0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından

annem 2. evlilik olalı 13 yıl oldu üvey babam diyorum ama rahmetli babam gibi herşeyi şiddet yok çok şükür görmedim anneme olsun kardeşime olsun ama rahmetli babamım yürüyüşü konuşması  hal ve hareketleri rahmetli babamım sağ ayağı aksardı yürürken konuşurken heyecan yapardı kelimeler ardarda gelirdi tıpatıp aynı bakarken milletin lafıyla  adama ısınamamıştım sürekli uzaktım mesafeli evlendim ama annemden çok arar düşünür beni torununu hatta telefonda ağlarda çok özleidm sizi der bu sene 2 yıldan sonra ilk defa memlekete gittim kızıma o kadar düşkün oldu ki eve geldik her görüntülü konuşmada gözleri dolar oluyor anlamsız şekilde her hareketini babama benzetiyorum kendimi bazen suçluyorum bu benzetmeden ama öyle normal mi  sizce bugün bile kızım 2 yaşına girdi ne eksiği var dedi 300 tl yolladı istemedim bile kendi bulgaristana gider eli dolu gelir bana kargo yollar sagolsun  İYİKİ  ANAMLA EVLENMİŞ  diyorum soranlara :ermm:

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha ne istiyorsun kiz iyiyle karsilasmis annen daim etsin inşallah
(196 puan) tarafından
amin canım Allah razı olsun Allah herkesi şey babası olanları iyi lerle karşılaştırsın  inşallah
tarafından
Amin inşallah bizimki oz uveyden beter
(196 puan) tarafından
Allah iyilerle karşılaştırsın seni de canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öz baba  yapmaz  inanki 
(196 puan) tarafından
aynen bazen düşünüyorum da öz yapar miydi Allah razı olsun kendisinden bugün baya duygulandım ya sizinle paylaşmak istedim
tarafından
Çok güzel ...
Güzel şeuler okumak motive  ediyor.
Ve sen  bu adamı çok sevmek istiyorsun  çünkü  çok  babacan  davranıyor  ama rahmetli  babana ihanet  edermişssin gibi bie korkuya kapılmışsın  lütfen bu korkuyu  arkana  bırak  ve o babanın  elini öp başına  koy  onunda bir evlat  tarafından  sevilmeye  hakkı var  o nasılki bı kadar baba gibi  yürekli  davranıyorsa sende ona eblat gibi  bir yürekle koş ❣
(196 puan) tarafından
doğru diyorsun  canım bekarken öz babamın tarafından doldurmalara  geldik adamı hep üzdük yeri geldi sofrasına oturmadık yeri geldi evi terk ettik babanneye  taşındık şimdiki aklım olaydı hiçbirini yapmazdım evlendikten sonra anladım geç oldu ama çok şükür sağ  baba diye biliyorum bazen bana ağlayarak seni çok seviyorum  kızım diyor burnumun  direği sızlıyor resmen çok şükür iyiki var iyiki bizimle
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Bence çok güzel bir durum kendini hiç suçlama ve herkes bu kadar şanşlı olmuyor ne yazık ki . Sizin bu anlattığınız sevgiyi, ilgiyi ve şefkati çoğu insan kendi öz babasından görmüyordur
(196 puan) tarafından
ben rahmetli babamdan görmedim gerçi küçüktük Allah razı olsun kendisinden 13 yasımda babam vefat etti tabi o an ergen zamanı anlamıyor insan ilgili sevmeyi ama üvey babamda görümce sevmeyi seviniyorum
0 oy
tarafından
Allah razi olsun denir . Rabbim iyi insanla karsilastirmis . Cok şükür iyi insanlarda var 
(196 puan) tarafından
çok şükür canım her zaman anama derim iyiki evlenmişsin bizim  itirazımıza rağmen derim güler bana çok şükür biz ondan razıyız rahmetli babamım tarafı bekarken  baya doldurdu bizi adama ergen zamanı yapmadığımız kalmadı tripler falan şimdi düşünüyom da adam  iyi yani niye miletin lafina bakmışım diyorum
tarafından
Bi akrabamiz bosanip evlendi iki kizi vardi bizim yasimizda . Adam cok iyi Allah razi olsun . Bosver canim kucukmussunuz o zaman bundan sonra iyi olursunuz
(196 puan) tarafından
aynen bekarken adama neler dedim üzdüm milletin lafina  şimdi evlendim bana her kızım dediğinde gözlerim doluyor
tarafından
Uzulme kuzum gönlunü alirsin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Öz babam var daha o bile aramaz beni 11 sene oldu.. Ne torunlarını arar ne evlatlarını.. O kadar düşüncesiz vurdum duymaz. Umursuz ki. Torun umrunda değil.. Kırk yılda Bi gideriz gidince ilk Bi ilgilenir konusur kızlarımla o kadar. Yani Allah herşeyin hayırlısını versin. Ne kadar şanslısın. Annen de sende. O kadar zor duruma düştüm de bırak para vermeyi arayıp sormadı bile. İnsan baba dan bekliyor yani. Ne bileyim parası pulu onun olsun insan bir arar hal hatır sorar. Yok bolca içkiye yatırır evine çocuklarına yok. 
(196 puan) tarafından
Allah sabır versin canım rabbim eşinden  ileride evlatlarından yüzünü güldürsün  inşallah
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Çok şükür annen şanslıymışta iyi birine denk gelmiş istisnalar arasında Rabbim daim etsin :)) 
(196 puan) tarafından
amin canım Allah razı olsun
0 oy
(10,741 puan) tarafından
Herkes kötü olacak degil ya canım. İşte boyle iyilerin yüzü hürmetine duruyor bu dünya. 
(196 puan) tarafından
çok şükür aynen iyiki varkar
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Benim öz babam ama bir defa olsun bu saydıkları nın birini yapmadı 
(196 puan) tarafından
yakın zamanda yapar inşallah anlar hatasını inşallah

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 352 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 446 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 300 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 200 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...