0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Ben 3 yıllık evliyim 1 yıl arayla 2 doğum yaptım beni en çok mahveden şey o masanın buz gibi olup yatmam ve gelen  giden ebe açılma var mı diye bakması  benim  kabusum  gibi bisey aklıma geldikçe  tuylerim  diken  olur askıya  yattığımda o soğukluk o ebelerin b sert tavırları  benim ağrılar çekmem allahım herkesi kurtarsın  cok zor

10 Cevaplar

+1 oy
(16,490 puan) tarafından

Sondaaaaaaaaaa :woot:

(10,705 puan) tarafından
Evettttttttt benimdeeeeeeeeeeee =D
(40 puan) tarafından
Tam aklımdan geçen
(16,490 puan) tarafından
Her şeye razıyım ama ona no no nooooo yaa
O neydı qııı öyle :))))

Valla eşimin elını tutarak bağırdım mustiiii bişi koyuyorlar banaaaa koymasın acıyorrrrr :)))))))))
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çok şükür rahattım ama kanamam olduğu için altıma kocaman hasta bezi bağladılar o çok kötüydü benim için yaaa kötü hissettim yani 
(55 puan) tarafından
Soğukluk cok kötü  tenine değdikçe
(1,862 puan) tarafından
Doğrudur canım  odada muayene oluyordum ben çok sıcaktı
0 oy
tarafından
Doğumum güzeldi ama ben hamilelikte zorlandım
0 oy
tarafından
2 gün aç susuz kalmam dışında sorun yoktu
0 oy
tarafından
Sorma benimde en çok tiksindigim şey o oldu. Habire açılma var mı diye kontrol etmeleri. Birde lavman.
0 oy
(603 puan) tarafından
Doğum ile ilgili rahatsız olduğum şey doğum yapmam:)))

O kadar korktum ki panik atak geçirip genel anestezi olmak zorunda kaldım :)) keşke gözümüzü kapasak doğum perisi gelse hooop doğursak
0 oy
(979 puan) tarafından
Sürekli alttan muayene etmeleri ve suni sancı. Suan 39haftalik olcz kontrle ble gtmek istmyrum  henuz çatı muayenesi ble olmadım. Bi önceki dgumda yasadklrn untlyor diolar ama bnm hc aklmdan ckmyr
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Ay vallahi sonda 7 hafta sonra doğum yapcam ilkinde çok kötüydü şimdide tek korkum yine sonda
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Lavman yaa çok utanmıştım ebeye de demiştim bu ne ya gorunmedik yerimiz kalmadı ne kadar ayıp diye kızda gülmüştü sorun yapma bize göre çok normal bir şey diye zavallimlar giden gelenin totisini görmekten normal geliyor artık onlara :) bir de ilk hastaneye gittiğimde doktor göbeğinden aşağısı soyunuk olsun çatala otur demişti normalde ben kiyafetimle de olsa göbekten aşağısını kapatırdim muayene de ಡ ͜ ʖ ಡ . Aboo dedim bu ne örtü verilmiyor mu kadin da bebeğin bir şeyine mi bakacakmis bilmem ne oturttu beni çatala karşımda da benden küçük ebeler hiç özelim kalmadı çok utanmıştım Allah'tan doğum başlamış demişti de onun yerini heycan ve korku almıştı ( ꈍᴗꈍ) 

Çok şükür Rabbime kötü bir şey yaşamadım çok ilgilendiler zaten özeldi ama soyunuk olmak beni çok rahatsız ediyor ...

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 330 göst.
0 oy
18 cevap 473 göst.
1 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 288 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
19 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu