0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Bugun kontrole gittim ***** bi doktora ergun tufan diye biri kendi doktoruma sira bulamamisdim ergul sivriye neyse girdim muayneye anlattim sorunumu ben sana bakamam seni kim dogurttuysa ona git dedi yillik izne cikdigini soyledim dedi iste dikislerine bakiyim ama muayne etmem dedibakti dikislere tutmuslar enfesksiyon yok dedi altan usg ile bakti rahim sarkmasi yuzunden mesanede baski olusmus o yuzden idrar kacirmasi oluyormus buda ameliyatla duzelirmis rahatsiz olursan ileriki zamanlarda doktorun ameliyat eder dedi

Ben zaren rahatsiz olmasam neden gidim doktora zaten idear kwcirmasindan kim rahatsiz olmaz ki neyseki eylulun 3nde oglumun randevusu var ozaman kendi doktoruma alicam randevuyu

9 Cevaplar

+11 oy
tarafından

Bişey sorcam niye nickini yazıyorsun başlığa ???

(1,298 puan) tarafından
Bende merak ediyordum bunu iyi ögrenmiş olduk demekkı her zaman merak ediliyor arkadaş her başlığa ismini yazdıgına göre
(2,765 puan) tarafından
Bak bakalum her basliga yaziyormuyum ismimi

Sana gergin bi sekilde cavep yazmadim
(4,152 puan) tarafından
Ahahahah :-))
(295 puan) tarafından
Arkadaşım boşver yazsın ne var ki bunda
(2,350 puan) tarafından
Ya işte kim oldugnu belirtiyor başa koca koca yazarak :) whhsjejdjd
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bazi doktorlari gram anlamiyorum.Yani ne farkeder ha o bakmis ha digeri .Bu nasil doktorluk ? Hipokrat yemininden haberi yok herhalde .
(2,765 puan) tarafından
Oyle valla ya ne degisik insamlar var anlamiyorum bende zaten hastane ortami insani iyice geriyor
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne ameliyatı olacaksın ki bunun için bende de var idrar kaçırma 
(4,698 puan) tarafından
Zor bir ameliyat mı acaba ben olmak istesem oğluma bana bakacak kimse yok
(12,481 puan) tarafından
Bende de var idrar torbası sarkmış ameliyatla yukarı kaldırılması lazım demişti doktor
(2,765 puan) tarafından
Rahmimi geri cekiceklet sanirim bide arkadasin dedigi gibide dikis
(1,438 puan) tarafından
Benim bildiyim hic zor diyil həmən kalkın eve gide biliyorsun.
(2,765 puan) tarafından
Ben hic bilmiyorum ki ki hic bir fikrim yok ameliyatla ilgili
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Geçmiş olsun bende var malesef benimde ameliyat olmam lazım 
(2,765 puan) tarafından
Gecmis olsun sanada canim
(12,481 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
tarafından

Öncelikle çok geçmiş olsun cnm    evet çoğu doktorda var bu sorun nerde doğum yaptıysan karaya git deniyor  ben sinirlenip onlar doktorda siz değil misiniz diye kahga ettik doktorla geçen gün  çok cankim yanıyordu   kendi doğum yaptığım hastane  dışında olduğu  için gidememistim    en son tartışma esnasında eski doktorum geldi onun sayesinde rahatladım

(2,765 puan) tarafından
Ne igrancler canim ya valla bak oglum icinde muayne ettirdim gene ayni sekilde ben muayne etmem dedi birazdan sikayet edicez internet uzerinden
tarafından
Cimere yazın direk cnm
(2,765 puan) tarafından
Yazdim canim bir saat kadar once
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Daha ikinci çocuğun sanırım ve yaşında küçük yazık doğumlarında çok mu zorladılar seni rahim sarkması için çok erken daha
(2,765 puan) tarafından
Ikinci dogumum da hic gobegimede bastirmadilar nasil ildu anlamadim yasim 20 suanda benim bende cok tedirginim ve korkuyorum ya ileriki zamanlarda ne olcak hic bilmiyorum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım 
(2,765 puan) tarafından
Sagol canim benim
0 oy
(710 puan) tarafından
Aynı sorunu ıkınxı dogumdan sonra bende yasadım canm ama ilaç kullandım gectı  Baska bır yere daha görün istersen gecmıs olsun bubarada
tarafından
Hangi ilacı kullandınız
(2,765 puan) tarafından
Banada bi ilac vermisler ama ne ilaci bilmiyorum alsammi almasammi karaesizim ilaci ama eger gercekten ise yariycaksa aliyim bende
tarafından
İlacın ismini bana söyler misiniz acaba bn de perişanım ya: ( bir de bir önerim de olacak size kegel egzersizleri çok iyi geliyor idrar kaçırmayı büyük oranda kesiyor affedersiniz idrarınızı yaparken bir bırakıp bir tutuyorsunuz başta tutamıyorsunuz sonra zamanla tutabiliyorsunuz bu işte pelvik kasları güçlendiriyor
(710 puan) tarafından
Kızlar inanınkı hatırlamyrm aradan 9 ay gectı ama bende ilaç işe yaramştı
tarafından
Anladım çok teşekkür ederim
0 oy
(128 puan) tarafından
ŞANLIURFA  metrolife esra ünal kadın dogum doktoru 
(2,765 puan) tarafından
Ben eskisehirdeyim canim urfayla bi alakam yok kuzum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yaren kartal (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde LEMAN339 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 541 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 955 göst.
25 Eylül 2020 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu

377,757 soru

11,306,243 cevap

34,733 kullanıcı

...