0 oy
298 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (201 puan) tarafından
Hanımlar hiç kitap okumuyorum bir sayfa bile. Ama artık kendimi değiştirmek v kitap aşığı olmak istiyorum var mı ben gibi yapmak isteyen yarışalım hem keyifli olur hem işimize yarar her yönden. Mesela bir hafta verecez bakalım o bir haftada kaç kitap bitirdik 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nerden bilcez gerçekten de okuduklarını :D

(201 puan) tarafından
Valla ben doğruyu soylicem bacim shshsh
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarışma felan değil bacım sen ilk kendime hitap eden kitabı bul.sonra arkası gelir birakamassin ki elinden 
(201 puan) tarafından
Olmuyor adapte olamıyorum ekşin lazım shshsh
tarafından
Kocanla yapsana ozaman yarışı kizzz
(201 puan) tarafından
O hep işte kuzum ya hastaları iyilestiriyor
0 oy
(133 puan) tarafından
Bir hafta da üç tane okurdum cocujlari emzirirken uyurken devamlı okurdum ama şimdi okuyamıyorum adapte olamıyorum ki 
(201 puan) tarafından
İnan ben de ya
(133 puan) tarafından
Aslında okumaya baslasm sonunu muhakkak bitirene kadar fırsat buldukça okurum
0 oy
(12,264 puan) tarafından
4 çocukla üstün  dokmenjn kitabını bir haftada 41 sayfa okudum bir haftada nasıl bitireyim 

Daha okuyorum da çok az zamanim var sana yetisemem 
(201 puan) tarafından
Ah kuzum
0 oy
(217 puan) tarafından

image

Ben hazırım o zaman :))

(192 puan) tarafından
Ben de aranıza katılayım ya bana da atın okuyacağınız kitabı
(209 puan) tarafından
Aynı kitabı mı okuycaz da
(192 puan) tarafından
Yok canım aynı kitap olur mı
(201 puan) tarafından
Bacılar ben de bismillah diyip başlıyorum 'su hortumlu dünyada fil yalnizca bir hayvandır' adlı kotabi okuyorum. Gelecek hafta cuma günü tek tek burda okuyacam diyenlere mesaj atacam bakalım kim ne kadar kitap okumuş. Tamam midir Hanımlarrrrr
(209 puan) tarafından
Ben de çocuk eğitiminde 100 mucize çözüm kitabına başladım bekliyorum cuma günü mesajını
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ben lise 2 de bir kitap almıştım acayip sürükleyici idi 3 günde bitirdim 300 sayfalık şeyi daha sonra başladı öyle kitap sevdam fakt şimdi okuyamıyorum 1 yaşında oğlum var bi ara alıyorum elime çocuk uyuyunca bu seferde çamaşır bulaşık ev dağınıklığı toplama derken cocyk uyanıyor benimde okuma sevdam bitiyor ama bir gün başlıcam;)
0 oy
(60 puan) tarafından
Şuan bir kitaba başladım fazla hoşuma gitmedi ama yarış için okuyacağım jsjsjsjsjs 
0 oy
tarafından
Bebişim doğmadan önce her hafta bi kitap bitirirdim mutlaka ama vaktim olmuyo artık eskisi gibi. Gece sabahlara kadar okurdum. Ah ah
0 oy
(519 puan) tarafından
Yarışla kitap okunmaz ki cnm .mesela bn yarisirsam her defasında yenilirim.cnku anlayarak okuyorum bn .gözümle canladiririm.anlamayinca geri dönüp anlamadığım yerden okurum.bi cümleyi defalarca okuduğumu bilirim.oyle bı takıntım var.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
30 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
9 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde AlpereninAnnesi (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
24 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 293 göst.
31 Ağustos 2020 Kültür-Sanat kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...