek soylesem hem kaynanamla hemde eşimle kotu olacam. ama mesela eşim kalkıp bana kızarsa bende ona dıyorum kı bana bu lafları soyeyen sen mısıın sende zamanında yapmadın mı k.bkma hayatım bana laf soylemeye hakkın yok dıyorum konu kapanıyor :)
0 oy
(531 puan) tarafından

Himm cok zor bi soru hic yalanina denk gelmedim ama olursa da hissetmem sanirim cok güveniyorum bana yalan solemiceni dusunuyorm oyuzden hissetmeyebilrm

tarafından
Bu da kötü işte :)
0 oy
(446 puan) tarafından

Hissederim. Konuşmasindan ve hareketlerinden kendini ele verir. 

Eğer çok büyük bişeyse hemen yüzüne vururum öyle değil böyle diye. Aslında nasıl yalan söylediğine bağlı. 

Ama pempe yalansa hiç uğraşmam

tarafından
Pembe yalanlarla bnde uğraşmam. Ama hissederim yalan söylediğini hemen o da anlar yakalandığını kılıf uydurur :)
(446 puan) tarafından
:))) oda iyiymiş.
0 oy
tarafından

Benimki ciddi bi konuda yalan söylüyosa kizicagim bseyse bağırır sesi daha gür çıkar. Hemen benimle ilgili bi nokta bulur oraya ceker dikkati. Ama cok kizmycagim pembe yalanlarsa sırıtır güler saklayamaz :) sakladığını inandığımi zanneder

tarafından
Aynı bnm herif :))
tarafından
Ben sevmiyorum aslnda yalanlarini yakalamayi. Daha saf birini alsaydn keske daha kolay kandirirdn derim hep :)
tarafından
Aynen :)) bn çok saf gözüküyorm gerçekten ama yalan yakalarim hemen. Kendim yalan desem inanırım bile :)
0 oy
(8,086 puan) tarafından

Merhaba ben normalde eşime güvenirim güvenirdim.Taki söylediği yalanı arkadaşıyla pot kırıp söyleyene kadar.sonra güvenmedim bi süre sürekli kontrol ettim en sonunda eşim patladı ne yaptımda sanki böyle kontrol ediyosun diye.Kötü bişey tabi zaman zaman söylemediği ufak tefek şeyleri agzından kaçırıyo ama şükür masum şeyler.

tarafından
İyi bari abartılı olmasn da ona da raziyiz he :)
0 oy
(236 puan) tarafından
Evet hissederim ama hemen yüzüne solemem ona bunu söyletene kadar uğraşırım ve en sonunda söyler bende derim artık biliyordum çünkü şöyle şöyle diye artık konu neyse 
tarafından
Nasıl diretrriyosn ki mesela
(236 puan) tarafından
Mesela ne söylediğine bağlı ama asla pes etmem burnundan getiririm en son anlatır :) birde mesela yalan söylerse heyecanlanir ve hızlı anlatır başka başka konulara çekmeye çalışır :D veeee en sonunda anlatmak zorunda kalır
tarafından
Bnm ki yalan diyor anlıyorum anladığım halde yine başka bir yalan sonra sikisiyor açıklama yapacak yerine çıldırıyor değişik bir ******** zorluyor bni
(236 puan) tarafından
Hmm o zaman önce usteleme bakalım söylesin inanmış gibi yap yeri geldiğinde de ufak ufak sorular sor illa ki açık verecek
tarafından
Zaten öyle yapıyorum. :))
0 oy
tarafından

Esim bbana yaalan soyleyemz sakasina yaparken bile yüzü kipkirmizi oluyo cünküü bende yalan soylemeyi beceremem.hic elim ayagima dolasir  

Anneme babama.onceden ufak tefek soylerken bile yalanim hemen ckardi demkki basit bsy kuruyomusm ki heemen anliyolarms 

Hc.esime.soylmedim.oda soylmedi 

tarafından
Ben yalan söylersem kendim de inanırım :))
tarafından
Demekki inandirici gelmyodu benimki ailemee
tarafından
Onlar dönüyordu o yollardan :))
0 oy
(247 puan) tarafından

Hissederim genel de ynlzca kavga etmemk için yln soyler anlayınca bin beter ederim pişman olur 

tarafından
Nasıl bexeriyosnz kızlar ya az tavsiye lutfen :)
(247 puan) tarafından
Yalan soylerkn acık verir bnmki illa beceremiyo :) bende çok kurnazım sanrm
tarafından
Ben de kurnazim ama bnm kocam da kurnaz işte iki cambaz bir ipte oynayamiyurz
(247 puan) tarafından
:) sen onu bastır cnm Yoksa mümkün değil anlymzsn
tarafından
Ohoo coook bastırmaya denedim. Olmuyor işin içinden çıkıyor ama sonra dan hep söylerim yüzüne. Öyle basit yalanlar bana sokmez buyukleride hemen anlarım
0 oy
(192 puan) tarafından

