0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde (108 puan) tarafından
Eşimle kayananm tartıştı bu arada tebi Banada laf söyledi neyse 2 ay geçti oğlumun dogim günü 1 yas pasta alıp gelmişler cumartesi de ben doğum günü yapcam şuan çok iyiler bize karşı aama yaptıklarını unutamıyorum

Ne yapmalıyım hiç birsey olmamış gibi mi davranayim ya da mesefeli mi

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mesafeli davranmakta fayda var kuzu.
(108 puan) tarafından
Ahh ne yapavaj hiç bilmiyorum
tarafından
Kuzum kotu davranma ama sinirlarini ciz bence.Surekli size sorun cikariyorsa mesafeli ol Normalde iyiyseniz bir kere boyle olduysa abartmamamk gerekir.
(108 puan) tarafından
Kesinlikle bayramı burnunuzdan getirdi
-Reklam-
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Aman ölümlü dünya çok ağır bisey yoksa bisey olmamış gibi davran bacım kin nefret dinde haram bırak allah ödetsin bedelini
(108 puan) tarafından
Evet işte bi yandan böyle düşünüyorum bi yandan da söyledikleri aklıma geliyo
(1,287 puan) tarafından
Boşver canm inanki ben bana yapılanları anlatsam dilin uçuklar ama ben duamı eder beklerim allahtan daha güzel kimse ders veremez unutma ve çok şükür bana yapanların başına gelenleri allah gösteriyo bana rabbim sanada nasip etsin sen allah için iyi ol
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Eşinin durumuna göre tavır al bence. Konu ne bilmiyorum ama eşinle aranda huzursuzluk olmasın diye o tavırlı ise tavırlı ol, o unutmuşsa sende unut gitsin ya da unutmuş gibi yap 
(108 puan) tarafından
Şuan unutmuş gibi ama kinci unutmaz. Bilmiyorum çok iyiler evime bi sey almayan insan oğluma altın künye yapmış
(1,292 puan) tarafından
Hatalı olduğunu düşünmese alttan almazdı zaten. Çok da samimi olma yine tetikte kalmakta fayda var. Bir laf vardır afedersin kö. Pek b.. K yemekten vazgeçmez derler kötüler de kötülük yapmaktan vazgeçemiyor malesef
(108 puan) tarafından
Evlendiğimden beri böyle oğluyla kavga eder laf söyler yapacağından geri kalmaz sonra gelir
(1,292 puan) tarafından
O zaman mesafeni korumakta fayda var. Sana nasıl davranıyorsa öyle davranıp yine de temkinli olmak en güzeli aslında ama
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Belki pişman olmuştur sen gene de mesafeli ol ki hatalarını anlasınlar 
(108 puan) tarafından
Evet pişman. Olmus7
0 oy
(201 puan) tarafından
Bi şey olmamis gibi davran canım sonuçta ömür boyu hayatında olacaklar 
(108 puan) tarafından
Demi. Söylediklerini unutsambi
(201 puan) tarafından
Ooo ben neler neler unuttum. Kin de tutmadım. Şimdi daha mutluyum. Öbür türlü ben kendime yazık ediyorum asıl
(108 puan) tarafından
ÖYLE Mİ DİYORSUN
0 oy
(49,838 puan) tarafından
ee bic bic yuz goz olma surat ta asma
0 oy
tarafından
Mesafeli ol. Hiç birşey yokmuş gibi yaparsan yine aynısını yapar
0 oy
(117 puan) tarafından
Ben unutamıyorum ki yaşanılan şeyi hele ki tartışmanın konusu ve boyutuna bağlı unutmam kesinlikle kötü olmam ama hiç bisi olmamış gibi de davranamam
0 oy
tarafından

tabikide kendine yakisani yap ve olmasi gerektiği gibi davran ölümlü dunya sen unutsanda allah unutmaz bosver rabbimin gucu buyuk yanlarina kalmaz biz insan oğlu merhametli olalim<3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 282 göst.
18 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 187 göst.
25 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde SevdeF (612 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 481 göst.
15 Mart 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 475 göst.