0 oy
60 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından

Sorum yukarıda  bebeğim 23 günlük ve ben korkmaya başladım eğer böyle bisey başıma gelirse ne yapicam küçücük o daha ve sadece anne sütü alıyor :(

5 Cevaplar

0 oy
(4,014 puan) tarafından
canm 8 günlükken korona olduk allahıma bin şükür bişey olmadı. olurda başına gelirse bolca emzir antikor geçsin bebeğede doktor bana böyle demişti ozamanlar sütüm vardı maske takıp emziriyodum
(18 puan) tarafından
Cok sağol canim suan bende bisey yok ama eşim biraz kötü simdiye kadar hiç olmadık eğer olursa diye bilgim olsun istedim
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
Ewt geçen sene geçirdim 3 hafta neler çektim evin içinde hastaneye gitmedim ailede herkes koranaydi bnim. Ailemde öyle bnde eve kendimi kapattm 2 küçük bebeğimle ilaç kullanmadım bazı hafif bitki çayları sarımsaklı yoğurt bol sebze limon meyve tükettim ama çok zor geçirdim çok Allah kimseye yaşatmasın :((
(18 puan) tarafından
Amin canim benim inşallah
0 oy
(611 puan) tarafından
Evet daha 50 günlük müydü beydi eşim atlattı hiç bişey olmadı bol bol emZir ve beslen ki bağışıklığı düşmesin 
(18 puan) tarafından
Sagol canim benimde eşim biraz kötü o yüzden sordum
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Benim bebek de 15 günlük bu zamana kadar başıma gelmedi inşallah gelmez. 
(18 puan) tarafından
İnsallah canim
0 oy
(145 puan) tarafından
 esim oldu buyuk ihtimal bizede gecmistir bnde belirti yok 3 yasinda oglum 2 gece ateslendi hafif oksuruk ve ishal oldu gecti 45 gunluk bebegimde 2 gundur kusuyor ve uyku hali vardi bugun baya iyi insallah ilerde sorun cikmaz 
(18 puan) tarafından
İnsallah canim Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 58 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damla berna (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 104 göst.
4 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysnn (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 25 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cigdem2 (48 puan) tarafından soruldu