0 oy
698 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Bizimki yaklaşıyor dün durduk yere eşim sordu ne yapiyim ne aliyim sana dedi bende benim soylememle olmaz senin gönlünden ne kopuyorsa dedim tabi öyle de eğer istediğin hoşuna giden bisey varsa onu aliyim diye sordum dedi ondan sonrada doğumum olacak allah'ın izniyle daha ona var tabi 25 haftaligim ozaman güzel bisey al anlamli olsun dedim o ayri bu ayri dedi dogumun olsun ona baska birsey alirim dedi bide ilk bebegimizi kaybettik 1 ay içinde hiç eve falan gelmeyince bunda daha çok önemsiyor bekliyor sabırsızlıkla öylemi beyfendi dedim bana uyar vala dedim :Dsiz olsanız eşinize ne istediğinizi soylermisiniz yoksa kendisinin mi almasını istersiniz ben istediğim bisey olursa söylemeyi düşünüyorum çünkü eşim çok anlamaz evlilik yildonumunuzde ve doğum yaptıktan sonra size ne hediye aldı kızlar esleriniz banada fikir olsun

42 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Hiçbir şey  almadi desem

(1,505 puan) tarafından
İnanırım eşim de önceden öyleydi baktı ben üzülüyorum sonradan almaya basladi
(2,375 puan) tarafından
Hayir Benim ki birkaç kez çiçek aldi ayi aldi sonrasinda hep para verdi kendine al dedi oda hediye olmuyor iste içinden gelerek düşünüp almasi baska bisey tabiki parayi zaten hep verebilir.  Anladin mi   :)
(1,505 puan) tarafından
Aynn canm hiçbirşey almadı deme kız ozaman adamın gunahina girme Ayi almış daha ne:)))))
(2,375 puan) tarafından
Hahahjjj birsey deyince kucaklayıp getiriyor zaten bunu almadim mi diyor 9 senedir   :Ddd
tarafından
Eylül de valla bakalım ne alçak:) ama biraz odun oldugu için pek bı ümidim de yok
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Ben kuyumcunun önünden geç diyorum anlıyor jsjsjsjs
(1,505 puan) tarafından
Hahahahah en güzel cevap
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Evlilikte yıldönümünde cüzdan çanta yüzük mumlu gül yaprakli kutlama kıyafet vs 

İlk doğumda altın bileklik 

İkinci doğumda da altın kolye yapacaktı istemedim lazer epilasyon ve ehliyet almak istediğimi söyledim 

Eğer gerçekten istediğin birşey varsa söyle yoksa bırak Kendi zevkine göre baksın
(1,505 puan) tarafından
Oo massallah enişteye Aynn öyle yapiyim canm gene yorumlara bakıyim de aklımda bisey kalırsa söylerim
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Doğumumla yıldönümü arasında 15 gün vardı. Doğumumda pırlanta tamtur, yıldönümünde çiçek ve tektaş aldı
(1,505 puan) tarafından
Vay buda güzelmiş
0 oy
(12,477 puan) tarafından
İlk çocuğum da telefon aldı yıldönümü kutlamıyoruz 
(1,505 puan) tarafından
Ay telefon iyi fikir ya benim yeni ama hafızasi çok az
(12,477 puan) tarafından
Hafıza kartı alsın gb si çoook olan :)
0 oy
(2,244 puan) tarafından
4 temmuz ilk evlilik yıl dönümümüzdü unuttu :(
(1,505 puan) tarafından
Unutkanlık olabilir canm hepsini aklında tutamıyorlar ki sende güzel bir msjla hatirlatsaydin mutlu olun da vala hediye falan bos iş sorduğumda bakma
(2,244 puan) tarafından
Evet canım haklısın ağız tadı hepsinden önemli
0 oy
(1,264 puan) tarafından
Benim eşimin kafası farklı calışıyor bana sac tava almıştı sevgililer gününde de tac tan caydanlık takımı almıştı özel bir günümüzde daha kepce takımı almıştı bizde böyle 
(1,505 puan) tarafından
Hahahahah kız ne güzel vala en azından kullaniyosun
(1,264 puan) tarafından
Ben alıştım artık ya o değilde sevgililer gününde herkes eşinin hediyesini paylaşıyor icimden caydanlık paylaşmak gelmiyor eşimde diyor pırlanta altın alacak param yok bari ev eşyası alayım kulan
(1,505 puan) tarafından
Millete ne bakıyorsun canm ya huzurunuz olsun da vala caydanligini paylaş oda hediye sonuçta
(1,264 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
tarafından

Her şeye birşey aldığı için şunu  şunun için aldı desem yalan olur   onun için herşey özel  Gebe lık müjdesi için cinsiyet için herey özel onun için  o yüzden su nu aldı diyemem  