Biliyorum yalan söylediğini ama elimden dua etmekten başka hiçbir şey gelmiyor canım Allah a sığınıyorum artık çök ssakinim ve umrumda değil ama bazen ağlama nöbetleri geliyor eskisinden gene iyiyim şükür rabbime

tarafından
Ayy bnde önceden yakaladigim yalan kadar telefon kırdım :)) deli olurdm yalan söyleyince. Sanki anlamıyorum yani
(192 puan) tarafından
Anlıyorum ama canım yalanina devam edini ne diye uyaracan şöyle şöyle kendin dinle öyle digilmi valla ömrüm sikildi
tarafından
Öyle büyük yalanlar derse bana ve hissedersem ağzım susmaz. Ufak tefek hissediyorm bazen. Mesela mahallede oturuyorm der ama kızarım diye demiyor çarşıda olduğunu.
(192 puan) tarafından
Yalanı hiç sevmezdim bilmezdim nasıl bişey olduğunu ama yeri gelince bende söylüyorum gerektiği yerde huzurumuz kaçmasın diye
tarafından
Yani bazen gerekli oluyor ama ben yalan yerine kötü de olsam doğrusunu derim. Eşime karşı yalan asla demem.
0 oy
(1,886 puan) tarafından

:)benim eşim hiç beceremez ağzı gözü şekli değişir hemen anlarım :)

tarafından
Ahahaha :))))))
0 oy
(110 puan) tarafından
Gercek gelmeyebilir Cnm AMA inan ki icim oyle temizki esime karsi olsn baska konularada olsn ne olursa olsn yalan soylese arkmadan bi is cevirse ruyama gelir icim hep huzursuz olur ve o demenden yaptigi hatayi Ben derim bunu yaptin mi diye esim icin gecerli deyil kayinvaldem icinde gecerli gecen bebegi birak biraz yat yorgunsn dediler yatayim dedim ruyamda bebegin resmini cektiklerini gordum kayipederim bebegime bana agir laflar ettigi icin asla istemm benden  habersiz cekmesini ve cekmis uyandim dedim resm cekti mi evet dedi nerden biliyosn dedi hatta suana kadar esime tek bir yanlisim olmadi esimde der hatta ondan dolayi icime dogar ruyamda gorurum herhalde
tarafından
Öyle deme kız bende öyleyim için hemen huzursuz olur yani öyle hissederim. Senin dedefin gibi rüyamda da görürüm.
0 oy
(85 puan) tarafından

Benim eşim hiç yalan söylemez  yani hiç hissetmedim bilirim ama bişey varsa eksik anlatır anlarimki yalan soylememek için konuyu değiştirme ye çalışır 

tarafından
Geneli aynı gibi :)
0 oy
tarafından

Bide benim eşim beceriksiz hemen yakayı ele verirr ;))))

tarafından
Ayy yazık kız :)
0 oy
tarafından

Cok sukur hic buyuk yalanlar vs olmadi ama carpitip soyledigi uzulmeyim dite pembelestirdigi seyler oldu tabi hemen sezerim yaaa oyle mi gercekten askim falan derim gozlerinin icine bakarim hemen gulumser duramaz kem küm eder gelir sarilir yuzuni saklayacak guya sarilinca gormucem :D sonra alir karsisina anlatir :D

tarafından
Alır karşına anlatır diyene kdr aynı bnm esimde öyle :) alıp karşına oturup anlatmaz :))
tarafından
Hadi dokul derim ondan snra tamam der baslar :D
tarafından
Pembe yalanlar dan bsy olamaz diyurm ama yalanım siyahi beyazı da olamaz. :)) İyi yine anlatıyor
tarafından
Aynen yalanin rengi olmazda niyetine bakiyorum hep ben uzulmeym aramzda sorun ckmasin diye saklamaya calisir yazik beceremezde :)
tarafından
Erkeklerin geneli öyle ya biz karılar uyanığız:)
0 oy
(280 puan) tarafından

