+1 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
92 günlük oğlum 5 gündür kaka yapmiyor ondan önceki kakasını da 4 gün sonra yapmıştı yani en son pazar günü akşam yaptı kaka bi daha yapmadı gazini popodan çıkarıyor ama çıkarırken çok ağlıyor pazartesi günü hastanedeydik söyledim doktora 1 hafta yapmazsa getir dedi hiç bakmadı bile sizinde çocuğunuzda böyle oldu mu ?? Olduysa nasıl düzeldi bu arada hem günde sadece bi kere akşamları mama yiyor 3 yada 4 ölçek 

6 Cevaplar

0 oy
(392 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Mama markanın hipp yada aptamil al bebeğine sub simplex damla ve biogaia damla kullan ben de aynı sorunu yaşadım kızım 2.5 aylık dört bes günde yapıyordu doktor bol bol su ver bol emzir iki damlayı düzenli kullan ve mamasını o iki markadan birini kullan sabahları aç karnına bir çay kaşığı zeytinyağı ver karnına ve bacaklarına hergün sabah masaj yap dedi bir kez lagman yaptı ve bir daha çok çok zor durumda kalmazsan yaptırma dedi dediklerini aynen uyguladım ve allaha bin şükür bir aydır düzenli alttan üstten gazını rahatlıkla çıkarıyor ve kakasını gün aşırı yapıyor 
(2,321 puan) tarafından
Zingo Damla verdi bize doktor
tarafından
Mamasi hipp canim biogai damlada kullanıyorum zeytinyağını ac karna değil ama normal bi  zamanda veriyorum ama 5 gün oldu hala kaka yok
(392 puan) tarafından
3 aylık doktor tavsiyesine uyarak verdim canım faydasını gördüm çok şükür sen düzenli ver hergün masajıda ihmal etme faydasını görürsün
tarafından
İnanır mısın sabahtan beri masaj yapıyorum ama hala tık yok
(2,321 puan) tarafından
Bende valla ağlamaktan çatladı
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Zeytinyağı içir canım.

Probiyotik damla var onu ver 
tarafından
Zeytinyağı içiyorum günde bi cay kaşığı biogai damlada kullanıyoruz ama yok yapmıyor kaka
(3,446 puan) tarafından
NBL yı dene canım birde mama yüzünden de olabilir farklı bı mama denesen
tarafından
Doğduğundan beri bu mamayi kullanıyorum Hipp eczacı en çok bunu tavsiye etti kabızlık ve gaz yapmıyor dedi ama günde 1 kere içmenin kabızlık yapcaginida pek düşünmüyorum
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm oglan da 65 günlük bizde de aynı sorun var.4-5 gunde bir kaka yapiyor bazen 2-3 gunde bir yapiyor dogdugundan beri böyle.Doktora götürdük fitil verdi.
tarafından
Bizim 2 buçuk aydan sonra başladı dogdunda günde 7 8 kere kakali bez alıyordum altından sonra git gide azaldı suan bu durumdayız
(2,321 puan) tarafından
Bizde 66 günlük aynı dert bzmde hipp kullanyz günde bir defa ,30 CC
(3,895 puan) tarafından
Bn mama vermiyorum yine de böyle :(
tarafından
Hadi ya bizde 1 kere veriyoruz
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Aynı dert bende de var
tarafından
Doktor 1 hafta yapmazsa getir dedi sanki o an başka çocuk eline yapışacak
(2,321 puan) tarafından
Çatlar çocuk bir hafta ya
tarafından
Oyle dedi valla yapcak smdi gene götürsem 1 hafta olunca gel dicekler
0 oy
tarafından
Zeytin yağını direk ağıza verirseniz fayda etmiyor sütun yada mamanın içine 1 yemek kaşığı koyacak siniz sonra hemn çözülüyor zaten ne varsa gelir ben oule yapiyrum
tarafından
Qnladim canim akşamki mamasina koyarım o zaman
tarafından
Aynen canım mutlaka dene ama biberonun dibinde kalsa bile onu içir
tarafından
Tamam canım
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Canım artık aylıklara geçebilirsiniz maşallah üç aylık olmuş yavrun  . Mamasına zeytinyağı damlatabilirsin benimki de anne sütü alırken 8 gün yapmadı çatlak oluşmuş fitil krem falan baya ağlamalı günlerdi öncesinde bende doktora götürmüştüm aman dikkat et ..
tarafından
Ediyorum canım pazartesi özele götürcem artık devlet attı bizi başından

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 194 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glsn (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 163 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
3 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mormenekse (1,403 puan) tarafından soruldu

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı

...