0 oy
1,741 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından

Şaka yaptım kızlar :D ama bi an öyle sandım az önce.  Ben odadaydım eşim telefonla konusuyor sandım eşimde beni odada duymuyorum sanıyor.  Eşimin iphone u var siri diye bi işlemi var bilirsiniz. Size nasıl yardımcı olabilirim diyo program. Sirinin sesi geldi bende kadın sesi diye koştum kapının ordan dinliyorum baktim siriye ses gönderiyor. Siri ekran görüntüsü al dedi. Tekrar siri ekran görüntüsü al diyorum sana dedi. Sonra zaten bi booka yararsan şaşardım dedi. Kapıda bir kahkaha attım 2 saat oturup güldük. Sizde gülün diye anlattım :D bunu yazarken bile suan kahkaha atıyoruz ya :)

13 Cevaplar

0 oy
(3,024 puan) tarafından
İlahi emi :) Allah iyiliginizi versin
(2,103 puan) tarafından
Hahaha nasıl duydun ben duymazsın sandım diyor karı sesi duyunca öbür dünyadan bile duyarım seni dedim kahkaha atıyoruz ya :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Haha bugün herkes kul payı kurtuluyor aldatılmaktan :)) 
tarafından
Haha sende az ******** değilsin hee:))
(2,103 puan) tarafından
Umarım o noktalama işaretlerinde ağır hakaret yoktur. Hahahah :)
tarafından
Hahaha onu ancak ben bilirim :))
tarafından
Şaka şaka p.iskopat dedim :))
(2,103 puan) tarafından
:) birazcık var sanırım
0 oy
tarafından
Allah seni ne yapamsin benimde öyle bi durum oldu valla sırı aşkımı ara dedi o hangisi dedi ben şok oldum meğersem eski numaramı silmemiş ona diyor sırı 
(2,103 puan) tarafından
Onun aynısını videoda izlemiş bana yapmıştı bende siri öküzü ara dedim eşimi aradı beni öküz diye mi kaydettin demişti hahahah of ya :)
tarafından
Ohaaa kız valla telefonu kafamda kırardı hahahahaha
(2,103 puan) tarafından
Hahahha :) adam alıştı bana
0 oy
(532 puan) tarafından
Allah iyiligini versin emi vslla iyi guldum ha :)))
(2,103 puan) tarafından
:) ben hele yarıldım şimdi postumu okudum yine kahkaha attım ya
(532 puan) tarafından
Sıkıldikca oku valla  ** abaslik kotuydu dedim yinemi ama sonu guzel di :)))))
(2,103 puan) tarafından
Başlıkla trol yapayım dedim aldatma hikayesi olunca herkes okuyor çünkü:)
0 oy
tarafından
Aslen nerelisn canım :) 

O an keske video alsaydin
(2,103 puan) tarafından
Ben kastamonluyum eşim ağrılı yavrum sende rizeli:)

