+3 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (92 puan) tarafından
Kendi ailemde de gördüm. Yengelerim  her türlü hizmeti yapıyorlar. Yinede yaranamıyorlar, arkalarından konuşuyor bizimkiler. Evlendim aynısını yaşıyorum. Uzaktan da olsa  kaynana kaynanalığını ,görümce görümceliğini yapıyor. 

El kızı olduğunu sana bal gibi hissetiriyorlar. 

Sütten çıkmış ak kaşık mıyız , elbette değil ...

Sadece İyi geçinmek varken durduk yere maraza çıkarmanın ne anlamı var 

15 Cevaplar

+1 oy
(336 puan) tarafından
Al bnden de o kadar.. Ağzınla kuş tutsan elin kızısın göze gelmez ama en ufak hatanda yüzüne vururlar 
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum 
0 oy
(937 puan) tarafından
Ne kadar iyi olursa olsun kocaların da annesi batıyor :D
(92 puan) tarafından
Bunu bekliyordum. O yüzden dedim sütten çıkmış ak kaşık değiliz
(937 puan) tarafından
Galiba hayatın kanunu böyle istisnalar tabiki vardır ama el kızı denmiş bir kere kaynanalarinda adı çıkmış iyide yapsalar kötüye yoruluyor Allah hepimizi ve evlatlarımızı iyilerle karşılaştırsın
tarafından
Ah kuzum ah .postu atan arkadas sana sonuna kadar katiliyorum.El kizi oldugun hissettirilir .Sen ne kadar gelin de olsan onlar icin yabancisin.
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Görümcem ve kayınvalidemle aram iyidir.

3 yıllık evliyim iki taraflı da bir saygısızlık yapmadık 

Aşırı mi samimiyiz? Hayır. Evine giderim misafir gibiyimdir. Kayınvalidem bize gelir misafir gibidir.

Arada bir sınır var ne ben aşarım ne onlar. Şükür bir sorun da olmadı
(770 puan) tarafından
Bende çok yakın olmuyordum onlara adimiz kötü geline cıktı şaka şamata yapmiyomusum yüzüm gülmüyormuş her insanın bir karakteri vardır 7/24 pişmiş kelle gibi sırıtayım istiyolar hatta başkalarının gelinlerini ovuyolardi yanında en sonunda tamamen kestim ilişkiyi
(313 puan) tarafından
Maşallah önemli olan o sınırı koruyabilmek zaten ya sürekli vıcık yaşayan insanlara normal mesafede durunca kötü oluyorsun küsüyorlar resmen
0 oy
(1,454 puan) tarafından
Kesinlikle canım aynen öyle bide demezler mi sen benim kziim gibisin ama nelerini görüp duyuyoruz 
(313 puan) tarafından
Benimki çok dürüstmüş hiç kızım demediler hep gelin diye seslenirler :D
(1,454 puan) tarafından
Yani ne bilim bizimkiler öyle dio kızımızdan farkınız yok diye diğer eltimle ama gel gör ki ole değil .  Doğru dedin seninkiler gene dürüst :)
0 oy
tarafından
Hep derim 3 günlük dünya yaşayıp gidecektik işte bu kadar şeyin ne anlamı var diye  ama malesef kimse insanca düşünmüyor. Kimse sonunun ölüm olduğunun farkında değil. 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
o yüzden mesafe her zaman iyi
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bizde öyle degil canım iyiye iyi denir kötüye kötü...
(92 puan) tarafından
Olması gereken bu
(7,791 puan) tarafından
Bence de öyle...
0 oy
(392 puan) tarafından
Sadece geliniyle geçinemiyo olsa ona da razıyım benimle resmen oyun oynuyo eşim gelince eşime arkamdan konusup ikimizi birbirimize düşürüyor hergün aynı şey ne istiyorlar oğulları boşasa kendilerine alacakmış gibi davranıyorlar aklım almıyor 
0 oy
tarafından
Dogru dedin cnm. O yüzden onlar më yapsa aynısını yapiyom 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Mesafe iyidir valla kim.olursa olsun 
0 oy
tarafından
El gızı naziktir amanin üzmeye gelmez :) insanlara hele kaynana kaynataya ya.ra.na.maz.sin :)
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bizde de tam tersi sanırım 12 13 yıllık gelindir yengem yakın oturduğumuzda oldu bir süre mecburi birlikte oturduğumuz ama hep hizmeti annem yapmıştır hala daha annem her şeyine yardımcı olmaya çalışır küçük çocukları var diye ama gene de yaptığı görülmez artık bu aralar annemde elini ayağını çekti baktı olmuyor benim kayınvalidem de sağolsun herşeyimi yapmaya çalışır annem gibi ama bende hiçbir zaman yaptığına nankörlük gelmedim eşimle annesi çok kavga ederler ben araya girmesem ikisi de inatçı keçi gibidir kayınvalidemin kızı yok olsa nasıl olurdu bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Valla ağzımı açıp kimseye bir şey demem gel derler gelirim yap derler yaparım git derler giderim yinede zerre yaranamam ilk fırsatta laf sokarlar tadimi kaçırmak için ellerinden geleni yaparlar hiç bir zaman beni içlerine katmadılar yakınlık göstermediler her zerresine kadar bana kendimi el hissettiriyorlar sağolsunlar 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Vallahi çok haklısın aynı düşüncedeyim ama bir zamanlar  onlarda el kızıydı neden çektiriyorlar bunu anlamış değilim gerçekten hatta benim kaynana çekmemiş bile bana çektirdi mesela cidden mutlu mesud yasamak varken ne bu kıskanölık vs bir de beni begenmezler yani oturupta kimsenin dedikodusunu yapmadım kadının bütün konusması dedikodu üzerineydi

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 523 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
5 cevap 87 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 163 göst.
13 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu