0 oy
603 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
....,....,..................,...,..,....,

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kadın Doğum doktoruna gitmelis
(163 puan) tarafından
Normal midir acaba böyle olması
tarafından
Yani normal doğumun böyle riskleri var malesf doktor görüşün o size en uygun alternatifleri sunar
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki dogum yaptim ama bnde öyle biseg olmadı ama vücuttan vücuda degisiyor vajinal estetik yaptiranlar var canm
tarafından
Bebek kac kiloydu benimki 3440 doktor fazlada buyuk degil aslinda dedi olmazsa estetik yaptirirsin dedi :( estetik yapinca yine bi süru dikis olcak uğras dur Allahım
tarafından
3 550 gramdı digeride 3 500 kilo canm normal dogum yaptm
tarafından
Benimkimden buyuklermis bebekle değil bizle alakali o zaman :(
tarafından
Aynn canm
(163 puan) tarafından
Ya benim bebeğim daha zayıftı 2780 kilo ve hala genişlik var :/
0 oy
tarafından

Bende 13 gun oldu dogum.yapali bndede var geçmezse diye korkuyom gecen biri bi krem paylasmisti burda ama o zaman dogum.yapmamistim ismine bakmadim:'(

(5,272 puan) tarafından
Kız dur daha bismillah yeni 13 gün olmuş
tarafından
Korkuyommmmmm pskolojim bozuldu pismanim sezeryan olmadıma
(5,272 puan) tarafından
Canm stres yapma sütünü etkiler daha yeni toparlanır elbet
tarafından
İnşAllah
(163 puan) tarafından
Ya senin daha yeni toparlanır merak etme canım
0 oy
(607 puan) tarafından
Malesef düzelmiyor o , sonuçta bebek çıktı ordan , estetiğe giriyor o bütçen varsa darlatirsin
(163 puan) tarafından
Hadi ya krem falan varmış geçen biri paylaşmıştida ne kadar doğru bilemem
0 oy
tarafından
Hiç bilgim yok cnm bende iki doğum yaptım öyle birşey olmadı birde zayiflikla alakası varmı bilmiyorum ama ben zayıfım 
(163 puan) tarafından
B nde zayıfım canım bebeğim de zayıf doğdu ama niye böyle oldu bilmiyorum :(
0 oy
(4,758 puan) tarafından

Ben de ilk doğum da oldu bir süre sonra düzeldi yinw hamileyim doğumdan sonra ne olur bilmem ama zaten doktorlar da diyor en erken 6 ay bir yıl içinde rahim kendini toplar eski haline gelir arkadaşın dediği kremiin ekran görüntüsünü aldım fotoyu atarım buraya canım 

image

(4,758 puan) tarafından
Haklısın canım oda bir ömür boyu çekersin kuzum
(937 puan) tarafından
İki normal bir sezeryan oldum inan bana sezeryan daha kötü bir sezeryan yerine üç normal dogurayim dedim resmen
Bu deformasyon herkeste kalmıyor kalanlar var bide eskiye dönenler var biraz dikiş atan kisiyle alakalı sanırım
(4,758 puan) tarafından
Evet canım sezaryen kötü diyorlar bir ömür çekiyorsun yarım insan gibi oluyor insan
(5,272 puan) tarafından
Ben sexeryan oldum çok sukur hicbir sorun yasamadım
(4,758 puan) tarafından
Bilmiyorum ki kuzum olanlar öyle diyor benim normal doğumdu
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Büyük ihtimal kendiliğinden düzelmez doktora danısmalisin 
(163 puan) tarafından
Öyle yapacağım sanırım
0 oy
tarafından
Aslında ılışkıye girmeye girmeye daralıyor benım 40ım çıkana kadar ılışkıye girmedik 40ım çıktıktan sonra gırdık ama çok canım yanmıştı İlk gunku gbı olmuştu ne yapmak gerekır bilmiyorum doktora giderseniz daraltabilir rahatsızsanız
(163 puan) tarafından
Rahatsızım tabiki ben doğumdan 2 3 ay sonrasına kadar girmedim ilişkiye korktum ağrı oldu 2 3 defa sonrasinda hiç birşey hissetmedim
tarafından
O zaman git estetik yaptır
(163 puan) tarafından
Tek çözüm bu sanırım değil mi
tarafından
Evet başka yolu yok malesef ya kafaya takmıcaksın yada estetik yaptrcaksın

Ben sezeryan oldum 40 ım çıkana kadar yapmadık diye çok daralmıştı
0 oy
(265 puan) tarafından
Benim arkadaşım ilk ve tek bebeği bundan şikayetçiydi. Vajina daralttirma mudahelesi yaptırdı. Şaşırmıştım hatta tek doğum diye ama doğum sayısına da bakmiyor işte
(163 puan) tarafından
Aynen öyle peki özelde mi oldu bu müdahaleyi
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Kegel egzersizleri yaparak sikilastirabilirsin biraz zahmetli ve uzun bir yol ama azimli davranırsan toparlanir
(163 puan) tarafından
Birazdan netten bakicam bu egzersize sağol canım bu arada profilde ki senin bebeğin mi kız
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kadindogum uzmaninla görüş basit bir operasyon boylr yaşamak zorunda deilsin vajen dudak dolgusu beyazlatma vs işlemler de yapılıyor bilgin olsun 
(163 puan) tarafından
Korkuyorum bı yandanda tekrar dikiş atılırsa yine oturamama sorunu ağrı falan olur bilmiyorum ya peki bu operasyon estetiğe mi giriyor
(1,897 puan) tarafından
Böyle yaşamaktan da biraz ağrı çek ki doğum dikişleri gibi deil o farklı yöntemlerle daraltıyor evet estetiğe giriyor ama kadın doğum yapıyor plastik cerrah deil
Yirmi dikiş atılmayacak belki bir belki iki tane belki dikiş bile deil bilmiyorum hangi yöntemler kullanıyorlar
0 oy
(644 puan) tarafından
Dikiş yapmadılar mı sana
(163 puan) tarafından
Yaptılar 9 dikiş attılar fazla kestiler ama ya gördüm makasla girişmişti resmen doğum esnasında
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ameliyatı var sporu var ama spor hemen etki etmez 
(163 puan) tarafından
Ameliyat hakkında bilgin varmı canım
0 oy
(947 puan) tarafından
Ya bende bişey soracam lütfen kusuruma bakmayın genişlediğini nasıl anlıyorsunuz bende normal doğum yaptım acaba bende de var mı böyle Bi sorun 
(937 puan) tarafından
İlişki esnasında tabiki
(791 puan) tarafından
Bnde 2 doğum yaptım 40 tan snra ilj gece gibi oldu zor oldu halada biraz zor oluyor yani
(937 puan) tarafından
Kaç doğum yapılması ile alakali değil zaten dikişler iyi atılırsa sıkıntı olmaz ama herkeste aynı şans olmuyor malesef
(163 puan) tarafından
İlişki sırasında hiçbir şey hissetmiyorsun canım dikişlerimden olsa gerek bu genişlik :(
(947 puan) tarafından
Hımm tamam teşekkürler bilgilendirdiğin için

İlgili bir soru bulunamadı

377,388 soru

11,293,597 cevap

34,711 kullanıcı

...