(1,505 puan) tarafından
Ne güzel vala
tarafından
Evet çok güzel çok şükür
0 oy
(82 puan) tarafından
Hiçbişey aklına bile gelmez özel günler 
(1,505 puan) tarafından
Ay anam oda zor:(
(82 puan) tarafından
Ben alıştım takmıyorum artık cnm
0 oy
tarafından
Hiçbirşey maç izledi evlilik yıl dönümünüzde
(1,505 puan) tarafından
Ah ah bu erkekler:(
0 oy
(3,419 puan) tarafından
İlk yılımda hiçbir şey almadi bu ay ikinci yıl dolacak alcagını sanmıyorum kutlamaz bile kavgalıyıx çünkü bende kutlamayı almayı düşünmüyorum
(1,505 puan) tarafından
Inşallah aranız düzelir herşey yoluna girer :(
0 oy
tarafından

bizim ki de ayin 15de ilk evlilik yıldönümümüz eşim de bana soruyor ne alayim ne yapayim diye. en son bileklik yapayim mi dedi sen bilirsin dedim  bakalim ilkini kutlayalım sonra 30. da fln yapariz dedim:D Allah nasip eder inşallah yani sadece ilk olduğu için istiyorum bunu. ertesi gün onun doğum günü o yüzden ben pasta yaptırıp saat almayı düşünüyorum. bi ara istiyordu saat. şimdilik böyle bakalim. gerçi şu an küsüz ama olsun bizim ki uzun sürmüyor zaten:D:ermm:

(1,505 puan) tarafından
Hahahah küsluk geçer mutlulugunuz daim olsun insallah bende bileklikte var
tarafından
Allah razı olsun sizin ki de inşallah
bende de var da eşim farklı bi tane yapayim mi dedi işte bakalim
0 oy
(33 puan) tarafından

Benim kocam hiç hediye almayı beceremez her özel günde aynı muhabbet sana ne alayım der sonra beceremez kendi kendime hediye alırim:D

(1,505 puan) tarafından
Hahahahah bu iyiydi
0 oy
tarafından
1 yıldönümü geçirdik eşim bana zen den safir pırlanta bileklik aldı doğum günümde aynı setin  yüzüğünü sevgililer gününde de kolyesini almıştı sağolsun Allah başımdan eksik etmesin :) 
(1,505 puan) tarafından
Amin amin vala eniste super akilli hepsini yavas yavaş alıp bir set oluşturmuş:(
0 oy
tarafından
Nisanli iken hep yemege gotururdu çiçekler alirdi evlendik 1 defa cocek aldi 3 yil evli kaldim bi bo.k almadi yemege goturmedi zaten romantik degildi baska karilarla yedi
(1,505 puan) tarafından
Yedirsin bakalm bunun diğer tarafida var rabbim görüyor yeter kuzum önce huzur mutluluk zaten bu hediye faln boş işler
tarafından
Aynen oyle canimm Rabbim büyük
0 oy
(2,643 puan) tarafından
Üç yıllık evliyiz ilk yıl resimlerden albüm yaptırmıştı bir de altın küpe almıştı ikinci yil bileklik aldı üçüncü yıl da robot süpürge:)
(1,505 puan) tarafından
Of massallah super super devam böyle enisteeee
0 oy
(1,856 puan) tarafından

Sürpriz telefon aldı ama özel gün vb değildi çok sürpriz oldu telefon almayı da düşünmüyordum 

Onun dışında çiçek pasta 

Pasta pantolon bluz 

Pasta  ayakkabı 

Pasta...

İmitasyon küpe kolye (ben severim) 

Çanta 

Aslında eşim özel gün olmasına gerek yok bir dünya borcu da olsa muhakkak bir şeyi ağzımdan duysa hemen alır maddiyati olsa  altın da alır ama malesef:)
(1,505 puan) tarafından
Önemli olan altın deyil vala canm okadar altın alsa ama huzur mutluluk olmayınca hiçbirisi ise yaramaz takmassin bile ucuz olsun sevsin saysin bu yeter de artar bile
(1,856 puan) tarafından
Aynen ben zaten hiç altın işini sevmedim evlendim bir ay dolmamisti sattım hepsini tabi büyük zarar ettik orası ayrı :)))
0 oy
(3,973 puan) tarafından

Esim alyans almıstı, bestas almıstı bileklik aldı. Altın yüzük aldı. 2 dogum yaptım ilkinde 26 gr ozel bileklik yaptırdı 2.de altın kolye aldı. 7 senelık evliyiz arada sürprizler yapar genelde altın takı olur. Cıcek böcek almaz, düşünür mutlu etmeye calısır Allah razı olsun :)

(1,505 puan) tarafından
Amin rabbim daim etsin inşallah cicek bende sevmem soluyor diye böyle anı olarak kalsın isterim herseyimin
(3,973 puan) tarafından
Amin inşallah canm. Evet cıcek soluyor gereksiz geliyor banada
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hiç bişey ...............
(1,505 puan) tarafından
:(((((((((((((((((
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Her evlilik yildonumunde bisey almstr cnm 6 yıllık evliyiz..birinde 5 taş almsti..genelde taki almayi sever..zevkine guvenirim oyuzden bunu al fln demem genelde..
(1,505 puan) tarafından
Iyi canm rabbim daim etsin inşallah
(3,901 puan) tarafından
Amin cnm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 533 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde Smyyee (808 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 384 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy