0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çocuğumun hareketlerinde ciddi azalma var eskiden olsa kıpır kıpır oynardı şimdilerde arada bir belki hele bazen yemin ederim hamile olduğumu unutuyorum birde nedendir bilinmez karnim çok yumuşak bunu nst çeken kadında demişti karnın aç da olsa tok da olsa aşırı yumuşak nedenini nedir hemde tatlı da yesem oynamalarında sıkıntı var çocuğumun salı kontrolüm var ama genede sormak istedim sizlere. Kızımda mesela 6 7 aydan sonra dışarıdan falan çok belli olurcasins hareketleri belli oluyordu çikolata yediğimde 1 saate yakın hiç durmazdi ama bu öyle değil en fazla 10 dakika oynuyor başkada yok 

3 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Artık doğumun yaklaşmis ve yeri daraldı o yüzden eski hareketli halini bekleme canım kasılma şeklinde olur sadece 
tarafından
Bacım haklısın da yani bilmiyorum neden böyle oldum onu da anlamıyorum çok az hareket ediyor hissedilir derecede az yanii sürekli de uyuyo olamaz bence
-Reklam-
0 oy
(594 puan) tarafından
Hem yeri daraldı hemde pozisyon değiştiyse yani sırtını dayamissa ondanda olabilir ama yinede kontrolü ihmal etme asla son haftalardasin 
tarafından
Ya ben zaten sezaryen olucam ama genede çok aşırı azaldı ya benim stresimden dolayı kötüsünü düşünmek istemiyorum
0 oy
tarafından
Günde 10 hareket ediyorsa normal 

Ama etmiyorsa mutlaka takibi yapılmali 

39+0 da hareket azlığından acil sezeryan oldum 
tarafından
Vallaha hiç saymadım ama öncesine gore çok çok az hareket ediyor
tarafından
Hareket sayımı yap canım 10 dan azsa beklemeden doktoruna git
tarafından
Hemen takibe alicamm canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 70 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Crnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
0 oy
1 cevap 64 göst.
20 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde Eylmahmet (45 puan) tarafından soruldu

377,947 soru

11,312,766 cevap

34,745 kullanıcı

...