0 oy
372 göst.
Moda kategorisinde (886 puan) tarafından
Valla klasik giyip topuklumu giysem yoksa spor kesim mi giysem yoksa elbise mi giysem kuzenlerim ablam eniştem hepberaber gitcez havada esiyor yani nasıl giyeceğimi bilmiyorum topukluyla ayaklarim ağrıyor spor kesim basit kaçıyor kafam karıştı klasik de bilemedim daha sonra da gezicez elbisede uçuş uçuş hemen kırışıyor ya lütfen fikir veririmisnz siz benim yerimde olsanız nasıl giyerdiniz resim cekilmeyi çok seviyorum ama şalım habire bozuluyor bide vişne çürüğü alt üst takımım var kolları beyaz geçişli siyah taksam olur mu sizce spor takım fikir verisrmisnz siz nasıl giyinmeyi tercih ediyorsunuz

12 Cevaplar

+1 oy
(15,769 puan) tarafından
Altı üstü kahvaltıya gidecen kiz giy rahat biseyler işte 
-Reklam-
+1 oy
(564 puan) tarafından
Kahvaltıya giderken topuklu klasik giyilmez canım biraz komik olur spor rahat bir şeyler giy
(886 puan) tarafından
Resim cekilcez amaa
0 oy
tarafından
Ben dışarda spor giyinmeyi severm bazende elbise giyerm tunik pantolon giyiorm spor tarxı çok güzel duruyor rahatta sende tunik pantolon spor tarxı giyneblesn cnm 
(886 puan) tarafından
Cidden mi ya öyle mi yapsamm
tarafından
Evet geçenlerde eşimle kahvaltıya gittik bordo bi takımım vardı spor tarzı onu giydm üstüne de şal bağladm altına da sandalet çokta güzel oldu rahatta bence sende tunik pantolon Spor tarznda giyineblrsn cnm hem rahat hemde şık oluyor
(886 puan) tarafından
Şu kilo takintim olmassa bu düşünce beni mahvediyor
tarafından
Bende kiloluyum ama üstüme hangisi yakışsa onu giyiyorum bide gebeym kilo alamıyorm ama şişiyrm ama yine de kendmi hep iyi hissedyrm ve hangisi bana yakışsa kimseyi takmayıp giyiyorum kiloluyuz diye de dışarı çıkmak için üstümüze hangisi yakışıyosa onu giyeriz bizde hem kilo hiçbişeye engel deyl
0 oy
(10,149 puan) tarafından
Mom Jean tişört spor ayakkabı ben olsam :) kapalıysan takımlar var ya onlar güzel altına da ufak topuklu ayakkabı giy
(886 puan) tarafından
Sorun şu ki spor kesime topuklu olmuyor acaba ne giysem
0 oy
tarafından
Boşver sen gitme :)) 
(886 puan) tarafından
Hee yaa evde.oturimm:))))
tarafından
Takıntılısın belli sporu klasik hale getire bilirsin tunik pantolon vss,
(886 puan) tarafından
Valla eşim gömlek giycek o yüzden giyemiyorum spor
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Kahvaltıya topukluyla gitmeyen de ne bileyim :) spor giy spor kahvaltı topukluyu kaldırmaz. 
(886 puan) tarafından
Yaa aklımı karıştırdınn:))) cidden spor mu giyim gezicez oralarda
0 oy
tarafından
Elbise giy spor ayakkabı misssss
(886 puan) tarafından
Elbisede spor ayakkabıyla kötü duruyorr
(692 puan) tarafından
Kiz bi uzun elbise giy altına spor ayakkabı  tamamdır
(692 puan) tarafından
Bence çok güzel oluyo beyaz spor ayakkabı hele daha güzel olur
tarafından
Ben çok seviyorum uzun elbisenin altına bembeyaz ayakkabı
(886 puan) tarafından
Kuzum elbisem uzun bide çok esiyor o yüzden onu eledim
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Kahvaltıya giderkken topuklu giyeni de ilk kez görüyorum. Altı üstü bi kahvaltı giy bı takım çık :) 
(886 puan) tarafından
Valla?resim çekincem diye dört dönüyorum malum kiloda var bide gezicez
0 oy
(27,302 puan) tarafından

Bak şimdi üst Spor alt topuklu  on. Numere olur.

(886 puan) tarafından
Bakk bu guzeldi
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bence spor giy daha şık olur hem gezecekmisinz topuklu eziyet olur pazar kahvaltisina da bence spor takilmak daha uygun 
(886 puan) tarafından
Oy birliği ile spor giymeye karar verdim
0 oy
tarafından
Kahvaltıya topuklu ile gitmek biraz abes geldi bana. Kahvaltı dediğin spor olmalı :) 

Akşam yemeği olsa neyse
(886 puan) tarafından
Ama oralarda gezicez resim cekilcez
0 oy
(894 puan) tarafından
Rahat bişeyler giy be canısı napıcan topukluyu. İlla vişne çürüğü giyeceksen krem tak
(886 puan) tarafından
Icimi rahatlattin ya biraz kilo takintim var olan belli diyeceksin zaten ama resim çekilmeyi seviyorum esimde aksi gibii hiç sevmez
(894 puan) tarafından
Kilo varsa boydan şeyler iyi kapatıyor. İnce keten kumaştan siyah kolsuz elbisen olacak üzerine de çek bir kimono her şekilde rahatça kullanırsın siyahı herşeye uydurursun bir şekilde. Sporda kullanırsın klasikte. Kahvaltı için demiyorum ama dolabında olsun al keten kumaş diktir her terzi yapar dolabında dursun elin ayağın olur benden söylemesi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 289 göst.
11 Haziran 2021 Aile kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 458 göst.
7 Aralık 2020 Moda kategorisinde Fatocan4545 (1,491 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 274 göst.
14 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 295 göst.
13 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Papatya43 (520 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...