0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
2.ye hamileyim defalarca yazdim zaten doguma az bir zaman kaldi icimi korku sardi kizlar öğretmenim ucretsiz izne ayrilacam zaten ama ikisine birden yetebilecek miyim nasil olacak korkuyorum 

34 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende korkuyorum.benimde dogumuma az kaldı. Kendimi feda edip bakacağim mecbur. Bazen yorgunluktan ve uykusuzluktan oturup ağlasakta göz yaşlarını silip tekrar ayaklanacagiz   :D 

Zor olacak ama zamanla duzelecek insallah
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ilki ne kadarlik
(225 puan) tarafından
Ilki 4.5 yasinda canimn
tarafından
Ben ilk 1yas 9 aylıktı  ama şükür allah yardım etti yoksa kullar yüzüne bile bakmıyo
(6,053 puan) tarafından
Oo masAllah kuzumm  ilki buyumus kocaman olmus Allah in izniyle bas edersin
0 oy
(4,911 puan) tarafından
Araları kac yaş
(225 puan) tarafından
4.5 yas canimm
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Başlarda zorlanırsın sonra taşlar yerine oturur düzen olur hiç korkma 
(225 puan) tarafından
Evet zor olacagindan eminim
0 oy
tarafından
Valla bende korkuyorum  bakalım doğunca belli olucak heralde :))
(225 puan) tarafından
Hakkimizda hayirlisi ins bu yükün altindan kalkariz guzelce ve evlatlarimizi guzel yetistiririz
0 oy
tarafından
öyle güzel bakılıyor ki eöinim en iyi sen bakarsın..benim eşim geç gelen biri işten dolayı 12den önce pek gelmezdi büyük 5 yaşındaydı ikinci doğumumda.ben hastanedeyken görümceme bırakmış eşim 3 gün kaldım nerdeyse..eve geldim temizledim yemek yaptım görümcem haftasonu kalayım dedi istemedim ayaklandım hemen..17 günlükken 10 saatlik yola gittim..neyse bebek büyüyor eşime derdim ki ben banyoya geçiyorum çocukcağlarsa bak salla..bir çıktım çocuk ağlıyor bakmıyor ben hemen çıktım banyodan bir ayağımla beşiği sallıyorum bir yandan da giyiniyordum..anladım ki kimseden fayda yok kendim hallettim herşeyi..hastaneye bile hep 2 çocuğumla gittim geldim..şu an büyük 7 küçük 2 yaşında..şimdi de okul telaşımız başlayacak
(225 puan) tarafından
Haklisin canim rabbim.yardim eder eminim ama insam bilmediği seyden korkarmis galiba bizimki o hesap
tarafından
ilkinden tecrüben vardır illa ki cnm buraya da sorabilirsin yardımcı olurlar
0 oy
(152 puan) tarafından
Albendende o kadar hicc bitmesin istiyim hamilelik 
(4,758 puan) tarafından
Bende 32 haftalık ikinci kızma hamileyim 2 yaşında kızım var bende korkuyorum diloş sen alılverps yaptın mı çantanı hazırladın mı yani kıyafet olarak neler alacaksın nerde yaşıyorsun kollu kolsuz kaç kat giydirmek gerek
(152 puan) tarafından
Yaptim canim cantayida hazirladim dün benim buda erkek oldugu icin hastane cikisi 3 bes parca bisey aldım valla kollu koydum çantaya hepte kollu aldim zaten önümüz kış diye
(4,758 puan) tarafından
İyi yaptın canım Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah benimde ikinci de kız ilk kızımdan bir sürü şey var onları bugün yıkadım bir kaç parça eksik var fazla bir şey almayacam
(152 puan) tarafından
Aynen canim zaten inan hersey cok ucmuss fiyatları rabbim herkesin yardımcısı olsun
(4,758 puan) tarafından
Öyle vallahi canım
0 oy
tarafından
Ay cnm aynı ben 3 ay  önce bende o kadar  stres yapıyordum ki allah her işi yoluna koyar dünyayı güneşi  bütün kainatı  düzene koyan rabbim bizim hayatınızı mi düzene koymicak  zor evet  hatta herşey bitecekmiş  gibi geliyo  2 çocukla ama hayat yani doğacak o bi şekilde 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Benim ilki beş yaşında şuan ikinciye hamileyim 

Gayet güzel olucak Allah'ın izniyle kendine güven iki tane de ne var kız bebek bakmak çok güzel ohh miss gibi kokusu
0 oy
(8,954 puan) tarafından
Benim biri 8 biri 1 yaşında bazen gerçekten  yapamıyorum gibi hissediyorum ama bu da bi süreç zamanla herşey rayına girer böyle düşünme 
0 oy
(2,064 puan) tarafından

Şükür et benim 2 yaşında maşallah senin büyümüş Allah bağışlasın her ikisini de <3. Bende aynısını düşünüyorm benim kızım 2 yaşında 5aylık hamileyim 

0 oy
(1,794 puan) tarafından
6 haftalık hamileyim kızım iki yaşında. Şimdiden korkuyorum yetebilecek miyim, kızımın cicuklugunu elinden mi çalıyorum diye.. Ağrılı geçiyor hamilelik fazla oyun oynayamiyorum uzanıyorum, kucağıma alamıyorum.. off çok duygusallastim durmadan öpüyorum üzülüyorum o na
(225 puan) tarafından
Ben de agislastim iyice zor oturup kalkiyorum oynaamıyorum ben de öpmeye calisiyorum surekli ama yeterli olmuyor
(1,794 puan) tarafından
Seninki büyükmüş canım aklı erer artık. Kıskançlığı fazla olabilir.digumdan sonra duruma göre kreşe yolla istersen. Bebekle ilgilenirken o da sıkılmamis olur
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benim ilki 5 yaşında 2. 4 aylık olcak inan korkularım çok yersiz keşke çok önceden yapsaymışım büyüğüne evde arkadaş oldu sıkılmıyor evde uysallaştı ve küçüğü uysal olursa inşallah hep büyüğüne odaklandım ihmal etmedim hadi beraber bebeği yıkayalım giydirelim veya emzirirken yanimda boyama etkinlik falan yaptık bende yıpranmadım eski rutinime devam ettim
0 oy
tarafından
Bir sınıfta 30 çocuğa yetiyorsun da onu mu düşünüyorsun. Allah her şeyin kolaylığını verir içini rahat tut. Hem kardeş hem arkadaş geliyor :) 
0 oy
tarafından
Benim biri 19 aylık biri 3 aylık of diyorum harika mukemmel hiç zorlanmiyorum 

Demek çok isterdim ama öyle değil ev kalabalık olmasına rağmen yetişemiyorum zorlanıyorum ama şuan alıştım bu duruma bir şekilde idare ediyorum senin ilki büyükmüş fazla zorlanmazsin 
0 oy
(726 puan) tarafından

İşin zor olacak biraz Allah kolaylık versin:D

0 oy
(14,081 puan) tarafından
Yetişirsin ALLAH 'ın izniyle RABBİM her daim yanımızda herşeyden önce sen bir annesin 

Ve öğretmensin o çocuklara annelik yapabiliyorsan kendi çocuklarına gül gibi bakarsın yetersin
0 oy
(51 puan) tarafından
Korkulacak birşey yok, sizin onlara nasıl davranacaginiz ve nasil yetistireceginiz önemli. Zira tutumları bu dogrultuda ilerliyor.
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Zorlanacağını sanmam büyüğün anlayacak yaşta çünkü  benimkilerin arasında 3 yaş var
0 oy
(17 puan) tarafından
Benimde 2017 li bir oglum var suan 25.haftamdayım aynı seyleri bende dusunuyorum hayirlisiyla kalkarız altından 

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 343 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 278 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 191 göst.
12 Ağustos 2022 Aile kategorisinde ilknurlaa (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 604 göst.