0 oy
898 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün fatura bıraktılar.az önce de benim herif gelmişti bişey almaya.faturayi bana gösterdi ben mi yanlış görüyorum dedi.bi baktım bildiğin 24 bin küsür yazıyor.bizde televizyon yok.ışıklar da çok nadir yanar.bulasik makinasını kullanmıyorum zaten.camasir makinası da 3 4 günde bir çalışır.şofben de gün ısı var.

Sadece klima var onu hiç kapatmiyoruz.

Çünkü kızçe ameliyatlı doktor oda sıcaklığı 24 dereceyi geçmesin dedi.

Ama o da yaksa yaksa ne kadar yakar ki.geçen ay dandirik bı klima vardı 400 kusur gelmişti.

Bu da hadi en fazla olsun bin lira yani mesela işte.

24.000 olma ihtimali var mı sizce de

.

49 Cevaplar

0 oy
(7,661 puan) tarafından
24 bin imkansız isyerlerine bile o kadar gelmiyordur
tarafından
Ay ne bileyim şaka gibi bı de parça parça yazmışlar bı yazmışlar 700 TL bı 200 TL toplam borç 24.000 yazmışlar saçmalık .klima olur mu diye düşünmedim değil ama mümkün değil yani
(7,661 puan) tarafından
Bi araştırın yani bi eve imkansız öyle gelmesi
tarafından
Ben sorgulayayim dedi ama bakalım ne diyecekler merak ettim ben de
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Fabrika mi isletionuz kizzz
tarafından
Ay anam ne bilem gız korktum bı an klima o kadar yakabilir mi diye
0 oy
(80 puan) tarafından
Fabrikaniz yoksa gelmez canm
tarafından
:D nerdee bacı klima eder mi  o kadar diye korktum da saçma yani ya
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Mahallenin elktrigini size kitlemişler sanki
tarafından
Ya klima o kadar eder mi diye düşündüm bı an yani nasıl böyle bı sacmalik olabilir ki.ne diyecekler çok merak ediyorum
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Bizede bu ay fazla geldi bi ara canım 
tarafından
24.000 olabilir mi yani peki sizce
(2,127 puan) tarafından
Hayır tabikide one oyle kız araba alırsın o fiyata bizede fazla geldi derken normalde 80 geliyodu bu ay 140 gelmis
tarafından
Hee ya ne bileyim bir de açıklamalı göndermişler bı 700 bı 200 yazmışlar da yazmışlar  yani
0 oy
tarafından
Imkansiz fabrikalara anca o kadar geliyo
tarafından
Yani.bence de .şok oldum ben de görünce ya klima o kadar yapar mı sizce
tarafından
Mumkun degil yapmaz
tarafından
Bakalım ne diyecekler açıklama olarak çok merak ettim
0 oy
(1,380 puan) tarafından
Çok fazla olmaması lazım bir bakın pazartesi günü çok şaşırdım bu ara geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah Allah'a emanet olun 
tarafından
Bı sorgulayayim dedi de inanamadim ben de şok oldum görünce klima eder mi acaba diye düşündüm.sagol Allah razı olsun kardeşim sen de Allah'a emanet ol
0 oy
(454 puan) tarafından
Yanlışlık olmuştur gidin itiraz edin benim suyum birgün aşırı fazla geldi sonra gösterdik meğer başka apartmanla karışmış saatler ilk baştan beri başkasının faturasini oduyormusuz düzelttiler bir senedir su odemiyoruz eski odenenlerden dusuyorlar
tarafından
AA iyi bari çıkmış ortaya ya.kiz bin iki bin olsa ne bileyim o da fazla da yani.eyvallah dicem ama 24.000 nasıl oluyor anlamadım klima eder mi diye şüpheye düştüm resmen
(454 puan) tarafından
O fatura kafelere bile gelmiyordu:)
tarafından
He vallah ya bı de tek oda yani bı tane klima var kapıyı kapatıyoruz da
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Yanlışlık vardir