Evet ben hissederim hatta en son iş yerinde bir kız ona slm verdi diye kızı rezil ettim işten attırdım

tarafından
Owwwwww :)) slm verdi diye mi işten arttirdn :)) helall
(280 puan) tarafından
Evet eşime adıyla hitabı etti ondan baya küçüktü yaşı anladım sağlam ayak değil onu uzaklaştırdım
tarafından
İyi ettin :)) aferin sana
(280 puan) tarafından
Sen olsaydın ne yapardın öyle yapmaz mıydın
tarafından
Yani blmiyorm eşimin iş yerinde full erkek. Gardiyan yani. Normal bir yerde o şekil olsaydı kızı kovmaktan beter ederdim . Eşin mi söyledi sana yoksa sen mi gördün duydun
(280 puan) tarafından
Ben onun iş yerinde iken kız geldi affedersin oruspu tiplerden öyle benlm yanımda hiç yokmuşum gibi davrandı slm verdi adıyla hitap etti çok zoruma gitti eşim de sinirlendi dedi bu her zaman bana abi diyor şimdi niye öyle dedi oda şaşırdı üzüldüm diye oda üzüldü tabi ki de canım
tarafından
Karısı olduğunu anladı. O yüzden öyle yaptı. Yada hep öyle diyordu eşin pot kırmadi
İyi yaptın ama
(280 puan) tarafından
Eşim yalan söylemez bana canım ona güveniyorum biz maşallah 7 yıllık ilişkimiz vardı sonra evlendik bana yanlış yapmadığını biliyorum o pis kız kasten öyle yaptı zaten eşim onu takmıyor bile
tarafından
Çıkardığın iyi oldu. Şuan kızlar atlıyor erkeklerin üstüne vala .. hele de evlilere merak sarmişlar
(280 puan) tarafından
Aynen öyle tatlım
(280 puan) tarafından
Onu rezil ettim baya laf soktum dedim ufacık yaşınla utanmıyor musun kendinden büyük evli barklı adama böyle hitap ediyorsun dedim
tarafından
Ne dedi peki.
(280 puan) tarafından
Hiç bir şey diyemedi rezil oldu sustu
tarafından
İyi artırabildin canım ya napcktin
(280 puan) tarafından
Hamile hamile halimle üzdü beni ya resmen beddua ettim
tarafından
Boşver çıktı ya işten.
(280 puan) tarafından
Evet aynen öyle tatlım
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Bnde hissederim canim benim esim yalan söylemeyi beceremez kem küm eder direk kendini ele verir. Bide gözlerini kacirir 

tarafından
Herifler böyle galiba
(4,666 puan) tarafından
Hem yalan söylerse konusmam küserim oda bunu bilir söylemez
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Hislerim kuvvetli değildir . ama anlarım. 

O kadar kötü yalan söyleyemez bir insan çünkü :D hebeleğ hübeleeğ kekeler. 

Tavana bakar :DD eee ıııı der :D 

tarafından
Çok açık belli eder :))
(1,048 puan) tarafından
Hiç bana çekmemiş :DD
tarafından
Ben yalan demem eşime ama söylediğim yalana kendim bile inanırım :))
0 oy
(27 puan) tarafından

Benim kızacağım konularda hep yalan söyler. Bende hep yakalarım ne kadar kızsamda aynı. Anadan babadan onu görmüş  onada hak veriyorum bi ailede nasıl yetişirse öle olurmuş.o yüzden kayinbabanin adını da koymak istemiyorm huy çeker diye.ama eşim pek hevesli babasının adını koymaya zaten ailesi için canını verir.o yüzden akbel koycam dürüst erkek anlamında. Huyu çekmez inşallah babasına 

(27 puan) tarafından
Ne yaparsa yapsın çalışan da eziyetini cekende o ben her istedigimi alıyorum önüme bakıyorum.yarin zorluğunu çeken kendi olacak.aklıbaşına gelir de iş işten geçer
tarafından
Aynen öyle sana eve çocuğa eksik etmiyorsa ... Yarın kafasını çok vurur duvara
(27 puan) tarafından
Etmiyo şükür de illaki gönderdiği para batıyo bana.kendimize birikim yapmak varken  kardeşlerine ortak miras aliyo
tarafından
Yani birikim yapmak daha iyi. Bn eşime diyorm aylık maaşından bana belli miktar veriyor ihtiyacm olanı aliyorm gerisini saklıyorum. Acaba kendi biriktiryo mu blmiyorm veya ailesine veriyosa bn helal etmiyorum valla
(27 puan) tarafından
Bende dedim helal etmiyorum diyede yiyen de memnun verende .bana sınır olmak düşüyo sadece :)
0 oy
(350 puan) tarafından

Hemen hissederim çünkü onu hemen köşeye sıkıştiririm sorularimla didik didik ederim ne konuda yalan söylediğine bağlı ona kizmam için iyi yondenmi yoksa kotu yönde mi yalan söyledi 

tarafından
İyi huylu yalan :) bnde kızmam ona

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 303 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bercemkaya (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 630 göst.
21 Ekim 2019 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu