0 oy
855 göst.
Diğer kategorisinde (1,264 puan) tarafından
Bana bir akıl verin 2 gün önce gece 11 de cıktı saat 4 e kadar asla ulaşamadım eşime 6 aylık hamileyim 4 e kadar oturup ağladım telefonu calıyordu ama acmıyordu 4 te eve geldi icmişti hic bir acıklama yapamdan uyudu sabah evde kıyamet koptu bir daha olmayacak dedi ben dedim ben babamın evine gidicem kızımı bırak git diyor seni öldürürüm diyor bir sürü tehtid beni her seferinde cocuklarımla tehtid ediyor bugün yine gelmedi hala yok ortalıkta arıyorum msj atıyorum acmıyor yine 4 5 te gelecek ve icmiş olacak kız kardeşide burada ben ne yapayım Allah aşkına nereye gideyim beni sürekli cocuklarımla tehtid ediyor 

28 Cevaplar

0 oy
(49,839 puan) tarafından
cocuklara lim bakacakmis o içmeye gittiginde Allah hidayet versin esine
(1,264 puan) tarafından
Allah carpsın onu
-Reklam-
0 oy
(2,265 puan) tarafından
Sen gitme o domuzbaşı eve alma kalsin sokakta
(1,264 puan) tarafından
Canım gelmiyor zaten baksana saat kac yok ortada
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Kardeşi ne diyo bu duruma 
(1,264 puan) tarafından
İcerde oturmuş aradı acmadı onunda telefonunu
(9,625 puan) tarafından
En azından kendi de görsün kardeşinin ne mal olduğunu
(1,272 puan) tarafından
Kardeşi napsın ki canım. Benim abimde içer ailesine Bi zararı olmaz sadece içer ama eşi çok rahatsız bu durumdan ve ben yerden göğe kadar hak veriyorum. Bir gün ayrılacak olsalar, ben asla abimin tarafını tutmam. Abimin eşi abimden önce gelir bende.
0 oy
tarafından
Arama sende yat uyu niye kendini strese sokuyorsun onun için. Çok afedersin zibarsin kalsın. Çocuğunu düşünen o saate dışarda içmeye gitmez. Çocukların hassas nokta doye öyle yapıyor 
(1,264 puan) tarafından
Evet biliyor ben ölsem beni kesselller ben onları kimseye bırakmam
tarafından
Yarın sakin kafayla konuş hamilesin değmez kimse için üzülmeye.
0 oy
(432 puan) tarafından
Canım bu durumu ailesi ile konuşsan olmaz mı 
(1,264 puan) tarafından
Ona dedim babana söylicem hele söyle sana gün yüzü göstermem diyor
(1,120 puan) tarafından
Tehditlere boyun eğmeyin 2 gün sonra şiddete dönüşecek adam olsa seni bu saatte yanlız bırakmaz yık bütün aileyi başına görümcem de ordaki herkes görsün ne mal olduğunu
(432 puan) tarafından
Ne yapabilir ki  anım korkmana gerek yok sen böyle yaparsan daha çok üzerine gelir ben olsam ailesini toplar durumu anlatır sonra da kendi anneme giderdim. Olmadı şikayet et uzaklaştırma kararı çıkart sürünsün köpek
0 oy
(3,550 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun. 
0 oy
tarafından
hee alır hangı ayık kafayla hangı sorumluluk ıle bakacakmıs cocuklara al bebelerını cık gıt
(1,264 puan) tarafından
Biri bana kızın onda kalacak dese direk gidip öldürürüm kendimi düşününce nefes alamıyorum
tarafından
Nereye ölduruyorsun karnındakı nolcak sen annesın dık dur ayrıca ılk defa boyle seyler oluyosa bı konusup caresıne bakmalısın
(1,264 puan) tarafından
Evet bu 2. Ama anlamıyor beni
tarafından
eve alma sabret bakalım zaman ne gosterır araya buyuklerı sok
(1,264 puan) tarafından
Yarın kayınpederimle konuşacam
0 oy
(75 puan) tarafından
Bence git hiçbir bokta yapamaz anca sıkar o yoksa böyle alışacak hep öyle olur
(1,264 puan) tarafından
Korkuyorum kızımı benden alırsa ben ölürüm
(75 puan) tarafından
Hiçbişeyde yapamaz zaten ne geliyorsa başımıza bu korkularımız yüzünden geliyor
0 oy
tarafından
Canım polisi arasana beni tehdit ediyor de .
(1,264 puan) tarafından
O kadar zeki ki sadece evde ediyor elimde hic bir kanıt yok
tarafından
Ses kaydı yap ? Görümceni sahit tut .
(1,264 puan) tarafından
Sence şahit olur mu onun kardeşi
0 oy
tarafından
Yat uyu ya s.iktir et ne hali varsa görsün ne kendini üzüp duruyorsun bebeğini düşün  uyu dinlen kaçta gelirse gelsin bi ara benim ki de öyle yaptı hiç umursamadim yattım uyudum hep ne halin varsa gör dedim sonuç olarak evi bi taşıdık ev ıssız bir yere taşındık mecburen bırakamadı o içtiği arkadaşları hep dağıldı şimdi ancak  ayda bir evin bahçesinde içiyor 
(1,264 puan) tarafından
Ah zaten salaklık bende uyuyamıyorum sabaha kadar arayıp durucam ağlıyacam
tarafından
Ne ağlıyorsun döktüğün gözyaşına bebeğin strese girmesine yazık
(1,264 puan) tarafından
Bilmiyorum elimde değil
0 oy
tarafından
Ara kaynatani anlat baba bana boyle böyle diyo nolur gel durumu sen gör de telefonuna da ciber di sanirim o uygulamayı yükle sabah kavga basladigi an bas düğmeye direk polis evine gelir kapi gibi kanıtın olur
(1,264 puan) tarafından
Öyle yapıcam
tarafından
Ama o uygulamayı mutlaka yükle konumunu falan ac ayyaş adam belli ki Allah korkusu yok önlemini al
0 oy
(273 puan) tarafından
Dayana bilirsen çocuklarını bi bırakıpta git bakım eşek gibi geri çağıracak şimdi çocuklarını bırakıp gitmicen i düşünüyordur O senin 
(1,264 puan) tarafından
Hayır asla asla bırakamam
(7,792 puan) tarafından
Kimse birakamaz ama birakabilirmissin hissi ver o kocana seni cocuklarinla tehdit edemesin  
Birakma ama cocuklari alirim derse al senin olsun de geç lafta..
0 oy
tarafından

Ara polisi şikayet ettt o içkili kafayla birgün dediklerini gerçektende yapar Allah korusun

0 oy
(3,281 puan) tarafından
Kapıyı kitle yat uyu böyle insanı neden merak edip uykundan oluyosun kendini harap ediyob
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım. Çocuklarını alamaz kesinlikle

0 oy
tarafından
Boşver cnm.karnindakine yazık ..onun suçu günahı ne sters cekiyo..bırak boşver yok say kaçta geliyosa gelsin umursama.alkoluyken hiç tartışma..o. Kafayla ne yapacağı belli olmaz..sakin kafayla konuş..bağırmak ise yaramz.damarina.dokunman.lazim.duygulsaliktn gir.belki anlar..
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Tehditlerine boyun eğdiğin için bunun böyle devamı gelir. 
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Eşini bi takip etmek gerekiyor
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Derdi ne bekarkende böyle icermiydi
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Seninki kasar büyük olmayan basit bi konuda esimle tartistik ve ayrilma lafı geçti 

Çocuğumu alırım diyodu bende olmaz vs dedikce kavga uzuyordu yol katedekiyoduk en son al dedim istemiyorum cocuk falan senin olsun ben bekarligimdaki günlere donecegim zaten gemcim güzelim demeye baslayinca degisti. 

Baktı ki ben de gitme pitansiyeli var ve kimseyi gözüm gormuyo o zmn kemdine çeki düzen verdi. 

Ha çocuğumu birakip tabiki gitmezdim o an gitsem 2 güne dava açar alirdim yani ama korkutmam gerekiyordu... 

Yani tehditlere boyun eyme önce onun ailesine anlat durumu sonra kendi ailene anlat ve gerekirse bi sure evden git öyle ömür geçmez..

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 216 göst.
14 Ağustos 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde dilekrzgr1907 (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 164 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 713 göst.
0 oy
5 cevap 128 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (278 puan) tarafından soruldu

397,251 soru

11,881,532 cevap

35,999 kullanıcı

...