Sanayide gelmez o kadar²
(7,654 puan) tarafından
240 tl yi yanlış yazmis olabilir
tarafından
O da geldi aklıma başka açıklaması zor yani
(7,654 puan) tarafından
Tabi canım ben is merkezinin yönetiminde çalıştım tüm ortak olan ve plaza ışıklandırması led vs o kadar gelirdi 27 katli yer
tarafından
Yani.bir de tek klima var ve tek oda kapıyı kapatıyoruz yani :D dediğiniz gibi ya 0 fazla olmuş ya da sayacla ilgili :)
(7,654 puan) tarafından
Beklemeden itiraz dilekcesi verin
0 oy
(644 puan) tarafından
Kiz abemlere 750 lira geldi cok geldi dedik cok.ama cok.fazla gelmis itiraz edin 
tarafından
Ya o kadar gelse diyecem klima çok yakmış belki ama geçen ay da başka klima vardı o da gece gündüz çalıştı 400 kusur geldi.24.000 nedir dedim şok oldum ya
(644 puan) tarafından
Itiraz edin canim yalis olmustur belki
tarafından
Bı bakacam benimki bacı.akil dışı yani
0 oy
(152 puan) tarafından
Hemen itiraz edin canim 
tarafından
Sorgulayayim dedi bi bakalım zaten mecbur bacım o kadar ne edecek.neye göre aciklamalari ne çok merak ettim
(152 puan) tarafından
Belki sayacta felan vardr bi problem canım korkma ins düzelir
tarafından
İnşallah.zati bizimki hayatta ödemez anasının gözü dür de şaşırdım baya yani :D
(152 puan) tarafından
Yani insan sok olur :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Bu nasıl fatura bütün vergileri size kesmişler galiba evde gizli fabrika kurmadıysanız hemen vakit gecikmeden şikayetçi olun 
tarafından
:D valla ben de şok oldum ya tek yakacak olan klima yani ama o da yaksa yaksa ne kadar yakar.
0 oy
tarafından
Abooo fabrikalara bile bu kadar gelmiyordur :) büyük ihtimalle sayaçiniz bozulmuştur yada onların cihazi bozuktur. Itiraz edin düzeltirler
tarafından
Edecez bacım bı sorgulayim dedi.hayatimda ben o kadar rakamı yan yana görmedim be 1 ayda nasıl yakayım ya :D bı klima var fazla yakacak ama o da 24 000 mümkün değil yani
tarafından
:))) yok canim o kadar gelmesi elbetde mümkün degil en fazla 800 gelir  24.000 gelmesi icin bir fabrika işletmen lazim :)
0 oy
(19 puan) tarafından
İhtimal bile vermiyorum elektrik sayaclarinda karışıklık olmuştur mutlaka arayıp sorusturun klima yemez o kadar bizimde sürekli açık kapanmıyor 400en fazla gelir büyük ihtimalle karışıklık olmuştur siz arayıp sorusturun
tarafından
Aynen geçen o kadar geldi bize de komik gerçekten.ne diyecekler meraktayim
0 oy
(66 puan) tarafından
Eşim telefon teknisyeni her tamiri elektrikle ısıyla e malum havalarda sıcak klimada kapanmıyor hergun dükkan açık 5000 gelmiş 

Ödemeyin vardır baska bişey Tedaş a gidin
tarafından
Oo ona rağmen 5000 iyi bacım.kix bizim bı odada var bı de.tek klima var kapıyı kapatıyoruz tek bir oda yani
(66 puan) tarafından
Ödemeyin araştırmadan
Ödenecek gibi de değil zaten
0 oy
(3,231 puan) tarafından
Küçük bir işletme olması gerek evde.

İtiraz edin. Olacak şey değil. 
tarafından
:)) valla ya tek bı oda tek bı klima yani bı de.bi an sok olunca soluğu burda aldım ne ediyim :) bı sorgulayayim dedi tüketici haklarından dedi
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Canm elektrik firmaniza mutlaka danisin bnm babamlarin basina geldi yanlsilik olmus onlara da fazla miktarda faturalandrma olmustu duzeltiyorlar.
tarafından
Valla geçen ay bile 400 kusurdu fazla gelmiş dedik.ama bu kadar da olmaz yani tek oda tek klima.sanki rezidanss Tükkkan  açmisiz :))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Melike imkansız da sanırım ödeyip itiraz ediyorsun böyle şeylere ya
tarafından
Evet ilkten ben de muallakta kaldım ama imkansız olduğuna ikna oldum :))) pazartesi ederiz gari dükkan mi işletiyorum burda
(13,202 puan) tarafından
İnşallah silerler kuzum
0 oy
tarafından
Fabrikaya gelmez o kadar elektirik itiraz başvurusu yapın bi an önce 
0 oy
tarafından
kesinlikle yetkili yerleri aramalısınız  nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama görümcem sedaş da  çalışıyor onu da geçenlerde böyle aramışlar 20.000 kusur gelmiş  sayacı okutan kişi bi sayı fazla yazmış o yüzdenmiş sizde de böyle bisi olabilir 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,252 göst.
0 oy
32 cevap 683 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
+1 oy
49 cevap 686 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Sule__ (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 229 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu