0 oy
1,302 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından

Dun aaksam kaynanamla eltime gittik daha nisanlilar kayincomda gtmeden anne bak kiza boyle boyle deme dha cck zmn var dedi tkm dedi

Gttik pat diye dedi ceyiz getirmyn blmem ne esyalarnz az bu adet bu adet dye bde eltimin annesin gorumceside cok kem.goz kaynanam bldgi halde  kadini susmadi kadinda sinrlenms eltim.aksam.bana yazdi  bide bz eltmle bsy konsmustuk eltimde kayincoma dems agzimdan kcrdm.yengene fln snra bana geldi kiz dedi sen mi syledn dedi bende sen soylemissin ya dedm ortalim baya karsti ama benm sucum yokken   suan hamileym bunlarla ugraisoyrm bde bugn knsmaya gelcekler kaynanamla  eltimkn annesi  kayncomda smdi dyoki yenge yardim et ayrlcaz yksa diyor ben napablrm ne ederm kizi ne kde yumusataamda cok snrliler kaynanama kayinvalidem nerde ne knstgnu blmyo

5 Cevaplar

+3 oy
(145 puan) tarafından

yanlis anlamada tam olarak ne anlatmaya calistin hic anlamadim .kayincon var bide nisanlisi onlara gitmissiniz sonrası muamma 

(905 puan) tarafından
Aynen  sen simdi ne anlatin kiz
(145 puan) tarafından
valla ben anlayamadim.heyecanli bi sekilde yazmis belli
(905 puan) tarafından
:)))) olabilir  dur yazsin anlarz
(2,484 puan) tarafından
Benim anladigim kaynının nişanlı oldugu kizin evine gitceklermiş kaynanasıyla gitmeden kaynı kendi annesini uumyarmış bazi konulari açma konusma diye ama annesi gider gitmez acmis konuyu yok ceyiziniz az ceyiz falan getirmeyin gibisine gelinin aileside sinirlenmis baya arkadasta arada kalmis kaynı ondan yardim istiyo orta yolu bulmasi için
Valla ben bunu anladim :D
(145 puan) tarafından
heeee oyle mi diyosun bende eltisiyle kiz tartismis anladim .simdide yengesine git arayi bul ozur falan dile anladim
(2,484 puan) tarafından
Valla canim benim anladigim o
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Amaaaaan hic isim olma herkes kendi derdine yansin bastan girmeyecektn o topa kiz daha gelin gelmemis samimiyetin bile gereksiz bence basi agriyan sen olursun ben evlenene kdar eltimin numarasini bile almadim snrada o istedide verdim hic gerek yok gereksiz samimiyete

(2 puan) tarafından
Bnle ilgisi yok  konunun ama esimin kardesi  benden yardm.istyo
(9,652 puan) tarafından
Doğru valla hiç girmemeli o topa evlenirler kötü olurlar başta ayrilcaktik ama sizin yüzünüzden derler ayrılırlar şimdi gene sizin yüzünüzden derler sen olaydan kaç kacabildigin kadar
tarafından
Bize dedigini de benle alakasi yok diye
0 oy
(8,226 puan) tarafından

Agızdan kacan ne onu anlamadım 

(2 puan) tarafından
Bnm.degl eltim bana bsyler dedi ama kaynvalidemle sorun esimin kardesi de yenge bana yardm.et ben nasl dvrncm dyor
0 oy
(172 puan) tarafından
Kocanin kardesi senin kaynin olmuyomu kayinco ne alaka anlayamadim ben olayi
(2 puan) tarafından
İste kaynm olyo
(137 puan) tarafından
Ben konuyu komple anlamadım :) çok karışık yazmış hiç bişey anlaşılmıyor canım kusura bakma ama konu her neyse her zaman bir adım geri dur ;)
0 oy
(73 puan) tarafından
Asıl yanlışı sen yapmışsın daha evlenmeden keşke samimiyet kurmasaydin benim kaynım da nişanlısı samimiyetimiz olmamasına rağmen bir sürü dedikodu çıkardılar başıma tabi Allah'tan hepsinde şahidim vardı da sözlerini yalanlattim yani bundan sonra bence hiç bulaşma onlara
(2 puan) tarafından
Kiz aram iyydi sadece o kdr kaynvalidem sotledi bsyler bende ordydm esimin kardesi yenge yardm et dyo
(73 puan) tarafından
Şimdi anlamadım senlik bir sıkıntı yok yanı kaynanan söylemiş  sana ortayı düzelt diyor birnevi

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 1,424 göst.
1 Ekim 2019 Aile kategorisinde Hilalhasan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 145 göst.
9 Eylül 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 322 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 421 göst.