0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (110 puan) tarafından

Alan varsa nasıl aldınız nereyee başvurdunuz? 

İçinde neler vardı?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belediyeyi arayıp başvuru yapıyorsun canim benim kız 15 aylık oldu hala gelcek paket :)şimdide hamileyim 29 haftalık valla dedim iki paket birden alırım haberiniz olsun pandemi zamanına denk gelmiştim dağıtım yıkmıştı şimdi pandemi yok isterim dedim :)
(110 puan) tarafından
Bende ilk çocuğumda almadım 2.5 yaşında onun içinde verirler mi
tarafından
Arayıp sor canim belki verirler
(110 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(49,838 puan) tarafından
belediyeden gidip esim almisti islak mendil hastane cikisi biberon emzik falan vardı eskiden atesolcerde veriyorlarmis
0 oy
(4,057 puan) tarafından
Cnm nerde  yasiyorsun bilmem ma ben konyadayim basvuru yaptim iki hafta içinde geldi alt acma seti pelus buyuk bi battaniye ve 10 lu maske bas ucu kitaplari
(110 puan) tarafından
İstanbul da yaşıyorum canm
(4,057 puan) tarafından
Haa bilemiycem cnm ozman
0 oy
(4,642 puan) tarafından
Ben aradım. Belediyenin sitesinde bir numara vardı. 3 aylık olana kadar başvuru yapabiliyormuşuz. Normalde kimliğini çıkarttığınızda kaymakamlıktan bize bilgi geliyor ama gelmemiş dedilerdi, ama hemen kapıma getirdiler bir kaç gün içerisinde. Bir Anne Bebek bakım çantası vardı, içinde biberon, emzik, battaniye, mama önlüğü, 1 paket yenidoğan bebek bezi, tırnak makası, diş kaşıyıcısı, şampuan. 
(1,447 puan) tarafından
Kaç aylıkken veriyorlar acaba
(110 puan) tarafından
Anladım canm her belediye farklı dağıtıyo o zaman
(4,642 puan) tarafından
Düzelttim yazdım. 3 aylık olana kadar yazıyordu sitelerinde. Ben 3 aylık olmadan yaptım başvuruyu. 3 aylık olmasına bir kaç gün vardı...
(1,447 puan) tarafından
Benimki 2 yaş vermezler demi
0 oy
(2,741 puan) tarafından
İnternetten başvuru yapmıştım gelmişti canım.

Battaniye, önlük, biberon, emzik, sabun, ateş ölçer, diş kaşıyıcı, bebek bezi vardı. 
(1,447 puan) tarafından
Ne diye başvuru yaptınız nereeye başvurdunuz
(2,741 puan) tarafından
Belediyenin sitesinden. Pendikte yaşıyorum Pendik Belediyesi'nin sitesinden başvurdum.
(1,447 puan) tarafından
2 ya-sa verirler mi
(2,741 puan) tarafından
3 aylık olana kadar başvuru yapılabiliyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 185 göst.
0 oy
11 cevap 204 göst.
14 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Aylinece (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 190 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,508 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 71 göst.
20 Mayıs 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde heygirls (620 puan) tarafından soruldu

397,244 soru

11,881,159 cevap

35,998 kullanıcı

...