Ayy valla ben kadın sesini duyunca birden koştum hiç aklıma gelmedi sessiz sessiz dinliyodum kapıda. Ben duymuyorum sandı beddua ediyo siriye ne güldük ya :)
tarafından
Ahaaa eşinden bendenmis kiz:)
(2,103 puan) tarafından
:) memleket olarak mi siriye beddua olarak mi yavrum:)
tarafından
Memleket kiz
(83 puan) tarafından
Aha bir kastamonulu daha :)
(2,103 puan) tarafından
Ağrınin kızlarını kadınlarını severim de erkeklerini ıhııı iğrenç :)
(2,103 puan) tarafından
Sende mi kastamonlusun yavrum :)
(83 puan) tarafından
Evet canim kastamonu tosya :))) sen balim merkezmi ilcemi
(2,103 puan) tarafından
Kastamonu azdavay :) davay davay:) ama hiç gitmedim kastamonu abana ya tatile gittim :)
(83 puan) tarafından
Guzel denizi suyu memleketimin :))) ayy ozledim kiz valla memleketimi
(2,103 puan) tarafından
Valla ben özlemedim bikere bahçeye dalayım armut alayim dedim adamın biri cıktı bağırdı yengem de armutu adamın suratına fırlattı ulan öküz kiz bi armut almış öldün mu diye :) bi kere de sahilde oturuyoruz yaşlı bi amca sapık birşey yaptı bizde bağırdık küfürler ettik o gün bugündür gitmiyorum :)
(83 puan) tarafından
Kiz sende kastamonunun okuzlerine denk gelmissin hep bende giderdim evlenmeden once abanaya cideye hic denk gelmedim :))) seni cekmisler adeta :))) kuzuuuum gel ben seni armut elma bahcesine salam bolbol ye :)))
(2,103 puan) tarafından
:) valla ya hep beni buluyorlar. Abana bozkurtta bi mantıcı var bilmem bilirmisin el mantısı yapıyorlar. Tam 1 hafta boyunca ordan mantı yedim hergun maaşımı orda bitirip döndüm istanbula :) birde o zaman gittiğim de bekardim hayatimda ilk defa bi erkeği çok beğenmiştim bizim binaya geldiler bende hemen ayakkabı silme.bahanesi ile kapıya çıktım ama nasıl kalbim çarpıyor sonra bodruma indim dairesindeki soyadlarini buldum elektrik santrelinjn üstünde sonra soy adiyla face den aradım ve çocuğu buldum ekledim öyle konuştum bikaç gu n sonra engellemiştim bana kastamonu bi o konuda iyi gelmişti:) hayatımda ilk defa bi erkeğe yazmıştım:)
(83 puan) tarafından
Vayyy baya uyanikmissin kiz benim hayatta gelmez aklima nerden aklina geldide baktin oraya buldun.gecmisi olmayanin gelecegi hic olmazmis kiz :))) guzel anilarin kalmis iste ne guzel .....sahil cenarinda cay bahcelerinin oldugu yerde var bir mantici omu acaba :)) bayada guzel yapiyorlar ama
(2,103 puan) tarafından
Bozkurt ta pazarın ordaydi bahçesi vardı 2 katlı bina :) valla ben o çocuğu aşağıda eşya taşırken gördüm ya hemen kapıya koştum  ayakkabı siliyorum kolay gelsin dediler bende teşekkür ederim sizede dedim güldü ve beeen hemen hooop bodruma koştum ve buldum çocukta çok şaşırmıştı iyikide buldun yoksa ben seni bulamazdım diye sonra cıvık cıvık konuşunca engelledim :) abana da bi kere eğlence vardı yengemle oyunlar oynadık eğlence de haber spikerleri gelmişti ama çok aradım o haberi bulamadım ne güzel oyunlar oynuyorum :)
(83 puan) tarafından
Himmm bayada marifetliyiz o zaman :) kuzum surekli eglence oluyor abananin haber sitesi vardi ben evlenmeden once herseyi paylasiyorlardi oralarada baktin mi ama su anda varmidir bilmiyorum
(2,103 puan) tarafından
Baktım bütün sayfalara baktım da bulamadım ya ne güzel ünlü olurum diyodum haberlere vermediler demekki :)
(83 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasin yaaaa :) kiz nasil unlu olcan orda neyse artik birdaha gidersen o zamana artik  :))
(2,103 puan) tarafından
:) ünlü olma hayalim çok vardı ya neydim ne oldum :)
(83 puan) tarafından
:)))  prenses annesiiii :))) en guzel hayal o olsa gerek
(2,103 puan) tarafından
:) neyse bizde gözlerimizi kapatır hayal kurarak uyuya kalırız:)
(83 puan) tarafından
Dene bakalim kuzum belki ruyanda gorursun :*
(2,103 puan) tarafından
Anca rüyamda görürüm zaten :)
0 oy
tarafından

Ay benim ki de  bi ara siri ye taktı en sonunda saydırdı sildi:angel:

(2,103 puan) tarafından
Bu Manyak kendi kendine kızıyor siriye zaten bi booka yarasan şaşardım dedi ben yarıldım ya :)
tarafından
Allahım ya :)
(2,103 puan) tarafından
:) 12 karakter
0 oy
tarafından
Pudingi bitti mi :))) 
(2,103 puan) tarafından
Şuan gerçekten aglayarak yiyorum :)
tarafından
Hahaha :)))) mutfağın da anası ağladı ama olsun afiyetle ye
(2,103 puan) tarafından
:) valla bıraktım buram buram kakoo tadı var midem kaldırmadı
0 oy
tarafından
Yelloz siri ")) 
(2,103 puan) tarafından
FBI den tanıdığım olsa sizden kan aldırır yine de onu açtırirdim köpeeek diyeydin :)
tarafından
Hahahah aynen illa cirkefleseyim istiyorlar ")) recep içerik gibi şimdi bu konuştuklarımız müşteri memnuniyeti için kaydediliyor mu deyip ana avrat düz gidecen "D
(2,103 puan) tarafından
:) bugüne kadar kayıt altına alma gibi bisey olmasaydı ben giderdim şahsen :) şey geldi aklıma arkadaşlarım eşimle beraber korku evine gittik işte eşim arkadaslarim korkuyor bilmeceleri cozemiyo ordan oraya zipliyorlar korkudan bende küfürler ediyorum ama duy varya bildiğin ana avrat bacı gardas saydırıyorum neyse çıktık adam diyor ki abla ya onlar nasıl kufurlerdi allah aşkına bi an bana düz gidiyorsun sandım dedi meğerse kamera kayittaymis videomuz vardı :) rezil olmuştum:)
tarafından
Hahahahahahahahah  ")) ay ne güldüm ya
(2,103 puan) tarafından
Ya sen bide bana sor:)
0 oy
tarafından

Adamlar nefes alsa supheleniyoruz artik:D

(2,103 puan) tarafından
E öyle olmak gerekiyor ipleri bi kaçırdın mi dahada dizginleyemeyiz:) nefes bile almasın gerekirse :)
0 oy
(6,827 puan) tarafından

Bak bu iyiydi cnm. uyumayan oğlumu uyutmaya çalışırken güldürdün beni :D  

(2,103 puan) tarafından
:) bizde o kahkahalardan sonra uyuyan kızımı uyandırdk çok güldük ama ya :)
0 oy
(1,310 puan) tarafından

Ya ciddi ciddi bu adamlara acimaaaaya basladim nen:D olurda bu kadarda olmaz shekerim rahat birakin accik yhaa

(2,103 puan) tarafından
Yok yavru o hatayı asla yapmam bi kere rahat bıraktın mı devamını getiremezsin o ipin ucu kaçarsa olmaz bidaha :) erkekler rahata gelemez alışırsa pişman oluruz :)
0 oy
(475 puan) tarafından

Konu aldatma olunca görülme oranida bi okadar artıyo bizim hamurumuzda var ya merak:D:D:D

(2,103 puan) tarafından
Hahaha :) ben dedim trol yapayım aldatma hikayesi olunca hemen koşarlar:) meraklı melehatlariz:)
(475 puan) tarafından
Dimi:DHuyumuz kurusun doğamızda var:)))
(2,103 puan) tarafından
:) kadın = merak :) matematiği bile cozerim ama kadınları ben bile çözemiyorum:)
0 oy
tarafından
Allah iyiliğini versin :)))) benim de eşim geçen işten geldi asansör kapısının sesi geldi kapıyı açtım biliyor ya orda oldugumu hemen tlfnu kulağına koyuyor tamam canım eve geldim sonra konuşuruz demez mi bende santeller attı tabi kimle konuşuyordun dedim al bak dedi bi baktım son aramalarda en son benle konuşmuş bakman son hatunumla konuşmuşum demez mi 
(2,103 puan) tarafından
Hahaha :) adamlar işi biliyor aynısını benimki de yapıyor odaya geçip telefon la aşkım arama demiyomuyum sana evdeyim karı evde diyo koşuyorum yanına kandirdim diyo ses kaydını açmış bende kim lan o diye bağırıyorum al bak sesini dinle şimdi çirkef karı diyo :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 876 göst.
7 Mart 2022 Aile kategorisinde Zynpmrt (327 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 774 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,125 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Zeynepkrtoglu (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 1,979 göst.