0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar dogumun oldugu gun enerjiniz nasildi bitkin ,halsiz miydiniz enerjik neseli mi 

24 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Üzüntülü. Aglak savunmasız  kötü geçti bea 
-Reklam-
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Her zaman enerjiktim temizlik yapmıştık zaten ama yine doğuma gitmeden sabah ezanda kalktım evimi derledim temizledim sonra gittim zaten adam akıllı uyuyamistim :D
0 oy
tarafından
Düğünüm ile doğumum da duygularım aynıydı çok heyecanlı ve donuk dum ne yapacağımı bilmiyordum kim nereye çektiyse oradaydım :) 
0 oy
tarafından
Sancı çekerken aşırı tatlı bir uyku bastırmıştı cunku geceden beri sancı çekiyordum uykusuzdum. Dogum yaoar yapmaz uyku geçti kendime geldim 
0 oy
tarafından
Çok bitkin, bebek de kuveze gittiği için üzüntülü
0 oy
(79 puan) tarafından
Valla ben nasıl doğum yaptım anlamadım çok hızlı oldu her şey doğum yaptıktan sonra bir rahatladımmm yok böyle bir şey uyumak istiyorum ama o bebiş yanında yatıyor ya ona bakmaktan uykunu unutuyorsun çok heyecanlı ne yapçağımı bilemedim eve gelincede ağlamıştım karnım bomboştu çünki hemen hamileliğimi özledim ama allahım o lohusalıkk başladı beni mahfetti 
tarafından
Bende lohusayim simdi duygu inis cikislari cok zor dikislerin agrisi da cabasi
(79 puan) tarafından
Çünki hamilelikteki hormonlar vücudu biranda terketmeye başlıyor durduk yere ağlayabilirsin birden kötü anne olduğunu düşünebilirsin bebeğine kızabilirsin istemsiz meme acın varsa zaten ayrı bir şey bazen psikiyatriye kadar yol almış kadınlar var ileri boyutta allah göstermesin ama lohusa depresyonu çok  zor
0 oy
tarafından
Korkudan elim ayağım titriyor du  

.:( ahh   yyarammi destin
tarafından
O kadar guc kaybetmistim ki bende bacaklarim uzandigim yerde titriyordu
tarafından
Ne yaşayacağımi biliyordum ondan tedirgin oldum .doğum umda zor geçti zaten
tarafından
Evet artik dogumun ne oldugunu bildigim icin on yil da gecse tekrar hamilelik fikri cok korkutuyor beni
tarafından
Ben de öyleyim cnm ya  2 çocuk yeter diyorum Rabbim olmayana versin
0 oy
tarafından
Kontrole gittim agrin var dedi yok dedim var var dedi nstde cizgiler dams ediyodu resmen bende tik yok iyi ozaman dedim yattim amleiyat zamanini bekledim sonra onlukle gezdim koridorda herifime kapiyi acip ceee yaptim doktorda kizdi bu nasil doguracak kadin gezip duruyo diye 
0 oy
(2,810 puan) tarafından
Bir gün önce piknik yaptık eve geldim yıkandım güzelce uyudum şükür son gün dedim rahat rahat nefesi alacam :D ertesi gün doğuma gittim gayet mutlu bir şekilde :D
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Enerjiktim cnm temizlik yaptım hatta sonra doğuma gittim 
0 oy
(48,364 puan) tarafından
temizlik.yaptim ütü yaptım markete gidip alışveriş yaptik eve geldik tatli yaptim sonra suyum geldi ☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Bir gün öncesi evi dip köşe temizlemistim.gec yatmistim. Sabah erken kalkıp doktora gittim.eve gelirim yatarım diye düşünürken kendimi ameliyathanede buldum. Hastaneden çıkana kadar uyumadım. Bebek ağlar duyamam diye. Tek başıma kaldım o gece 
0 oy
tarafından
Baya aksiyonluydu 39 oldum halen tık yok doktor dedi artık doğum olmali bebek bir hafta daha beklerse 4 buçuk kilo olur diye tamam dedik sonra dedi bobregimde stent var doğum zor olur falan sezeryan dediler işlemleri halledelim dedik bize bir hafta önce sezeryan 1500 diyen adam 2500 dedi eşim tartıştı başka hastaneye gittik ve doktor direk sezeryan ben risk alamam dedi akşam 7 de kızımı aldım kucagima nasıl oldu anlamadim gitti ya 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Sabah çok iyiydi tğm temizliğimi yemeğimi yaptım akşam başladı sancılar gece hastaneye gittik ertesi gün doğum oldu doğumdan sonra Şaşkın yorgun bitkin konuşamıyordum bile kimseye cevap veremiyordum sadece kafa sallıyordum normalde doğumdan sonra ağrı olurmuş hemşireler gelip iğne yaparmış bana soruyor ağrın çok mu diye benim ağrım yok ki dedim hemşire şok oldu nasıl olmaz doğum yaptın dikişinde çok dedi ama ben doğumda o kadar ağrı çektim ki hissiz kalmışım vardır vardır sen hissetmiyorsun büyük ihtimal dedi iğneyi yaptı ama gerçekten ertesi gün eve gidene kadar hiçbir şey hissetmedim ben 
0 oy
(5,279 puan) tarafından
İlkinde geceden başladıydı sancı sabah hastaneye git gel artık yorulduydum Son sancı da ağır geldi bana doğumdan sonra rahatladım ne yorgunluk ne uyku kaldı ikinci de şancım çok şiddetli değildi kanama.ile gittim hastaneye açılma başladıydı ama ilkini çok arattı doktora çok yalvardım:) doğumdan sonra ameliyata girdim çok ağırdı kendime geldiğimde don gibiydim yani gelemedim bebeğimi bile gözüm görmüyordu eve gelince ertesi gün gördü valla 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Doğuma sancıyla gittim korkuyordum sezeryan kapısında iken dua ettim girdim çok zor geçti o gun hemen bitsin istedim
0 oy
(3,148 puan) tarafından

Karma karışık ama hep kendimi motive ettim ta ki doğum için odama çıkıp tek başıma kalana kadar işte orda ağladım çünkü yapayalnızdım sonra doktorlar ebeler derken hepsi ile konuştum ama Bi yerden sonra onlar beni dinlemedi bende kendimi rahat hissetmek için durmadım konuştum şarkı açtım televizyondan hatta bebeğim doğarken bile televizyonda hala şarkı çalıyordu şarkılar eşliğinde dünyaya geldi :)

0 oy
tarafından

Çok mutluydum Çok Şükür☺️

0 oy
(144 puan) tarafından
Cok yakin bir aile arkadasimizi anlatmak istiyorum. Dogumu basliyordu sancilari gelmisti yani annesi arabayla isden aldi sonra markete alisveris yapti dogumuna soför kendisiydi doktora Ben dogurcam demis Doktor yok gelmez simdi demis bir bakmis 10 cm acilmis ayaktayken bebegi dogurdu ve bu arkadasimizin hemen hemen her dogumu böyle oldu biraz erkek gibiydi yani her isine kendi kostururdu:-) 
0 oy
tarafından
Bi albeni uğruna 7 market gezdim 41 tane yemiştim enerji patlaması yaşıyordum doğuma giderken de xok bitkindim:)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 300 göst.
14 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 151 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 401 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 306 göst.