0 oy
1,509 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından

Esime bi puding yapta yiyelim dedim demez olaydım. Bir puding yapicak mutfağın heryerine dökmüş, birde halım battı 1 saattir sildiriyorum ve üstüne üstlük cıvık oldu diye içine bisküvi attı. Allahım çıldırıcam. Kendi yaptı kendi temizlesin şimdi :D

image

image

image

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

o mutfagi yakasimm geldii :D sutunu ayarlamak yerinee civik oldu die icine biskuvi atmakk :D

(2,103 puan) tarafından
Hahahha şimdi diyo ki market bize en dandigini göndermiş bizim puding nedir ya puding dandik cıktı diyor demiyo ki sütünü çok döktüm:) elimi bile sürmem ben batırmadım banane :)
tarafından
temizlesin kiz elleme o ocagin hali ne allahim bana sinirr geldii :D
(2,103 puan) tarafından
:) hele ben koş koş sana sürprizim var dedi baktım aşkım birazcık tezgaha döktüm dedi iyi sil o zaman dedim ee birazcıkta halıya döktüm dedi bi baktım sinirli sinirli tamam ben silerim bakma kötü kadın müzeyyen gibi dedi sildirdim valla  :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinin taktiğini bende kullancaö bir ara :))) 
(2,103 puan) tarafından
Ay yok kullanma yavrum insan zehirlenir :) içine bisküvi kakoo döktü katilassin diye şimdide ekmek atim mi içine banarız diyor :)
tarafından
Hahaha eşinin taktikleri beni benden aldı
(2,103 puan) tarafından
Ya sorma benide benden alıp öldürüyor:)
0 oy
(6,710 puan) tarafından
Hahahh☺☺☺yazık ne güzel yapmış işte dağıta dagita☺☺
(2,103 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
:) yaa sorma halım simsiyah oldu tezgah mafoldu bide üstüne ekmek atim mi içine katılaşsn diyor çıldırdım ya :)
(6,710 puan) tarafından
Hahahh ☺☺bisküvi var zaten ekmeği ne yapacak ☺☺
(2,103 puan) tarafından
Bana bana yicekmis:)
(6,710 puan) tarafından
Allah ım yaa☺☺☺☺☺
(2,103 puan) tarafından
Hahaha :) :)
0 oy
(1,449 puan) tarafından

Aşeresim varsa da  vazgeçtim bu görüntüden sonra :P

(2,103 puan) tarafından
Hahaha bence de geçsin içine bisküvi kakoo döktü şimdide ekmek atim mi bana bana yeriz diyor şahsen bende yemicem o görüntüden sonra :)
(1,449 puan) tarafından
Dur midem almadi bian :))
(2,103 puan) tarafından
:) gönderim mi bi tabak
(1,449 puan) tarafından
Aman aman afiyet olsun sizeeee
(2,103 puan) tarafından
:) hahaha eşime olsun
0 oy
(118,901 puan) tarafından
Ooooy anaaaam gitti guzelim mutfak desene simdi temizlemek icin ugras dur saatlerce 
(2,103 puan) tarafından
Valla elimi bile sürmem kendi yaptı kendi temizlesin :)
(118,901 puan) tarafından
Kız sen temizle adam iyice mahveder temizliycem diye bak sonra daha cok ugrasirsim
(2,103 puan) tarafından
Ben daha bugün temizlik yaptım şimdi bidaha temizlersem söylene soylene yaparim :)
0 oy
tarafından
Aserecegim varsada kaçtı su an "D hahaha aklımı cildiriyoreeemmm mutfağa bak "D
tarafından
Hahahahahahha ") ben de her türlü atraksiyon var :)
(2,103 puan) tarafından
:) puding adam la birlikte seni alkışlıyoruz valla :)
tarafından
Tişikkirler "))
(2,103 puan) tarafından
Hahahaha :) öpüyorum seni
tarafından
Sağol caanim bende seni öptüm ")):-*
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Seni daha çok yorar eşin en iyisi bebeğe o baksın sen yap yapacağını 
(2,103 puan) tarafından
Pişman oldum zaten bundan sonra yapmasın valla :)
0 oy
(274 puan) tarafından
Guzel bir ani olmus bosver ya hayat boyle seyleri kafaya takmazla gecmez evet biraz ortalik batmis ama :)) neticede ikiniz icin biseyler yapmk icin ugrasmis agzinizin tadi bol.olsun temizlik dedigin yapilir biter :)
(2,103 puan) tarafından
Evet öyle valla beni mutfağa çağırdı sana sürprizim var dedi baktım aşkım birazcık tezgaha döktüm dedi sonra yeri gösterdi kahkaha attik cani sağolsun :) sagolasin yavrum
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bir daha ki sefere su hazır tek yemeliklerden alsın bi koşu gidip daha az uğraşırdı he
(2,103 puan) tarafından
Normalde onu alıyor da beyefendi markete gitmedi adama hazır puding yolla dedim saftirik bunu göndermiş bide diyo ki dandik göndermiş yoksa olurdu :)
(9,652 puan) tarafından
:D kız bi süt bi ondan başka bisi yok en dandigu olsa da bu olay eşin daha olayı anlayamamış ki :D bidaha hazır puding nasil yapilir videolu denesin son kez bi:))
(2,103 puan) tarafından
Hahahah arkasında 2 buçuk su bardağı süt yazıyor o bi kutu 1 litre  sütü dökmüş düşün bi ne kadar güzel:)
(9,652 puan) tarafından
:Dkivam versin diye herhalde bisküvi de koymuş:)) aman esin boş ver daha da denemesin sen yap zorda olsa en azından malzemeleri sen koy  o tek karistirsin
(2,103 puan) tarafından
Yok tövbe bundan sonra kendi işimi kendim görurum beceriksiz adam :)
0 oy
(1,064 puan) tarafından
Kriz gecirmelik tamda.. benim esimde koltuga cay dökme huyu var doker bana bakıp gulumser o masumluğu nerde görsem unutmam:D koltuga cay döktüm der gbi bakislari zaten ifade edyor hemen iltifat edip tamam tamam siliyorum ben dyor:D
(2,103 puan) tarafından
Maşallah allah bozmasın:) bizde de öyle halıyı görünce sinirli  sinirli baktım tamam ben siliyorum merak etme dedi çıldırdım zaten mutfağı böyle görünce elim ayağım kesildi :)
(1,064 puan) tarafından
Allahtan temizliyorlar yaa benden guzel citiliyor valla:D
(2,103 puan) tarafından
Ben 'de kolum agriyor sen citile diyorum oda benden guzel citiler :)
0 oy
(83 puan) tarafından

Kiz sakin yeme  zehirlenirsin mazallah :Dne guzel iste esin sana surpriz yapmis :D

(2,103 puan) tarafından
Asla yemem ki :) allahım böyle bir kötü suprize gerçekten ihtiyacım yoktu halı tezgah ocak battı ya bide güzel yapsaydı gam yemezdim :)
(83 puan) tarafından
Olur oyle seyler arada kuzum allah agzinizin tadini bozmasin kuzum onemli olan o :) neyse kendi yapmos kendi temizlesin ver eline bir kova parlaticili su haliyi felanda bastan asagi silsin piril piril olur :)))
(2,103 puan) tarafından
Amin yavrum rabbim hepimizin ağzının tadını bozmasın inşaallah:* valla verdim bezi parlaticiyi komple silmedi kirlettiği yeri sildi bak eskisinden daha temiz oldu dedi bıraktı nerdee o günler hayatta silmez komple :)
0 oy
tarafından
Kız koca hiç mutfağa sokulur mu yemesen daha iyiydi :)) 
(2,103 puan) tarafından
Hahahha dur dur hayatımın en büyük yanlışını bugün de yaptım akıllanmıyorum ki hergun :)
tarafından
Dışarıdan aldır ye ama kocayı mutfağa sokma mutfak bomba atmış gibi oluyor
(2,103 puan) tarafından
:) savaş alanı oldu zaten temizlettim ama artık yeter biraz da o pisliğini temizlesin :)
tarafından
Temizlediyse iyi bari
(2,103 puan) tarafından
Temizledi kendi yaptı kendi temizlesin ellemem :)
0 oy
(12,851 puan) tarafından
O konu da çok şanslıyım benden daha temiz çalışır eşim her şeyi de yapar :) 
(2,103 puan) tarafından
Yok bizimki pasaklı müco kendinden önce evi dağıtır ama eli lezzetlidir:)
(12,851 puan) tarafından
Önemli olan o amannnn bırak dağılsın :)))
(2,103 puan) tarafından
Aynen valla yapsında dağıtırsa dağıtsın:)
0 oy
tarafından
Evet bi tespit daha ev neden erkek milletine emanet edilmez:)))
(2,103 puan) tarafından
Içine edeceği için:)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 495 göst.
0 oy
7 cevap 399 göst.
26 Şubat 2021 Aile kategorisinde Yarenim07 (416 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 446 göst.
6 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde YaseminBüşra (471 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 330 göst.
31 Temmuz 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

376,763 soru

11,275,438 cevap

34,663 kullanıcı

...