0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Haftanın 2 günü kahvaltıda sucuk yer maalesef ki diğerlerini pek sevmiyor midesini bulandırıyor zorla yediriyorum. 2 günü haşlanmış yumurta 3 günü peynir zeytin yer. Günün ara öğünü olarak muz ve yoğurt yer. Mesela bugün yemekte kırmızı et var ana öğün olarakta et. Yani günlük ne yaparsam yemekte yediriyorum ama kahvaltı sevmiyor. Sucuk vermek istemiyorum ama öyle çok severek yiyor ki kıyamıyorum 2 yaşında 

6 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm sucuk seviyor ise kendin yaptır kiymadan az baharatlı en azından icinde ne olduğunu bilirsin hatta evde sende yapabilirsin videoları var
tarafından
Yok canım ben zaten en iyisini aldırmıyorum Afyon cumhuriyet sucuğu baharatsiz ama seviyor ekmekle yemesini çay falan vermiyorum bu arada hiç
(6,859 puan) tarafından
Bu cumhuriyet sucuğu iyi galiba abim yeni getirmiş afyondan . Ben pek anlamam. Minik az doğra yesin ne kdr sakinabilirz ki
-Reklam-
0 oy
(146 puan) tarafından
Vala bnde veriyorum herseyi sakinmiyorum
tarafından
Ben vermek istemiyorum ya bana kalırsa peynir yumurta falan yesin tahin pekmez
(146 puan) tarafından
Onlari yemiyor ki  yumurta patates kızartması  yer benimki tost sucuk hafta bir yaparim tabi bazende haşlanmış yumurta yer o kadar bi turlu sevdiremedim Süt ürünlerini
0 oy
(15,582 puan) tarafından
Sucuk iyi değil az ver ama sürekli verme benim de kahvaltı sevmez pekmez bal yer mesela yumurta li şeyler yaparım bi iki lokma da yese iyi 
tarafından
Benimkide yumurtayı kusma şeklinde yiyor ogure ogure sucuğu az veriyorum ekmeği bol tutuyorum sucuk yedirirken ama yumurta verirken ekmek vermiyorum salatalık domates yumurta
(15,582 puan) tarafından
Sucuklu yumurta yapsam yemez mi
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Seviyorsa yesin abartmadan bi sey olmaz keyfi olsun onun da
0 oy
tarafından
Zorla yedirme sakin cocuga canim .Sevmedigi seyi yemesin.Zorlayinca da bu sefer psikolojsini etkileyeceksin.İllaki sevdigi seyler var bu cocugun.2 yasinda tam ozerk olmak istedigi donem .Sen zorladikca daha da ters tepecek .Kiymani al az tuzlu sucuk yap kendin.Ne guzel iste ordan protein aloyor.Atiyorum mesela Yogurt yiyorsa ver illa peynir de yiyecek kafasina girme .Zeytin sevmiyorsa yemesin.Sut seviyorsa sut icsin kahvaltida.Boyle zorlayarak olmaz .Neyden ne kadar yemek isterse yesin .Minicik midesi var zaten .Zorlama sakin.Cocugu saglikli edicem diye psikolojisi bozuk ,yeme  bozuklugu olan bir cocuk yaratma kendi ellerinle.
0 oy
tarafından
sucugu kendin yap.. hergun yumurta yese iyi olur digerleri de 5 gunun 3 gunu et etli yemekler dahil 2 gunu beyaz et birgun tavuk birgun balik gibi, diger iki gun sadece sebze seklindedir ona gore ayarlayabilirsin..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
28 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 57 göst.
15 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde __Deniz__ (2,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
28 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nursenaberkan (197 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,738 kullanıcı

...