0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben herşeye cabuk sinirleniyorum herşeye alınıorum eşimin yaptıgı haksızlıklara gelemiyorum dolayısıyla knsyorum kavga edıyoruz ben nasıl sakın kalcam eşim bana cok soguk davranıyo yuvam dağılcak diye korkuyorm ama gerçekten benım sinirlenceğim şeyler yapıyor mesela kızıma yatak almamız lazım beşiğin içi için almamak için direniyo kendine gidiyo nargile alıyo baska seylere para harcıyo bende sana gelince varda bize yokmu diyorum

5 Cevaplar

0 oy
(3,740 puan) tarafından
Sen çok haksızlığa uğradığın için için de barindirdigin o öfkeyi şimdi sinirsel olaraktan dışına vuruyorsun canım yasiklarini kaldıramıyorsun ve yasadigin şeyler de kolay değil kendinle başbaşa kalman lazım bu sürede yani bir mum ışığında müzik dinlemek yada dışarda eline kahve alıp müzik eşliğinde yürümek seni oldukça rahatlatacaktir su sesi aç dinle oda çok etkili
tarafından
Ruhum daralıyo en ufak bşy benı delirtiyo içimde o kdr birikmişlik var ki
(3,740 puan) tarafından
Bazen duymamak görmemek en iyisi emin ol
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Ilık bir duş al o rahatlatır seni ve bol bol dua et Allah'tan merhamet dile ki eşin ıslah olsun evine yuvasına değer versin abdest alıp namaz kıl dünyalık şeyler düşünmemeye çalış yoksa böyle herşeyi haklı da olsan kafana takarsan inan ki ruh sağlığın bozulur Allah korusun
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Önce içine çok attıysan ondandır.. Ben de öyleyim, içinde biriktir biriktir en son en saçma yerden patlıyorsun.. Ondan sonra da herşeyde parlar bi hale geliyorsun 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ahanda ben düzelmiyor canım biz boyleyiz
0 oy
(1,014 puan) tarafından
Derın nefes alıyorum duymamazlıktan gelıyorum. Cocuklarımla ılgılenmek benı rahatlatıyo. Onların sadece bana ıhtıyacı oldugunu bılmek benındahada sabırlı yapıyı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 219 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 0852 (740 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 139 göst.
13 Ocak 2024 Aile kategorisinde Karars8z (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 506 göst.
11 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 430 göst.