0 oy
724 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4 puan) tarafından

Merhaba anneler sizden bir şey rica etsem çocuklarınıza giydirmediginiz kıyafetleri benim çocuklarıma gönderir misiniz durumum yok belediyeye de başvuru yaptım ama daha onaylanmamis lütfen yardım edin kızım bir buçuk yaşında oğlum iki buçuk

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım benim ilk hamileligim keşke olsada göndersem ama maalesef yoksa çok isterdim valla Allah'ım yardım cin olsun dualarım seninle ins durumun düzelir kuzum :-*

(4 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol dualarin için bol bol dua edin de duxelsin ne olur çocuklarım için daha zor bir yere götürünce hep aynı eski kıyafet giydirince zoruna gidiyor insanının tekrar sağol canım
tarafından
Anlıyorum seni canım bilirim o durum larida elimden bol dua geliyor canım hamileyim inşallah dualarım kabul olur eşin çalışmıyor mu cnm
(4 puan) tarafından
Evet canım çalışıyor inşaat ci iş olunca çalışıyor anca
tarafından
Him anladım canım ama maaşlı bir is bulsa daha iyi olur
(4 puan) tarafından
Haklısın cnm bakıyor zaten öyle bir iş
tarafından
İnşallah bulur canım Allah'ım kimseyi Darda koymaz inşallah bol bol dua et benimd e duam dasin:-*
(85 puan) tarafından
Bilirim bu durumu benim eşim inşaat işçisi kışın hiç iş olmuyor yağmurdan buzdan dolayı. Allahım sana da bi kapı açar feraha erersin inşallah elimden dua dan başka bişey gelmiyor canım
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm ya
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
(4 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm hepinizden
-Reklam-
0 oy
(330 puan) tarafından

Malesef o yaşlar için kıyafetimiz yok :( Allah yardımcın olsun 

(4 puan) tarafından
Sağolun yinede
(5 puan) tarafından
Cnm komsumun 4aylık oglu ve 3 yasindaki oglu icin varmı
(330 puan) tarafından
İlk çocuğum ve kızım olucak. Yeğenim var 5 aylık o da kız. Ona küçük gelenleri ben alıyorum.
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Nerde yasiyosun canim 

(33 puan) tarafından
Gebzenin neresi canm
0 oy
(523 puan) tarafından

Allah yardımcınız olsun. Canım Rabbim sizlere ve bizlere hayırlı helal bol bereketli kul hakkı yemeden bol bol rızık versin İnşallah tez zamanda

0 oy
tarafından

Benmde yok.maalesf ama giysi kumbarasi fslan yokmu orda. 

(4 puan) tarafından
Yok cnm ya sağol canım yinede

İlgili bir soru bulunamadı

376,689 soru

11,273,831 cevap

34,658 kullanıcı

...