0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından

Mrb kizlar ben 28+3 nerdeyse 1.5  2 aydir oglumun kafasi yukarda ve görüntü ve resim alamiyoruz pozisyondan dolayi cok özledim onu hic bir sey anlamiyorum kontrollerden cok sükür saglikli diyor dr ama insan doya doya görmek resimlerine bakmak istiyor ama yok:(( sizinkiler ne alemde görüyor musunuz her pozisyonda yüzünü

7 Cevaplar

0 oy
(514 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

İviiittt görmüştüm 2 hafta öncesi esnedi durdu paşam❤ maşallah sübanallah :) ultrason resminde de dilini çıkarmış bi.şekilde aldık özledikce bakıyorummmmm sağlıcakla gel prensesimin pamuk kardeşiii ❤❤❤❤❤❤❤

(43 puan) tarafından
Ne kadar güzel masallah saglikla dogsun insallah benimki nazli dogru dürüst pozu yok paşamin
(514 puan) tarafından
Hım olsun annesi sağlıklı olsunda :) bizimki maşallah hareketli böyle konuşuyorum nazar değcek diye de korkuyorum bi yandan ☺❣
(43 puan) tarafından
Aynen öyle;)) masallah nazar degmesin insallah kuzuya
(514 puan) tarafından
Amin canım inşallah❣ Sağ salim kucağımıza alırız inşallah cennet kokularımızı ☺
-Reklam-
+1 oy
(1,204 puan) tarafından

Allahım Yarabbim yaa neler var :)))))

(43 puan) tarafından
Siz iyi misiniz burda dedikodu disinda baska seye tahammülü olmayanlardansiniz galiba maksat muhabbet cvp vermeyin sizden cvp isteyen olmadi
(1,204 puan) tarafından
Evet gayeet iyiyim canm  bilincimde yerinde. Boyle saçma sapan sorulara dayanamıyorum kusura bakmayin :)) bebeği görmeden nasıl özleniyor anlamıyorum....
(43 puan) tarafından
Komiksiniz gercekten su an sirf muhalefet olmak icin oluyorsunuz belliki caniniz sıkılıyor ilgileneniniz yok yoksa bakip gecerdiniz:)))) nasil görmeden özleniyormus diger anne adaylarina da sorun bakalim nasil oluyormus:))))
(3,798 puan) tarafından
Her kontrolümü iple çekip gidip onu gördügümde adeta detoks etkisi oluyo bende yenileniyorum mutlu oluyorum hayatima neşe katıyo sukürler olsun ki Allah bu sevgiyle bu özlemle vermiş yavrumu insallah aynı sevgiyle kucagimizada almayi nasip eder rabbim
(1,204 puan) tarafından
Yoo cnm sıkıldığından değil böyle çocuksu soruları görmek istemiyorum o yüzden yazdım sanırım seninle ilgilenen yokki böyle boş soruları soruyorsun. Sadece sen değil senin gibi çok saçma sorulara dayanamıyorum amacım muhalefet olmak değil :))) hepiniz çocuk sahibi olacaksınız halen boş işlerle ugrasıyonz. Neyse artık doğru söyleyen taşlanır.
(1,204 puan) tarafından
Amin canm inşallah
(43 puan) tarafından
Valla canm burda tek sacma sey var o da yorumlarin ben ilgilenenlere sordum size laf düstügünü sanmiyorumm;)) ayrica ynsdt arkadas size yazmamis malum siz o duyguyu bilmiyormussunuz artik uzatmayin lütfen skldm
(1,204 puan) tarafından
Buraya soru açmışsan herkese cvp vermek düşer. Arkadaş bana yada sana yazmamış ne farkeder ? Güzel bişekilde cvp vermişm. Herkesi Kendin e çekmeye çalışma neyse meydan senin isteğin cvp senin :))) bence sende sıktın altta kal konuşturma beni iyi geceler...
(43 puan) tarafından
Yazma diyorum yaziyosun zaten konus daha ne konusacaksan soruya bi yorumun varsa cvp verirsin kendine göre sacma bulup önüne gelene degil bi tek sen sacma bulmussun burda cvp veren arkadaslara da saygisizlik oluyor o yüzden simdi cik git daha ilgini ceken sacma olmayan sorulara ok;))
(1,204 puan) tarafından
Çıldırma kiz :))) sadece ben saçma bulmuyorum bak bana artı verenleree. Neyse ya vala uzattık ha
(43 puan) tarafından
Ya niye cildirayim sana yazmaktan sklyrm begenmek zorunda degilsin yazma gec diyorum bu kadar basit 2 arti oy evet sende cvp verenlere bak gercekten uzadi hadi iyi geceler;))
+1 oy
tarafından

valla bacim ben hicbir ultrason fotosunda yüzünü falan ayırt edemiyordum demekki bizim makinalar iyi değilmiş renkli de çekilmemişti zaten

(43 puan) tarafından
Valla canm bizimki sözde renkli de aciyor ama yok pozisyonundanmis öyle diyor dr hayirlisi napalim ayrintilida da eli yüzündeydi orda da alamadik dogru dürüst bi poz:))
tarafından
doğunca gece gündüz göreceksin sabret :)
(43 puan) tarafından
Aynen saglikla gelsinler insallah ;))
tarafından
insalah canim: )
0 oy
(31 puan) tarafından

Caniimm bizim kız simdiye kadar hep yüzünü sakladi :( bende 27+2 yim su an ne zaman gitsem elleriyle yüzünü kapatiyooo doktor diyo ne kadar inatcii hala yüzünü gostermedii yaa her kontrolde aynisini yapıyor 

(43 puan) tarafından
Ya kiyamam inatci bu kuzular benimkide bi yüzünü kapatir bi pozisyonu ters olur hele bu sefer hic bi sey anlamadim hayirlisiyla saglikla kucagimiza alalim da acisini cikartiriz artik canm:))
0 oy
(34 puan) tarafından

aynen benim de öyle maalesef :)  hep plasentası yüzünün önüne geliyordu ya da kendi göstermiyordu bol bol ensesini ya da yandan gördük, şuan 36+3 olduk, şimdiye kadar net bir şekilde önden sadece bir kez gösterdi. 

(43 puan) tarafından
Sükür bi tane poz vermis kiyamamis annesine :)) elini emiyo esniyodu gibi seyler duyunca cok hosuma gidiyor benim pasamda yapsa keske diyorum saglikla alin kucaginiza insallah
(34 puan) tarafından
aynen, neyse doğunca artık,  sen de canım sağlıklı sıhhatli kucağına almak nasip etsin.
(43 puan) tarafından
Amin canm insallah sagol;))
0 oy
(638 puan) tarafından

Bizim kiz da göstermiyor yüzünü:(

(43 puan) tarafından
Kizlar daha da nazli oluyor demek benim oglumda nazlanmaya basladi Allah sagliklarini versin ne yapalim ;))
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Benim oglum sansa hep yuzu donuk oluyor ve cok net cekiyoruz yuzunu :) en son gittigimde donmustu bas asagi ama yinede aldik resmini biz 

(43 puan) tarafından
Ne güzel ya masallah sanslisiniz :))
(1,350 puan) tarafından
Sizede denk gelir insallah canim bebislerin sagi solu belli olmuyor :)))
(43 puan) tarafından
Amin insallah canm aynen öyle oluyor valla:))

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 214 göst.
+1 oy
35 cevap 1,020 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde S...r (88 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 583 göst.
16 Haziran 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (190 puan) tarafından soruldu

374,602 soru

11,203,943 cevap

34,506 kullanıcı

...