0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Mutfakta çöp dolmamıştı 1 gün sonra atarız dedim bu gün atmadık yani dünkü çöp yeğenim bizde kalıyo mutfağa gitti teyze bi gelsene dedi gittim ki yerler hep küçük kurtçuk hmen fırçayı aldım nerden geldiğini bulmaya çalışıyorum çöpe baktım hiç bişe gözükmüyo çöp kutusunu kıprattım bişe yok yerleri süpürmeye başladım ama çok tiksinirim resmen tansiyonum düştü süpürürken çöp kutusunun çevresinde oluşmaya başladı çöp kıprayınca harekete geçmişler gecenin bu saatinde topladım çöpe attım yeri çamaşır suyu yer temizleyici asperox vc temizleyici sıktım iki defa sildim o kadar tiksiniyorum ki şuan saçım kıpırdıyo kurt var gibi hissediyorum huylandığım yeri elleyip duruyorum çok kötüüüü ağlıcam.

Linçlemeyin lütfen pis biri değilim sadece 1 gün çöp atmadık az diye adana sıcağından sanırım oluştu iğrenç bi tecrübe yaşadım 

Biraz uzun oldu kusura bakmayın 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sıcakta iyice bıcıyo. Burda da karıncalanıyo hemen. 
(2,244 puan) tarafından
Karıncaya o kadar tiksinmem ama kurt ayy çok kötüydü hala vücudumda gibi hissediyorum
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Sıcaklardan canım ya helede yemek artığı falan varsa dolusurlar hemen 
(2,244 puan) tarafından
Evet canım yemek artığı vardı hala gözümün önünde saç telim oynuyo kurt gibi hissediyorum
(3,099 puan) tarafından
Canım ben yazları büyük çöp kovasina paket olur plastik olur o tür şeyleri atıyorum bide küçük kocam var yoğurt kovası daha doğrusu tezgahta onun içine yemek artıklarını meyve artiklarini atıp hergun atiyorum yazın sıkınti oluyor çünkü aklında bulunsun olmazsa sende böyle yapabilirsin
(2,244 puan) tarafından
Çok mantıklı canım emin ol bundan sonra bende öyle yapacam daha 1 yıllık evliyim ilk yazım ne bileyim böyle olacağını ama elim ayağım tutmadı onları temizleyene kadar çok teşekkür ederim bunu uygulucam
(3,099 puan) tarafından
Aynı durumu bende yaşadım canım bide çöp balkondaydi evli değildim o zaman babamla kalırken olmuştu balkonda olmasına rağmen bile çok zor temizledim
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Valla ben Bir kere kaynana ya gittim benim koca sağolsun gittik mi 10 gün kalıyorduk bir poşet çöp vardı sadece çöplükte 

Balkona bir girdim çöp gitmiş bütün çöpler kurt olmuş hiç unutmam 

Kovayida attım gitti 
(2,244 puan) tarafından
Çok kötü yaa saç telim kıpırdıyo kurt gibi hissediyorum
0 oy
(594 puan) tarafından
Ayyyy aynısı başıma geldi aynı günün çöpü ağzını kapatıp kapının önüne koydum atcam diye bise oldu çıkamadım evden neyse dedim sabah eşim ise giderken atar sabaha kalmadan kurt olmuştu resmen aynı dediğin gibi ama Allahtan 2-3 taneydi gördüm anında temizledim sirkeli deterjan dezenfektan ne bulduysam boca ettim her yere sıcak havalarda daha dikkat etmek lazım ya 
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle bu bana berbat bi tecrübe oldu hala mutfak pis gibi hissediyorum inanır mısın
0 oy
tarafından
Sey geldi aklima biri vardi burda hastane copu gibi gibi kocaman cop kovasi almis acaba onun copler nasil oluyo kokmuyomki 
(2,244 puan) tarafından
O nasıl kız o dolana kadar mahalle kokar
tarafından
Valla ben dediydim yazin bigunde kurtlanir o nasil dolana kadar bekliycen diye hergun o buyuk kova dolarmis oyle dedi
(2,244 puan) tarafından
O zaman bolca israf ediyo
tarafından
Okadarini bilemem ama kadin cok tatliydi ya :)
0 oy
(5,360 puan) tarafından
Gecen bende kaynanamlara gittim bir hafta kaldım eşim saolsun balkonda biriktirmiş çöpleri kurtlar eve kadar dolmuştu ayy nasıl igrencti yazarken kaşınmaya başlıyom daha

Sonra kovayla beraber cöpü ne var ne yok attım bakonu camasır suyuyla yıkadım mutfagı da aynı şekilde sildim tezgah yer ocak Allah ne verdiyse sonra hiçbirsey kalmadı şükür cok berbat bir deneyimdi benim için 
(2,244 puan) tarafından
Evet şuan aynısını yaşıyorum mutfağı temizledim bütün kimyasalı boca ettim hala temiz hissetmiyorum boynum kaşınıyo huylanıyorum çok kötü
0 oy
tarafından
Adana gibi bir yerde asla günlük bırakılmamalı çöp hatta günde 2 kez atman lazım bana göre kokar baya
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle bi daha asla yapmam bunu
0 oy
tarafından
1 gün icinde hemen kurt oluşmaz canm
(2,244 puan) tarafından
1 gün oldu eminim
0 oy
(7,561 puan) tarafından
Günde 3 kere çöp  atiyorum bu yüzden çok sicak aninda koku oluyo
(2,244 puan) tarafından
İğrenç bi tecrübe yaşadım
(7,561 puan) tarafından
Bir musibet bin nasihatten iyidir
0 oy
tarafından
İnsanlık hali olabilir neden linçleneceksin ki günlük atarsan çöpü daha iyi olur 
(2,244 puan) tarafından
Kesinlikle iğrenç bi durumdu iyi bi ders oldu
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Şuan çöpp dezgaha üzerinde yarın anca eşim atacak çıkarken atıyor 

Hiç başıma böyle bişey gelmedi
(2,244 puan) tarafından
Aman gelmesin canım çok iğrenç bi durum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 2,335 göst.
1 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Misafirkullanici (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 505 göst.
0 oy
14 cevap 319 göst.
3 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 167 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,622 soru

11,204,566 cevap

34,506 kullanıcı

...