0 oy
210 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
Kızlar eşimin dün gece saat 2 3 gibi 40 derece ateşi vardı. Neyse ilaç içmek istemedi ben dışarda içtim dedi. Bitkin baya bi hasta. Oyle cok oksurmesi burun akıntısı yok ama yatıyo dunden beri. Terli terli klima en dusuk derecede acık bırakıp onunde uyuduktan snra boyle oldu. İşte dun gece 2 3 gibi ateşi 40 tı sabah baktım 39.7 falan. Uyandırdım zar zor kalkmadı tabi. Bende ıslak havlular koydum surekli ustune. Oğlen yine tekrar uyandırdım zorla bir iki lokma yedirdim ilaç verdim. Snra 37.9a dustu. Sonra uyandı zaten normaldede agresif dahada agresif bi şekilde zorla ustune battaniye orttu kafasına kadar. Ateşi tekrar çıktı 39 bucuklarda Havlu koymya calştım bırkmdı. Laf yaptı. İlaç vermeye calştım attı ağzından. Abisini çagrdm geldi. Uyandırmaya çalıştı. Gel gidelim hastaneye dedi hayr dedi yattı geri. Abisi ambulansı arıyom dedi bu sefer bagrdı abisine sen manyakmısın diye abiside bırktı gitti kalkmıyo. Sanki bilincide tam yerinde deil.

3 Cevaplar

0 oy
(3,120 puan) tarafından
Bir ara benim eşimde aynı öyle olmuştu vantilatör çarpmıştı ona kaç kere acile götürdük iğne yaptılar öyle düzeldi biraz
(73 puan) tarafından
Bizmki taş kafalı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence 112 yi ara gelip baksınlar yoksa daha kötü olur hiç olmasa duş alsa
(73 puan) tarafından
Biraz deli aradm diye olay cıkrtr. Amblansla normal hastaneye goturceklerine ruh ve sinir hastalıkları hastanesine gotururler
0 oy
(1,532 puan) tarafından
112 ti ara canım ne olur ne olmaz niye çağırdın doye kizarsada o kadar uyandırmaya çalıştım uyanmadin bayıldın sandım dersin hiç olmadı ama ateş küçükten büyüğe tehlikeli çünkü 
(73 puan) tarafından
Canım bana kızcagından deilki keşke sadece bana kızsa. Ambulan ekibiylede sıkıntı cıkarır gitmez camı cerceveyi indirir deli biraz malesef
(1,532 puan) tarafından
Him anladım canım yanlış hatırlamıyorsam 112 yi arayıp doktorla görüşebilirsin neler yapabilir diye ara istersen bı danış
(73 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim inşallah yapmama izn verr
(1,532 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 161 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miraninannesi (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 427 göst.
21 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Busra63 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy